Kontakt z firmą Krajowe Centrum Funduszy Europejskich SP. Z O.O.

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą Krajowe Centrum Funduszy Europejskich SP. Z O.O., prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
Krajowe Centrum Funduszy Europejskich SP. Z O.O.
Miasto:
20-207 Lublin
Adres:
ul. Turystyczna 32
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy lubelskie

 • Zakład Remontowo-Budowlany IZOMAL
  adres: 24-110 PUŁAWY, Al. 1000-lecia P.,P. 13
  branża: Budownictwo
  Zakład Remontowo-Budowlany "IZOMAL" w Puławach jest spółką cywilną, założoną w maju 1991r. Od początku swojego istnienia współpracuje z Zakładami Azotowymi Puławy, na terenie których mieści się jego siedziba. Realizuje inwestycje, modernizacje oraz remonty dla wielu zakładów na terenie całej Polski takich jak: "Kosmepol" Pruszków, Südzucker "Cukrownia" Strzyżów", "Michelin" Olsztyn.
 • Sprzątanie mieszkań, domów i biur Lublin PAN CZYŚCIOCH
  adres: 20-582 Lublin, Onyksowa 5
  branża: Sprzątanie
  Porządkowanie to profesjonalne usługi wykonywane przez małe firmy świadczące usługi outsourcingowe. To właśnie dzięki trafnej polityce korporacji oraz sporych korporacji małe firmy są w stanie popisać się oraz zarobić. Rozumie się samo przez się jakkolwiek, iż to zazwyczaj nieduże firmy obsługują wieżowce i przestrzenie biurowe. To także należyty sposób na biznes. Poza tym mniejsi ludzie biznesu mają najczęściej niezmiernie konkurencyjne ceny i zaoszczędzić mogą. ...
 • MARKOWICZE SA Zakład Ceramiki Budowlanej
  adres: 23-414 Majdan Stary, Cegielnia-Markowicze 5
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Producent pustaków i cegieł ceramicznych: MAX, U, K-3, DZ, ackerman i wentylacyjne. Technologia tradycyjna gwarantująca doskonałą jakość: odporność na uderzenia i nacisk, naturalną poryzację, paroprzepuszczalność, lekkość i łatwość budowania.
 • EUROALEX Sp z o. o.
  adres: 21-500 Biala Podlaska, ul. Sidorska 59
  branża: Budownictwo 2
  Spszedaz materyalow z drewna syberyjskiego (modrzewia syberyjskiego i cedru syberyjskiego, sosny angarskiej): deska tarasowa, deska podlogowa, deska parkietowa, legar podlogowy, boazeria, deska elewacyjna: soft-line, block-house.
 • EXERGY GROUP Sp. z o.o.
  adres: 65-018 Zielona Góra, Jedności 56/9
  branża: Usługi biurowe
  Nasza firma na rynku działa już od 2010 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji dla firm, w tym w oprogramowaniu ERP oraz w rozwoju oprogramowania na zamówienie. Nasze rozwiązania opieramy na najnowszych technologiach firm takich, jak Microsoft, Oracle czy Google. W ramach naszych usług oferujemy: - tworzenie stron internetowych - tworzenie aplikacji internetowych, mobilnych, okienkowych - serwisowe usługi informatyczne - integrację systemów informatycznych - hosting -. ...

Firmy z branży Doradztwo

 • MASTER LEGAL HAŃDEREK I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW
  adres: 43-190 Mikołów, ul. Słoneczna 35
  Kompleksowa obsługa twojego przedsiębiorstwa Będąc częścią Grupy Masterbill, jako nieliczni na rynku mamy możliwość zapewnienia klientom kompleksowej obsługi prawnej, w tym w szczególności ochrony danych osobowych, obsługi podatkowej, księgowej i kadrowo-płacowej. Dzięki temu, drogi kliencie, wszystkie Twoje dokumenty i sprawy znajdują się w jednym miejscu.
 • Energy AID: Analizy i doradztwo energetyczne dla przedsiębiorstw
  adres: 71-004 Szczecin, Kwiatkowskiego 13
  Wykonujemy analizy i doradztwo energetyczne: - dla przedsiębiorstw przemysłowych, - dla firm pozostałych o znacznym zużyciu energii, orientacyjnie powyżej ok. 50 MWh/rok (np. centra dystrybucyjne, drukarnie, hotele, sklepy czy supermarkety), - dla wszystkich firm niezależnie od rocznego zużycia energii w obrębie Szczecina i okolic.
 • Thinkle
  adres: 50-514 Wrocław, Międzyleska 3f/9
  Jesteśmy Thinkle - agencją doradczą szerzącą ideę Design Thinking oraz Service Design Thinking. Realizujemy projekty i warsztaty Design Thinking oraz Service Design dla świata biznesu. Wierzymy w świat, który działa sprawniej a produkty i usługi są dopasowane do potrzeb rynku. Wspomagamy działania i inicjatywy związane z: projektowaniem produktów i usług, sprzedażą, marketingiem, human resources, zarządzaniem zespołem oraz przedsiębiorstwem. W Naszej ofercie znajdziesz. ...
 • Wystrzałowy Sylwester
  adres: 34-500 Zakopane, sylwester.net.pl
  Witryna dodająca najlepsze ogłoszenia uroczystości Sylwestrowych. Zakres wyboru od Zakopanego po Sopot. Jeśli nie chcesz przegapić najciekawszej nocy w roku, zapraszamy do wyszukiwarki. Każdy znajdzie coś dla siebie! Od spokojnych uroczystości, po energetyczne zabawy do białego rana. Nie czekaj, już zaplanuje Sylwestra. Każdy znajdzie coś dla siebie!
 • Kancelaria Notarialna Agata Tyc i Julita Jastrzębska-Kurdziel
  adres: 50-038 Wrocław, ul. Tadeusza Kościuszki 16
  Wrocławska Kancelaria Notarialna kierowana przez Agatę Tyc i Julitę Jastrzębską-Kurdziel to gwarancja fachowej pomocy, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego interesanta. Proponujemy całkowity zakres usług związanych z czynnościami notarialnymi: od przygotowywania aktów, poprzez spisywanie protokołów, skończywszy na przygotowaniu niezbędnych zaświadczeń.