Jesteś tutaj: Strona główna » Komputery, oprogramowanie, akcesoria » "Altix" Sp. z o.o.
 
 

"Altix" Sp. z o.o.

Komputery dla niewidomych – mówiące komputery wyposażone w syntezatory mowy, programy udźwiękowiające, ubrajlawiające i lektorskie.
Programy dla niewidomych – Jaws i Supernova tzw. Screen reader, które obsługują syntezatory mowy i brajlowskie urządzenia.
Programy dla niedowidzących – powiększające obraz na ekranie monitora np. Magic i Lunar.
EMI – udźwiękowione telefony komórkowe lub palmtopy obsługiwane za pomocą programów: Mobile Speak, Pocket Hal i Mobile Speak Pocket.
Urządzenia lektorskie: Multilektor – wyspecjalizowane zestawy komputerowe służące do odczytu informacji normalnie niedostępnych dla niewidomych.
Mówiące notatniki brajlowskie: PAC Mate – elektroniczni asystent niewidomych: czytanie książek, Word, Excel, inżynierski kalkulator, odtwarzanie muzki, Internet.
Powiększalniki przenośne: Compact, Monomouse, Traveler, Clearnote – małe i proste w obsłudze.
Stacjonarne powiększalniki: ClearView – rewolucyjne rozwiązania przeznaczone dla osób słabowidzących.
Mówiące urządzenia codziennego użytku – waga, ciśnieniomierz, miarka, poziomica, tester kolorów itp.
Komputery dla niepełnosprawnych, urządzenia peryferyjne dla niepełnosprawnych ruchowo – powiększone klawiatury, specjalne myszy to profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny.

Dane adresowe firmy

adres:
Targowa 18
miasto:
25-520 Kielce
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.8764603, 20.6315293

Dane kontaktowe

telefon(y):
(41) 343 8000
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 69975).
Firmy świętokrzyskie

 • Przedsiębiorstwo Elektrycznych Robót Specjalistycznych ENERTEL Spółka Akcyjna
  adres: 25-214 KIELCE, ul. Karskiego 11
  branża: Energetyka
  Przedsiębiorstwo Elektrycznych Robót Specjalistycznych "ENERTEL", zawiązane zostało w dniu 29 lipca 1992 r. a zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Kielcach w dniu 6 sierpnia 1992 r., jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Założycielami spółki było dwunastu udziałowców, wywodzących się spośród doświadczonych ludzi, od 20 lat pracujących w energetyce zawodowej. Od 1992 r. firma systematycznie wzbogacała posiadaną kadrę o nowych pracowników. Obecnie jest to już. ...
 • BUDOKOMPLEX Sp. z o.o.
  adres: 25-561 KIELCE, ul. Witosa 88
  branża: Budownictwo 2
  Firma BUDOKOMPLEX istnieje na rynku 19 lat. - zajmujemy się specjalistyczną chemią budowlaną stosowaną w budownictwie ogólnym, przemysłowym, komunikacyjnym oraz budownictwie związanym z gospodarką wodno-ściekową - promujemy nowoczesne rozwiązania materiałowe w budownictwie - oferujemy doradztwo techniczno-technologiczne w zakresie zastosowania materiałów budowlanych - współpracujemy z inwestorami, biurami projektów i wykonawcami robót z terenu kraju oraz województwa. ...
 • TEVOR S.A.
  adres: 26-111 Skarżysko-Kamienna, ul. Legionów 122 D
  branża: Prod. pojazdów mechanicznych, przyczep i naczep
  TEVOR S.A. Samochody Specjalne PRODUKCJA SAMOCHODÓW SPECJALNYCH: - pomocy drogowej; - ratownictwa drogowego; - do transportu samochodów; - do transportu maszyn. DYSTRYBUCJA: - wyciągarek marki Ramsey Winch; - systemów montażowych; - oświetlenia Vision Alert. SERWIS: - działania i doradztwo serwisowe.
 • Przedsiębiorstwo Elektrycznych Robót Specjalistycznych ENERTEL Spółka Akcyjna
  adres: 25-214 KIELCE, ul. Karskiego 11
  branża: Energetyka
  Przedsiębiorstwo Elektrycznych Robót Specjalistycznych "ENERTEL", zawiązane zostało w dniu 29 lipca 1992 r. a zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Kielcach w dniu 6 sierpnia 1992 r., jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Założycielami spółki było dwunastu udziałowców, wywodzących się spośród doświadczonych ludzi, od 20 lat pracujących w energetyce zawodowej. Od 1992 r. firma systematycznie wzbogacała posiadaną kadrę o nowych pracowników. Obecnie jest to już. ...
 • Ferbid Industrial Auctions
  adres: 26-200 Końskie, Piłsudskiego 130
  branża: Sklepy internetowe
  FERBID Industrial Auctions jest obecnie intensywnie rozwijającym się pośrednikiem sprzedaży maszyn używanych. Na naszej stronie internetowej możecie Państwo wystawić na sprzedaż maszyny z szerokiej gamy kategorii, począwszy od maszyn do obróbki metalu, poprzez maszyny do obróbki drewna, a na wyposażeniu biurowym skończywszy Polska firma Ferbid prowadzi aukcje online i marketplace dla szerokiego zakresu używanych maszyn i sprzętu przemysłowego

