zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

Przez żołądek do serca

Obchodzi Cię tylko jedno - zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego bloga oraz przeczytaj czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny tworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia na mieście jest wybranie lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w knajpach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że opinie opublikowane w Internecie są fakeowe i zakupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie bierzemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Masz może swoją jadłodajnię, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też opisy o popularnych problemach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku jak również nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Dane adresowe firmy

Adres:Warszawa
Miasto:30-124 Warszawa
Powiat:Warszawa
Województwo:mazowieckie

Dane kontaktowe

Telefon(y):600600600
www: www.przez-zoladek-do-serca.pl

Branże

 Gastronomia


Tagi

 blog kulinarny

Lokalizacja firmy