Jesteś tutaj: Strona główna » Windykacja i obrót wierzytelnościami » Biuro Windykacyjne 3P
 
 

Biuro Windykacyjne 3P

Pracownicy firmy 3P to zespół doświadczonych fachowców, których wieloletnia praca w branży windykacyjnej wyposażyła w niezbędną wiedzę, a także pozwoliła wypracować mechanizmy skutecznego działania. Dziś wiemy w jaki sposób dotrzeć do dłużnika i jak efektywnie prowadzić z nim negocjacje by zaowocowało to zwrotem Państwa należności. Hasło Windykacja to nasza specjalność, nie jest dla nas tylko dobrze brzmiącym sloganem, ale długoletnią praktyką, popartą widzą i kompetencjami.

Powierzając odzyskanie zaległych wierzytelności zespołowi pracowników Biura Prawno- windykacyjnego 3P możecie mieć Państwo pewność, że pieniądze w końcu zostaną dla Was skutecznie odzyskane!

Usługi windykacyjne świadczymy na terenie całej Polski, a nasza oferta współpracy obejmuje szeroki zakres czynności zmierzających do sprawnego odzyskania wierzytelności naszych Klientów. Prowadzimy windykację należności na wszystkich etapach, nie istnieją bowiem dla nas wierzytelności trudne. Nie uznajemy tzw. “windykacji przez telefon jako wyłącznej formy windykowania należności, dlatego w każdym przypadku dokonywane jest ustalenie miejsca zamieszkania/ prowadzenia działalności gospodarczej przez dłużnika.

Stawiamy przede wszystkim na skuteczność, dlatego nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a prowizję dopiero w momencie gdy odzyskamy dla Państwa zaległe należności.

Cechuje nas indywidualne podejście - naszym celem jest dobranie oferty na miarę czyli dopasowanie naszych usług do potrzeb Klienta i specyfiki jego wierzytelności.

Sprawdź nas!

Dane adresowe firmy

adres:
Betonowa 6-7
miasto:
51-504 Wrocław
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
531 313 126
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 66640).
Firmy dolnośląskie

 • CENTIMA Marek Gembal
  adres: 51-127 WROCŁAW, ul. Sulmierzycka 10
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Producent wyrobów z drutu, stojaków reklamowych, ekspozycyjnych. Nasza firma od ponad 30-lat zajmuje się tworzeniem wyrobów z drutu, stelaży, systemów służących do ekspozycji towarów. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki wielu branż pozwala nam na łatwe wyszukiwanie optymalnych rozwiązań idealnej prezentacji produktów w sklepie, hali targowej, barze czy kiosku.
 • Restauracja Pieprz i Wanilia
  adres: 53-135 Wrocław, ul. Kutnowska 1-3
  branża: Restauracje, bary, puby
  Restauracja Pieprz i Wanilia, specjalizująca się w kuchniach świata, powstała z miłości do dwóch rzeczy – dobrego jedzenia i podróży. Swym klientom proponuje egzotyczne smaki z najdalszych zakątków świata, niebanalne imprezy, jak obiad serwowany w chmurach podczas „Dinner in the Sky”, oraz zieloną alternatywę wobec zatłoczonego centrum Wrocławia. Jej patronką jest najsłynniejsza polska podróżniczka, Elżbieta Dzikowska. Restauracja Pieprz i Wanilia mieści się w. ...
 • NEUROSOFT Sp. z o.o.
  adres: 53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 72 (budynek CompRot)
  branża: Informatyka
  Neurosoft Sp. z o.o. zajmuje się zagadnieniami związanymi ze sztuczną inteligencją: analizą i syntezą mowy, przetwarzaniem obrazu, przetwarzaniem języka naturalnego. Firma rozwija technologie IT, masowo zamienia informację, "zamrożoną" w postaci papieru, na informację cyfrową, podlegającą pełnemu przeszukiwaniu, kreuje cyfrowe bazy wiedzy. Tworzy też systemy z zakresu Inteligentnych Systemów Transportowych.
 • PRINTY LAND Sp. z o. o. Hurtownia materiałów stemplarskich i poligraficznych
  adres: 52-327 WROCŁAW, Zabrodzie 27
  branża: Stemple, datowniki, pieczątki
  Firma nasza istnieje od 1990r i specjalizuje się w sprzedaży artykułów oraz urządzeń do produkcji pieczątek. PRINTY LAND zapewnia dostęp do wszystkich produktów stemplarskich najbardziej uznanych firm na świecie. Od 1992 roku firma nasza jest oficjalnym dystrybutorem art. pieczątkarskich i biurowych, renomowanego koncernu SUN SAME ENTERPRISES CO. LTD, którego produkty pod nazwą SHINY doskonale znane są na całym świecie. Pieczątki SHINY wyróżniają się. ...
 • Oikos Profi Handel
  adres: 55-080 Kąty Wrocławskie, Pietrzykowice ul.Fabryczna 20b
  branża: Budownictwo 2
  Profi Handel jest wy łącznym przedstawicielem włoskiego koncernu OIKOS na terenie Polski. Zajmuje się sprzedażą farb i tynków dekoracyjnych so wewnątrz i na zewnątrz. Również w swojej ofercie ma farby do metalu, trawertyn, stiuki,środki grzybobujcze, tynki elewacyjne. 

