Jesteś tutaj: Strona główna » Elektrotechnika » P.H.U. ELEKTRYK » kontakt z firmą
 
 

Kontakt z firmą P.H.U. ELEKTRYK

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą P.H.U. ELEKTRYK, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
P.H.U. ELEKTRYK
Miasto:
41-200 Sosnowiec
Adres:
ul. Niepodległości 15
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy śląskie

 • StylishSoul.pl
  adres: 44-238 Czerwionka-Leszczyny, Krótka 2/2
  branża: Kosmetyki
  Jesteś mężczyzną i szukasz profesjonalnych kosmetyków dla siebie? Chciałbyś kupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji ciała czy włosów? Koniecznie zatem zapoznaj się z ofertą sklepu StylishSoul.pl. Jest to sklep z ofertą dla mężczyzn, gdzie można spotkać kosmetyki wysokiej jakości. W ofercie sklepu znajdują się: kosmetyki do włosów (m.in pomady, pasty, kremy), kosmetyki do ciała (np. żele, mydła), kosmetyki do golenia, kosmetyki do brody i wąsów ( m.in szampony,. ...
 • Decoupage sklep - ArtDeku.pl
  adres: 42-271 Częstochowa, Zdrowa 51A
  branża: Sklepy internetowe
  Sklep internetowy Decoupage sklep - ArtDeku.pl oferuję szeroki zakres produktów do decoupage'u. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: -Farby do decoupage -Materiały do decoupage -Papier ryżowy -Pudełka do decoupage -Serwetki decoupage -Szablony decoupage -Wycinanki ze sklejki Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie wszystkich pasjonatów i amatorów decoupage'u.
 • FUH GABRIEL Sobociński Mateusz
  adres: 42-400 Zawiercie, ul; Rzemielśnicza 10
  branża: Usługi pogrzebowe
  Gwarantujemy godną i pełną szacunku obsługę ceremonii pogrzebowych - kompleksową obsługę pogrzebu - luksusowe karawany - duży wybór trumien i urn - kwiaty, wieńce pogrzebowe - reprezentujemy rodzinę w urzędach
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Biuro Rachunkowe Anna Salamon-Marcol
  adres: 44-238 Czerwionka-Leszczyny, ul. Armii Krajowej 2a
  branża: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
  Oferujemy usługi w zakresie prowadzenia: PKPiR, Ksiąg Handlowych, Kadr i Płac, inne. Rozliczamy: podatek VAT, ryczałt, rozliczenia roczne, inne podatki. Pomagamy przy zakładaniu działalności gospodarczej. Nowym klientom oferujemy atrakcyjne PROMOCJE.

Firmy z branży Elektrotechnika

 • Internetowy Sklep Elektryczny Elektryk.pl
  adres: 03-995 Warszawa, ul.Bronowska 58
  Sklep elektryczny, działający pod adresem www.elektryk.pl prowadzony jest przez Grupa Inwestycyjna GAMA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy Al.. Niepodległości 213, NIP: 526-27-09-966, Regon: 015512240, KRS: 159489 Sklep Elektryk to elektryczny sklep internetowy zajmujący się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów elektroinstalacyjnych.W naszej ofercie znajdą Państwo:wyłączniki i gniazdka elektryczne,aparaturę modułową,źródła światła,oprawy. ...
 • Metronic Aparatura Kontrolno - Pomiarowa
  adres: 31-261 Kraków, Wybickiego 7
  Metronic Aparatura Kontrolno - Pomiarowa, specjalizuje się w produkcji przemysłowych urządzeń pomiarowych oraz oferuje swoim klientom: -wysokiej jakości urządzenia pomiarowe, przemysłowe -doświadczenie inżynierów i projektantów -krótki czas realizacji zleceń -szkolenia z zakresu obsługi urządzeń- naszej produkcji -korzystne warunki współpracy (z firmami projektowo-instalacyjnymi)
 • Alfamatik
  adres: 20-309 Lublin, ul.Łęczyńska 58
  Alfamatik to przedsiębiorstwo zajmujące się rzetelną reperacją wag w Lublinie i okolicy. Mamy w ofercie sprzedaż, montowanie i renowację wszelkich urządzeń wagowych: samochodowych, przemysłowych i mierników wagowych. Robimy okresowe przeglądy różnych wag, sprzedajemy także specjalistyczne oprogramowanie. Przedsiębiorstwo mieści się przy ul. Łęczyńskiej 58 w Lublinie, kontakt telefoniczny pod numerem 81 745 02 43.
 • Wartel
  adres: 15-950 Białystok, Elektryczna 34
  Celem firmy jest dostarczenie jak najwyższej jakości usług przy wykorzystaniu materiałów uznanych producentów, użyciu profesjonalnego i specjalistycznego sprzętu oraz wykwalifikowanemu personelowi. Firma świadczy swoje usługi na rzecz klientów korporacyjnych, instytucjonalnych a także indywidualnych. Oferujemy pomoc przy realizacji, serwisowaniu instalacji oraz urządzeń elektrycznych i teletechnicznych.
 • El-Drut Pietras Bogusław
  adres: 39-308 Wadowice Górne, Przebendów 29
  Ugruntowana pozycja hurtowni El-drut jest owocem sporej rodzinnej pracy, które sięgają aż 1964 roku z 50-letnią historią. Zaopatrzamy firmy z branży zajmującej się elektryką jak i fachowców indywidualnych. Hale wypełnione po sam dach tonami drutów miedzianych różnorodnego zastosowania, wyslekcjonowanych na podstawie wieloletnich doświadczeń. Nasza logistyka połączona z rozwiniętym transportem pozwala dostarczanie naszego towaru w całej Polsce. Z naszą ugruntowaną pozycją. ...