Jesteś tutaj: Strona główna » Zarządzanie » AGENCJA INWESTYCYJNA CORP-SA SPÓŁKA AKCYJNA
 
 

AGENCJA INWESTYCYJNA CORP-SA SPÓŁKA AKCYJNA

Agencja Inwestycyjna CORP - S.A. jest spółką akcyjną o kapitale akcyjnym 500.500 złotych. Akcjonariuszami A.I. CORP - S.A. są: ROSS Sp. z o.o., PKO BP S.A., Miasto Stołeczne Warszawa, FIRST PROPERTY POLAND Sp. z o.o., SCAUP Sp. z o.o..

A.I. CORP - S.A. rozpoczęła działalność w 1994 roku, a jako administrator i zarządca nieruchomości funkcjonuje od 1 maja 1996 roku.


Misją naszej firmy jest spełnienie oczekiwań i preferencji właścicieli nieruchomości i dostarczenie klientom pakietu usługowego najwyższej klasy. Pragniemy aby obsługiwane przez nas obiekty generowały wysokie przychody przy możliwie najniższych kosztach, jednak zapewniających prawidłowe funkcjonowanie budynków teraz i w przyszłości. Naszym największym atutem są pracownicy; doświadczeni, lojalni i innowacyjni. W realizacji misji kierujemy się dbałością o klienta (zarówno właścicieli jak i najemców budynku), uczciwością, odpowiedzialnością, profesjonalizmem, kreatywnością. Zapewniamy naszym klientom:

- kompleksowość zarządzania,

- bezpieczeństwo eksploatacji i racjonalność gospodarowania,

- aktywność, skuteczność, efektywność,

Dane adresowe firmy

adres:
pl. Bankowy 2
miasto:
00-095 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.2440821, 21.0021719
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 920).
Firmy mazowieckie

 • Inflandia Sp. z o.o.
  adres: 00-052 Warszawa, Mazowiecka 11 lok. 49
  branża: Reklama i marketing
  Firma Inflandia działa w branży reklam dmuchanych od wielu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala im na świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz na realizacje bardzo trudnych i wymagających projektów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie przy ulicy Mazowieckiej 11. W bogatej ofercie reklam dmuchanych w firmie Inflandia można znaleźć między innymi namioty pneumatyczne, bramy startowe czy balony i słupki reklamowe. Wszystkie projekty wykonane są z bardzo. ...
 • ARMOR Polska Sp. z o.o.
  adres: 02-445 WARSZAWA, ul. Parowcowa 8 c
  branża: Dział. organizacji członkowskich, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Firma zajmuje sie sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych tj. tonetów, wkładów atramantowych, taśm barwiących, wałeczków itp.
 • FHU MARABUT Specjalistyczny sklep medyczny
  adres: 06-400 CIECHANÓW, ul. Sienkiewicza 32
  branża: Medycyna
  Zajmujemy się sprzedażą sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i sportowego. W ramach zawartych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy wnioski na przedmioty ortopedyczne i sprzęty pomocnicze.Zaopatrujemy w sprzęt rehabilitacyjny i medyczny klientów indywidualnych oraz instytucje takie jak : szpitale, przychodnie, domy pomocy społecznej itd.Naszym celem jest dostarczenie skutecznych rozwiązań medycznych w celu podniesienia jakości życia, szczególnie u osób z trwałą. ...
 • GEMINA Usługi Informatyczne
  adres: 05-230 Kobyłka, Natolińska 57
  branża: Informatyka
  Oferujemy usługi w zakresie odzyskiwnia danych, serwisu notebooków i komputerów stacjonarnych. Instalujemy i zabezpieczamy sieci LAN, konfigurujemy urządzenia sieciowe. Zapewniamy wsparcie informatyczne dla firm i użytkowników indywidualnych. Działamy na terenie Warszawy i okolic (Wołomin, Kobyłka, Zielonka). Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 502 373 123.
 • Montaż kamer Warszawa - Best-serw.pl
  adres: 05-831 Młochów, Rozalin ul. Młochowska 56
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty w zakresie montażu kamer w Warszawie. Firma Best-serw zajmuje się także sieciami komputerowymi, systemami alarmowymi. Postaw na sprawdzoną firmę - Best-serw.pl. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, którą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Firmy z branży Zarządzanie

 • LemmonHouse Sp. z o.o.
  adres: 02-972 Warszawa, Sarmacka 18
  Poszukujesz profesjonalnego zarządcy nieruchomości? Postaw na LemmonHouse! Jest to firma o wieloletnim doświadczeniu. Każdy pracownik to wykwalifikowana osoba posiadająca odpowiednie predyspozycje do bycia zarządcą. Dla dobra mieszkańców LemmonHouse współpracuje z inspektorem budowlanym, prawnikami oraz profesjonalną ekipą remontową i sprzątającą. Zalety to między innymi indywidualne podejście do każdej nieruchomości oraz łatwa komunikacja.
 • Jointly Sp. z o.o.
  adres: 80-890 Gdańsk, Jana Heweliusza 11/811
  Jointly powstało z inicjatywy osób posiadających wieloletnie doświadczenie związane z funkcjonowaniem branży HR i szkoleniowej w Polsce. W codziennej pracy przekładamy swoją wiedzę i doświadczenie na realne rozwiązania w każdym obszarze funkcjonowania działów HR, kadr i szkoleń w firmach naszych klientów. W jednym miejscu skupiamy usługi związane z obsługą pracowników w firmach. Prowadzimy sprawy pracownicze od momentu zatrudnienia nowego pracownika do momentu, kiedy ją. ...
 • fCoder Solutions Sp. z o.o.
  adres: 50-062 Wrocław, Pl. Solny 15
  fCoder Solutions tworzy i dystrybuuje oprogramowanie do pracy z dokumentami i obrazami. Firma wprowadza na polskim rynku programy do konwersji dokumentów i obrazów (DocuFreezer, Universal Document Converter, Image Converter Plus, 2PDF, 2JPEG, 2TIFF), programy do druku masowego (Print Conductor, FolderMill, 2Printer) itp.
 • ZIĘBUD Obsługa Techniczna Nieruchomości
  adres: 53-645 Wrocław, Młodych Techników 58
  Jesteśmy firmą z długoletnią historią na rynku zarządzania nieruchomościami. Mogą nam Państwo zaufać i powierzyć swoje budynki. Oferujemy kompleksową obsługę oraz naprawy instalacji technicznych. Posiadamy pogotowie techniczne czynne 24h/dobę. Najwyższa jakość oferowanych usług oraz kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży sprawiło, że jesteśmy jednym z liderów w kraju. Zapraszamy!
 • K2 ASSET MANAGMENT
  adres: 03-821 Warszawa, ul. Kamionkowska 45
  Firma K2 powstała z myślą o osobach, które poszukują mieszkania pod inwestycję lub posiadają takie mieszkanie jednak nie mają na tyle dużo czasu aby się tym osobiście zajmować i chcą powierzyć wykonanie tego profesjonalnej, zewnętrznej firmie. Zachęcamy gorąco do kontaktowania się z naszymi przedstawicielami!