Firmy z branży Windykacja i obrót wierzytelnościami

 • Kancelaria Prawna Lex Legis Group
  adres: 50-202 Wrocław, ul. Księcia Witolda 49/15
  Kancelaria Lex Legis Group świadczy efektywną i profesjonalną obsługę prawną, windykacyjną i finansową. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście oraz zaangażowanie i wykorzystywane nowoczesne narzędzia to gwarancja szybkiego i skutecznego odzyskania należności, a także bezpiecznego zawierania nowych kontraktów biznesowych. W ofercie posiadamy również, wykup długów, skup weksli, windykacja sądowa, giełda wierzytelności”
 • WindykatorOnline
  adres: 15-092 Białystok, ul. Sienkiewicza 22
  WindykatorOnline jest ogólnodostępnym serwisem obsługi windykacji on-line prowadzonym przez Windykator Polska Sp. Z o.o. To system umożliwiający Wierzycielom ściągnięcie należności od nierzetelnych kontrahentów.
 • Hanna Chamier-Gliszczyńska - nieruchomości
  adres: 85-029 Bydgoszcz, http://www.bydgoszcz.chamier-gliszczynska.komornik.pl
  Zapraszamy na stronę Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym z Bydgoszczy. Komornikiem sądowym kancelarii jest Hanna Chamier-Gliszczyńska. Pełen zakres czynności komornika naszej kancelarii otacza poniższe zadania: wykonanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne, przewodnictwo w aukcjach publicznych, zabezpieczenie spadku i spisanie inwentarza pozostałego po spadkodawcy, odszukiwanie majątku dłużnika na prośbę wierzyciela, ukończenie. ...
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Daria Paulina Wysocka
  adres: 15-441 Białystok, Spółdzielcza 8 lok 314
  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Daria Paulina Wysocka. Obszar działania: Sąd Apelacyjny w Białymstoku - zawierający okręg właściwości sądów okręgowych w: Białymstoku, Łomży, Olsztynie, Ostrołęce oraz Suwałkach. Wsparcie z obrębu wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia finansowe i niepieniężne i zabezpieczenie roszczeń; wykonywanie postanowień o zabezpieczeniu spadku lub przygotowywanie spisu inwentarza; wykonywanie zadań wskazanych w. ...
 • SUPREMUS KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
  adres: 87-100 Toruń, ul. Konopnickiej 27/1
  Kancelarię Prawniczą SUPREMUS w Toruniu tworzy zespół młodych i dynamicznych prawników, w skład którego wchodzi obecnie trzech radców prawnych oraz pięciu aplikantów radcowskich. Kancelaria SUPREMUS koncentruje się na kompleksowej obsłudze przedsiębiorców. Nasi najbardziej doświadczeni prawnicy posiadają w tej kwestii ponad dziesięcioletnią praktykę. kancelaria toruń,rozwody toruń, radca prawny toruń, pozwy zbiorowe