Jesteś tutaj: Strona główna » Wysokościowe prace » NO LIMIT Dawid Kostrubiec
 
 

NO LIMIT Dawid Kostrubiec

Wynajem podnośników koszowych i nożycowych oraz prace alpinistyczne w miejscach z ograniczonym dostępem na terenie województwa lubelskiego 24h na dobę.

Wszystkie nasze podnośniki są stale konserwowane tak, aby ich stan techniczny był na najwyższym poziomie. Przed wyjazdem do Klienta, każdy pojazd jest indywidualnie sprawdzany przez wykwalifikowanego mechanika, który raz jeszcze weryfikuje, czy pojazd jest w 100% sprawny. Dzięki takiemu podejściu, macie Państwo pewność, że wynajęty sprzęt jest najwyższej jakości i upora się z każdym zadaniem.

Wykonujemy specjalistyczne prace wysokościowe i w miejscach trudno dostępnych. Wykorzystujemy do tego dostęp linowy, drabiny i rusztowania. Nasi alpiniści przemysłowi znani inaczej jako technicy dostępu linowego są w stanie sprostać każdemu rodzajowi zlecenia.
Wykonujemy takie roboty wysokościowe jak: antykorozja, prace remontowe, prace monterskie, zabezpieczenia przeciw ptakom, odśnieżanie dachów, specjalistyczne mycia i czyszczenia.

Firma oferuje
WYNAJEM PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH I NOŻYCOWYCH
oraz
WYKONUJEMY WSZELKIE PRACE NA WYSOKOŚCIACH:

•impregnacja elewacji, dachów
• prace montażowe usuwanie gałęzi, konarów
• naprawa dachów
• naprawy i montaż oświetleń
• wycinka i pielęgnacja drzew
• mycie i malowanie elewacji
• przegląd i naprawa orynnowania
• montaż i serwis reklam
• banery reklamowe
• mycie okien i nowoczesnych elewacji
• ocieplanie budynków
• montaż i konserwacja hal
• konserwacja oświetlenia zewnętrznego
• mycie i malowanie dachów
• odśnieżanie dachów
• wyklejanie billboardów
• montaż i naprawa monitoringu

• oraz wiele innych ...

GWARANTUJEMY RZETELNE WYKONANIE USŁUG ORAZ PRZYSTĘPNE CENY Z MOŻLIWOŚCIĄ NEGOCJACJI

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Kruszynowa 3
miasto:
20-140 Lublin
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 96813).
Firmy lubelskie

 • F.H.U. Beatris Beata Myśliwiec Punkt Finansowy
  adres: 20-319 Lublin, Droga Męczenników Majdanka 28
  branża: Finansowe usługi
  Nasza firma zajmuje się pośrednictwem finansowym. Głównym obszarem naszej działalności jest przyjmowanie opłat za wszelkiego rodzaju rachunki, jednakże w swojej ofercie posiadamy także pożyczki (bankowe i pozabankowe, a także dla osób z zadłużeniami komorniczymi), ubezpieczenia oraz windykację należności. Część z naszych usług jest dostępna online, na naszej stronie internetowej bez konieczności odwiedzania naszego biura. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 • Zakład Remontowo-Budowlany IZOMAL
  adres: 24-110 PUŁAWY, Al. 1000-lecia P.,P. 13
  branża: Budownictwo
  Zakład Remontowo-Budowlany "IZOMAL" w Puławach jest spółką cywilną, założoną w maju 1991r. Od początku swojego istnienia współpracuje z Zakładami Azotowymi Puławy, na terenie których mieści się jego siedziba. Realizuje inwestycje, modernizacje oraz remonty dla wielu zakładów na terenie całej Polski takich jak: "Kosmepol" Pruszków, Südzucker "Cukrownia" Strzyżów", "Michelin" Olsztyn.
 • MARKOWICZE SA Zakład Ceramiki Budowlanej
  adres: 23-414 Majdan Stary, Cegielnia-Markowicze 5
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Producent pustaków i cegieł ceramicznych: MAX, U, K-3, DZ, ackerman i wentylacyjne. Technologia tradycyjna gwarantująca doskonałą jakość: odporność na uderzenia i nacisk, naturalną poryzację, paroprzepuszczalność, lekkość i łatwość budowania.
 • InBetween Hotel
  adres: 21-002 Jastków, Panieńszczyzna 15P
  branża: Hotele, motele
  Przejeżdżając przez Lublin, koniecznie odwiedź nasz hotel In Between. Od centrum Lublina dzieli nas zaledwie dziewięć kilometrów. W naszym hotelu znajduje się ponad 80 klimatyzowanych pokoi. W każdym znajdują się nowoczesne meble, w tym łóżko z bardzo wygodnym materacem. Dodatkowo każdy pokój posiada łazienkę, w której znajdziesz kosmetyki oraz suszarkę do włosów. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, jak i osoby indywidualne. Każdy poczuje się w naszym hotelu jak. ...
 • Sklep z Artykułami biurowymi Dalimex
  adres: 20-092 Lublin, Obywatelska 4
  branża: Sklepy internetowe
  Sklep z Artykułami biurowymi Dalimex zaprasza do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów do wyposażenia każdego biura. Posiadamy towary odpowiednio wyselekcjonowanych marek, tak by odznaczały się najlepszą jakością i spełniały oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. W ramach naszego sklepu z artykułami biurowymi, prowadzimy również sklep papierniczy gdzie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju akcesoria papiernicze w przystępnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia. ...

