Jesteś tutaj: Strona główna » Audytorskie usługi » Instytut Bezpieczeństwa Biznesu Sp. z o.o.
 
 

Instytut Bezpieczeństwa Biznesu Sp. z o.o.

Instytut Bezpieczeństwa Biznesu funkcjonuje od 1994 roku świadcząc wyspecjalizowane usługi w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, adresowane głównie do biznesu.
Struktura Instytutu i kierunki działań poszczególnych komórek organizacyjnych zostały zaplanowane w taki sposób, aby Klienci mogli otrzymać od nas każdą pomoc w zorganizowaniu lub podniesieniu na wyższy poziom swojego bezpieczeństwa oraz w doraźnym lub perspektywicznym rozwiązaniu wszystkich, nawet najbardziej złożonych problemów.
Praktyka wieloletnich działań rynkowych dowodzi słuszności tych założeń, a wszechstronność świadczonych usług i ich komplementarność, przyjazny i życzliwy stosunek do Zleceniodawców, gwarancja najwyższej dyskrecji oraz zdolność do wybiórczego ale i kompleksowego wsparcia zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw, organizacji i instytucji zyskują nam od lat uznanie i autorytet.
Traktujemy je niezmiennie jako zobowiązanie do utrzymania najwyższej jakości pracy, doskonalenia metod i sposobów realizacji zadań oraz modyfikowania i rozwijania usług stosownie do zmieniającej się sytuacji na rynku i pojawiających się ciągle nowych zagrożeń.

Dane adresowe firmy

adres:
Marii Konopnickiej 6
miasto:
00-491 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.2281997, 21.0261239

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 339 05 10
FAX:
(22) 339 05 11
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 21258).
Firmy mazowieckie

 • Kredyt 4You Sp. z o.o.
  adres: 01-496 Warszawa, ul. Sosnowiecka 45
  branża: Kredyty
  Nasza firma Kredyt4you to jedyna w swoim rodzaju tak szeroka porównywarka kredytów oraz kart kredytowych. Pozwala na dogłębne zapoznanie się z możliwościami spłaty kredytu w welu bankach, a co więcej pozwala na pozyskanie szerokiego oglądu na obecną w tej chwili ofertę kredytową będącą na rynku. Zaletą naszego serwisu jest głównie to, że potencjalny klient zaoszczędzi sporo czasu potrzebnego na dokonanie ostatecznego wyboru kredytu.
 • Ośrodek Medyczny Petra
  adres: 04-329 WARSZAWA, ul. Grochowska 166
  branża: Ochrona zdrowia i opieka socjalna
  Centrum Medyczne Petra Medica powstało w 2008 roku. Do Państwa dyspozycji pozostaje przyjazny, doświadczony, wysoko wykwalifikowany personel medyczny, nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz przestronne i estetyczne wnętrza. Centrum Medyczne Petra Medica wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów pragnienie zapewnić szeroki i swobodny dostęp do lekarzy specjalistów. Oferujemy usługi w zakresie specjalizacji: - Choroby wewnętrzne - Neurologia - Laryngologia - Okulistyka -. ...
 • ConQuest Consulting
  adres: 02-526 WARSZAWA, ul. Opoczyńska 10⁄1
  branża: Doradztwo
  ConQuest Consulting od 16 lat świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa biznesowego obejmujące badania rynku, badania marketingowe, poszukiwanie partnerów handlowych, analizy konkurencji. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie, które zdobywaliśmy w trakcie realizacji projektów dla najbardziej niszowych branż (chemiczna, biotechnologiczna, cloud computing) w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do największych. ...
 • Michalski Motors Autoryzowany Dealer Forda
  adres: 09-411 Płock, Wyszogrodzka 134
  branża: Sprzedaż, obsługa i naprawy poj. mech., sprzedaż detal. paliw do poj. samoch.
  Sprzedaż samochodów marki Ford Serwis Finansowanie
 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób

Firmy z branży Audytorskie usługi

 • BDO Technology
  adres: 02-117 Warszawa, Racławicka 146
  Zależy Ci na tym, aby rozwinąć biznes? Dokładniej chodzi o realizacje projektów audytowo-doradczych? BDO Technology od wielu lat pomaga w rozwijaniu biznesów i pomoc odbywa się właśnie poprzez takie projekty. Dobrze także podkreślić, że oferta bejmuje choćby usprawnianie bezpieczeństwa (szczegóły na stronie firmy). Biorąc to wszystko pod uwagę, można powiedzieć, że firmie zależy na tym, aby oferta odzwierciedlała potrzeby.
 • Accounting & Tax Services biuro rachunkowe
  adres: 02-777 Warszawa, KEN 94 LOK. 141
  Accounting & Tax Services biuro rachunkowe jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Oferta naszego biura skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych. Misją firmy ATS jest kompleksowe i odpowiedzialne wspieranie Klientów.
 • DORADCA Auditors
  adres: 80-266 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 212
  Polecająca się na omawianej stronie www firma audytorska DORADCA Auditors rozpoczęła działalność w 1993 roku. Krąg świadczeń obejmuje zarówno sprawdzanie dotacji, jak i analizę bilansu czy sprawozdań finansowych. Zadaniem biegłych rewidentów jest doradztwo dotyczące płynności finansowej projektów, przeglądu systemów magazynowych oraz opracowywania zasad rachunkowości. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.
 • JACERT - świadectwa charakterystyki energetycznej, AUDYTY
  adres: 55-340 Legnica, Reymonta 15
  W firmie JACERT uzyskacie Państwo: Świadectwa charakterystyki energetycznej, Badanie termowizyjne, Badanie szczelności budynków metodą Blower Door, Audyt energetyczny budynku do celów termomodernizacji budynku, Audyt remontowy budynku do celów termomodernizacji i remontu budynku. Zagadnienia związane z oszczędzaniem energii są dzisiaj ważne dla każdego z nas. Moim celem jest doradzanie wszystkim zainteresowanym jak zmniejszyć zużycie energii, jakie środki. ...
 • PolTree&CropTechnologies Sp. z o.o.
  adres: 02-777 Warszawa, Polinezyjska 4/79
  Dysponujemy nowoczesną kamerą Flir SC 640. Jest to jedno z nowocześniejszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Pozwala na dokonanie dokładnych pomiarów w rozdzielczości 640x480. Nasi specjaliści posiadają certyfikat akredytowany przez Polskie Towarzystwo Diagnostyki Technicznej i chętnie pomogą Państwu wykryć usterki, które gołym okiem nie są widoczne i z czasem będą sprawiać coraz więcej problemów. W budownictwie pojawiają się nowe materiały. Wymagany jest. ...