Firmy z branży Komputery, oprogramowanie, akcesoria

 • ABP COMPUTER S.C. PIOTR ROSŁAW ADROWSKI RENATA OLIMPIA ADROWSKA
  adres: 13-200 DZIAŁDOWO, ul. Michałowskiego 4
  BP COMPUTER rozpoczęła swoją działalność 1.06.1996 r. Firma zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego,urządzeń fiskalnych oraz urządzeń biurowych. Posiada własne zaplecze serwisowe, wykonuje sieci komputerowe i systemy kasowe. Firma posiada autoryzację na sprzedaż i obsługę urządzeń fiskalnych firmy Sharp, Elzab, EMAR i Posnet. W ciągu ostatnich 12 lat działalności firma zainstalowała ponad 2500 urządzeń fiskalnych i jest liderem sprzedaży w województwie. ...
 • P&E SERVICES Paweł Kowalczuk
  adres: 00-312 Warszawa, ul. Dobra 56 /66
  Profesjonalny serwis urządzeń marki Apple takich jak iPhone, iPod, iPad, iMac oraz Macbook. Przeprowadzamy naprawy oraz serwis gwarancyjny. Wykwalifikowany personel oraz 10-letnie doświadczenie. Specjalizujemy się głównie w naprawie wszystkich modeli iPhone. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Zapraszamy!
 • KAREX
  adres: 20-448 Lublin, Oskara Kolberga 10
  Zajmujemy się sprzedażą internetowa produktów branży IT, RTV i AGD. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą ponad 20 tysięcy pozycji. Oferujemy konkurencyjne ceny i ekspresową wysyłkę.Sprawdź nas na naszej stronie www.karexmedia.strefazysku.pl.
 • Finaltech
  adres: 85-113 Bydgoszcz, ul. Sieroca 17
  W kręgu usług firmy Finaltech jest nie tylko serwis, naprawa i sprzedaż komputerów oraz akcesoriów komputerowych, ale także planowanie i montaż sieci komputerowych, instalacja oraz ustawianie oprogramowania, wypożyczanie sprzętu komputerowego na konferencje, a także organizacja szkoleń i prezentacji. Firma ma także system partnerski dla firm i szkół, który pozwala im skorzystać z usług serwisowych na preferencyjnych warunkach.
 • Aristo-Com sp.z o.o.
  adres: 31-586 Kraków, ul.Centralna 53E
  Serwis drukarek i upsów w Krakowie to podstawa naszej działalności od ponad 20 lat. Naprawiamy drukarki HP, Epson, Lexmark, Brother atramentowe i laserowe a także drukarki innych producentów. Prowadzimy również naprawę upsów APC, Fideltronik, Powerware, Orvaldi i innych. Na każda naprawę udzielamy gwarancji. Zapraszamy do naszego serwisu w Krakowie od poniedziałku do piątku od 9 do 16.