Firmy z branży Wysokościowe prace

 • Mycie okien,prace wysokościowe,na wysokościach,montaż banerów,odśnieżanie dachów Łódź Karmann
  adres: 94-042 łódź, Wyszyńskiego 14
  W naszej ofercie prac alpinistycznych znajdują się: mycie okien, elewacji, biurowców, montaż i demontaż banerów reklamowych, reklam wielkoformatowych, montaż stacji bazowych gsm, umts, odśnieżanie dachów, usuwanie sopli i nawisów śnieżnych oraz inne prace wysokościowe, prace na wysokościach z użyciem technik alpinistycznych. Pracujemy w miastach: Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice i innych. Odwiedzając naszą stronę dowiesz się jakie zlecenia. ...
 • Everest Leszek Gawlik
  adres: 80-333 M. Gdańsk, Pomorska 13G/18
  EVEREST Leszek Gawlik to prężnie działające przedsiębiorstwo na rynku ogólnopolskim, specjalizujące się w świadczeniu specjalistycznych usług wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych -technik dostępu linowego. Nasze przedsiębiorstwo tworzy zespół wykwalifikowanych ludzi, którzy oprócz specjalistycznej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w zakresie stosowania technik alpinistycznych w celach przemysłowych, posiadają szeroką wiedzę, umiejętności i. ...
 • Top Rope Dawid Bujak
  adres: 93-272 Łódź, Podgórna 61 lok. 17
  Firma Top Rope zajmuje się specjalistycznymi pracami wysokościowymi przy użyciu technik alpinistycznych, oferujemy usługi z zakresu montażu/demontażu, mycie, czyszczenie, budowlane, rozbiórkowe itd. Oczywiście nie ograniczamy się tylko do tych prac, jesteśmy otwarci na wszelakie prace gdzie nie ma możliwość łatwego dostępu bądź inne formy są zbyt kosztowne. Więcej informacji na stronie i bezpośrednio przez telefon.
 • Galas-Trade Paweł Galas
  adres: 05-200 Wołomin, Zakładowa 9
  Firma Galas Trade Paweł Galas zajmuje się głównie montażem banerów i wynajmem podnośników, ale wykonuje też prace w zakresie mycia okien i elewacji, wykonywaniem przycinek gałęzi, konserwacją oświetlenia, czyszczeniem rynien, usuwaniem sopli, odśnieżaniem dachów, jak również montażem anten i ozdób świątecznych.
 • Everest Leszek Gawlik
  adres: 80-333 M. Gdańsk, Pomorska 13G/18
  EVEREST Leszek Gawlik to prężnie działające przedsiębiorstwo na rynku ogólnopolskim, specjalizujące się w świadczeniu specjalistycznych usług wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych -technik dostępu linowego. Nasze przedsiębiorstwo tworzy zespół wykwalifikowanych ludzi, którzy oprócz specjalistycznej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w zakresie stosowania technik alpinistycznych w celach przemysłowych, posiadają szeroką wiedzę, umiejętności i. ...