Katalog produktów i usług firmy ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Międzynarodowy transport zmarłych

Kompleksowy transport
W Domu Pogrzebowym Złoty Liść oferujemy kompleksowe usługi międzynarodowego transportu zmarłych, zdając sobie sprawę z wielowymiarowości i delikatności tej usługi. Rozumiemy, że utrata bliskiej osoby i konieczność jej przewiezienia przez granice różnych krajów jest wyzwaniem zarówno logistycznym, jak i emocjonalnym dla rodzin. Dlatego nasza oferta została zaprojektowana tak, aby zapewnić pełną opiekę i wsparcie w tych trudnych chwilach.

Dodatkowo oferujemy usługi towarzysza w żałobie, który może asystować rodzinie podczas całego procesu, a także pomoc w sprzątaniu, remontowaniu oraz wynajmie lub sprzedaży mieszkań po zmarłych, co jest częścią naszego szerokiego zakresu wsparcia.

Przetransportujemy zmarłych z każdego miejsca na świecie


Wyróżnia nas
Profesjonalizm i empatia: Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy rozumieją emocjonalny ciężar związany z międzynarodowym transportem zwłok. Oferujemy empatyczne podejście i wsparcie na każdym etapie procesu.

Kompleksowa obsługa logistyczna: Zajmujemy się wszystkimi aspektami międzynarodowego transportu – od przygotowania odpowiednich dokumentów, przez koordynację z władzami lokalnymi i międzynarodowymi, po fizyczny transport zwłok.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb: Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, dostosowując nasze usługi do specyficznych wymagań i życzeń rodziny zmarłego. Czy to transport drogą powietrzną czy lądową, każdy szczegół jest starannie planowany i realizowany.

Dodatkowe usługi i współpraca
– Wsparcie w załatwianiu formalności – Pomagamy w uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń i dokumentów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, wymaganych do transportu.

– Współpraca i sieć kontaktów – Dysponujemy szeroką siecią kontaktów międzynarodowych, co umożliwia nam efektywną i szybką organizację transportu w różnych regionach świata.

W Domu Pogrzebowym Złoty Liść zobowiązujemy się do zapewnienia, że każda podróż ostatniej drogi zmarłego jest przeprowadzana z najwyższą starannością i szacunkiem. Staramy się, aby ta część procesu żałoby była jak najmniej obciążająca dla rodzin, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i spokoju w tych trudnych chwilach.

Międzynarodowy transport zwłok
Dążymy do tego, by każda ceremonia w Domu Pogrzebowym Złoty Liść była wyjątkowa i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta międzynarodowego transportu zwłok stanowi o naszej elastyczności oraz zdolności do spełnienia nawet najbardziej nietypowych życzeń. Podejmujemy się organizacji pogrzebów zarówno w zakresie zasiłku pogrzebowego, jak i ceremonii na dużą skalę, zawsze z takim samym szacunkiem i starannością.

Kluczowe aspekty:

Elastyczność i kompleksowość: od prostych po bardziej złożone usługi, każdy pogrzeb jest organizowany z dbałością o szczegóły.
Współpraca z instytucjami: możliwość współpracy ze szpitalami i Ośrodkami Pomocy Społecznych w zakresie transportu i przechowywania zmarłych.
Nowatorskie podejście: jako Dom Pogrzebowy oferujemy więcej niż tradycyjne zakłady pogrzebowe, w tym własne kaplice, chłodnie i zaplecze do dodatkowych usług, takich jak balsamacja czy kosmetyka pośmiertna.
Naszym celem jest zapewnienie, że każdy klient w Domu Pogrzebowym Złoty Liść otrzyma usługi na najwyższym poziomie, z pełnym szacunkiem i wsparciem w tych trudnych chwilach. Nasza oferta jest dopasowana do każdego budżetu i życzenia, gwarantując indywidualne podejście i wsparcie na każdym kroku.

Informacje o firmie

ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

adres: Fosa 19a
miasto: 02-768 Warszawa
powiat: warszawski
województwo: mazowieckie

www: zloty-lisc.pl
 
Firmy mazowieckie

 • Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
  adres: 02-135 WARSZAWA, ul. Iłżecka 24
  branża: Medycyna
  Firma Johnson & Johnson Poland jest obecna w Polsce od 1990 r. Dzieli się na sektor profesjonalnego sprzętu medycznego i diagnostyki oraz sektor kosmetyków i leków OTC. Zespół ds. opieki medycznej skupia marki: Advanced Sterylization Products, Cordis, DePuy , Ethicon , Ethicon Endo-Surgery , LifeScan, Ortho Clinical Diagnostics, Vision Care. W ramach tego obszaru skupiamy się na udoskonalaniu technologii, rozwiązań i usług wykorzystywanych do opieki nad pacjentem.
 • GRAF-SOFT s.c. Zbigniew Kordzikowski, Waldemar Maciejewicz
  adres: 02-001 WARSZAWA, Al. Jerozolimskie 91
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  Od 1992 roku zajmujemy się tworzeniem i produkcją oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu programy księgowe dla firm prowadzących dokumentację księgową w formie KPiR, ryczałtu, płatników podatku VAT a także biur rachunkowych.
 • Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
  adres: 02-135 WARSZAWA, ul. Iłżecka 24
  branża: Medycyna
  Firma Johnson & Johnson Poland jest obecna w Polsce od 1990 r. Dzieli się na sektor profesjonalnego sprzętu medycznego i diagnostyki oraz sektor kosmetyków i leków OTC. Zespół ds. opieki medycznej skupia marki: Advanced Sterylization Products, Cordis, DePuy , Ethicon , Ethicon Endo-Surgery , LifeScan, Ortho Clinical Diagnostics, Vision Care. W ramach tego obszaru skupiamy się na udoskonalaniu technologii, rozwiązań i usług wykorzystywanych do opieki nad pacjentem.
 • Zakład Elektroniki Krzysztof Tomicki
  adres: 00-401 WARSZAWA, ul. 3 Maja 5a m.93
  branża: Elektronika
  Naprawa,Instalacja ,Serwis Systemów alarmowych, instalacje antenowe TVB-T oraz SAT, Monitoring -kamery, Kontrola dostepu, Elektronika bram ,szlabany, Zasilacze UPS, Domofony -wideodomofony, Okablowanie strukturalne internetowe/telefoniczne, Instalacje Wi-Fi, Sterowanie urzadzeniami za pomocą telefonii GSM.
 • Hello Dieta catering dietetyczny
  adres: 05-119 Łajski, Kolejowa 85
  branża: Dietetyka, odchudzanie
  Hello Dieta - profesjonalny catering dietetyczny. Szeroka oferta diet dostarczanych w formie pudełek. Zbilansowane posiłki powstające pod okiem dietetyka. Terminowo, na czas - 5 posiłków prosto pod drzwi. Smacznie, zdrowo, ze świeżych składników od sprawdzonych dostawców. Atrakcyjne ceny. Pakiety promocyjne. Zapraszamy.

Firmy z branży Usługi pogrzebowe

 • Memorial Dom Pogrzebowy
  adres: 03-531 Warszawa, św. Wincentego 84
  Nasz zakład pogrzebowy Memorial znajdujący się w Warszawie może się pochwalić dwudziestoletnim doświadczeniem na lokalnym rynku. Proponujemy swym klientom kompleksowe usługi pogrzebowe w dobrej cenie. Trudnimy się transportem zmarłych, organizacją i obsługą ceremonii pogrzebowej, nagłośnieniem podczas obrzędu pogrzebu. Dysponujemy specjalistycznym taborem do transportu zmarłych. Oferowane usługi/produkty: - Usługi pogrzebowe - Trumny - Urny
 • Zakład Pogrzebowy Apostoł
  adres: 43-300 Bielsko-Biała, pl. Niemczyka 4
  Zakład Pogrzebowy Apostoł znajduje się w Bielsku-Białej. Od ponad 20 lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe dla klientów z miasta i okolic. Oferuje całodobowy transport osoby zmarłej i przygotowanie ciała. Zajmuje się organizacją pogrzebu razem z oprawą muzyczną i kwiatową. Zakład dysponuje własną chłodnią, kaplicą przedpogrzebową oraz specjalnymi karawanami. Prowadzi również sprzedaż trumien i urn kremacyjnych, nagrobków czy rzeźb. W zakres wykonywanych usług. ...
 • Zakład Pogrzebowy EDEN
  adres: 20-089 Lublin, Biernackiego 10
  Nasza firma Zakład Pogrzebowy EDEN organizuje pogrzeby dzieci utraconych. Jest to najsmutniejsza chwila w życiu rodziców, dlatego my jesteśmy od tego, aby Wam pomóc przez to przejść. Nasi pracownicy wiedzą, jakie formalności trzeba wypełnić, aby można było taki pogrzeb zorganizować. Doradzimy i we wszystkim pomożemy. Z naszej strony gwarantujemy przygotowanie pogrzebu oraz dostarczenie wszystkich akcesoriów pogrzebowych.
 • Zakład Pogrzebowy SACRUM Katowice
  adres: 40-211 Katowice, Markiefki 92
  Sacrum to rodzinna firma pogrzebowa z siedzibą w Katowicach, która zdobyła zaufanie swoich klientów świadcząc usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie – nie tylko na lokalnym rynku, ale również na terenie całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji pogrzebów świeckich i religijnych w Katowicach możemy zagwarantować Państwu profesjonalną i – co równie ważne – kompleksową obsługę. Organizujemy zarówno tradycyjne, jak i kremacyjne usługi. ...
 • SOTOR
  adres: 87-100 Toruń, Sowińskiego 5
  Sotor to firma z trzydziestoletnim doświadczeniem, od początku swej działalności świadcząca usługi na najwyższym poziomie oraz rzetelnie i kulturalnie wspierająca Państwa w trudnej chwili. Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowych oraz wszystkimi formalnościami z tym związanymi. Na terenie Torunia znajdują się dwa biura oraz sześć cmentarzy, nad którymi sprawujemy opiekę. Jako jedyni posiadamy tabor składający się z trzech karawanów. ...