Katalog produktów i usług firmy ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Krematorium

Wszechstronne usługi krematorium
Kremacja jako forma pochówku zdobywa na popularności ze względu na swoją prostotę i możliwości personalizacji. Nasze krematorium oferuje kompleksowe usługi, zaczynając od przewozu osoby zmarłej z domu lub szpitala, przez przygotowanie ciała do pochówku, aż po możliwość uczestniczenia w całym procesie kremacji (rodzina jest w kaplicy i na ekranie obserwuje cały proces, który odbywa się piętro niżej) i odbiór urny z prochami.

Klientom oferujemy również wybór dodatkowych usług, takich jak oprawa muzyczna czy kwiaty, by uczynić ceremonię bardziej osobistą. Przebieg uroczystości z kremacją może być podobny do tradycyjnego pogrzebu, z opcją pożegnania w kaplicy przedpogrzebowej. Możliwe są różne formy pochówku urny, w tym tradycyjny grób, murowany, grobowiec rodzinny, a także kolumbarium.

Ostatnia podróż: usługi i opieka Domu Pogrzebowego Złoty Liść


Pełne wsparcie
Dom Pogrzebowy Złoty Liść to miejsce, gdzie każda rodzina znajdzie wsparcie i profesjonalną opiekę w organizacji pożegnania bliskich. Oferujemy pełne wsparcie od przewozu zmarłego, przez staranne przygotowanie ciała, aż po organizację uroczystości pogrzebowej. Dla rodzin wybierających kremację, zapewniamy również profesjonalną organizację tego procesu.

Nasze usługi są elastyczne, dostosowane do potrzeb każdej rodziny
Obejmują współpracę z mistrzami ceremonii świeckiej i duchownymi różnych wyznań, a także możliwość nocnego czuwania w naszej kaplicy. Rodziny wybierające kremację mogą zorganizować pożegnanie z urną, które może być równie osobiste i wzruszające jak tradycyjne pożegnania przy trumnie. Zakres naszych usług obejmuje zarówno tradycyjne pochówki, jak i kremację. Od prostych pochówków w ramach zasiłku pogrzebowego po ceremonie z bogatą oprawą, każdy detal jest dopracowany. W przypadku kremacji oferujemy różnorodne opcje urn, które umożliwiają personalizację pożegnania.

Informacje o firmie

ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

adres: Fosa 19a
miasto: 02-768 Warszawa
powiat: warszawski
województwo: mazowieckie

www: zloty-lisc.pl
 
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Usługi pogrzebowe

 • Krematorium - dom pogrzebowy Przasnysz
  adres: 06-300 Przasnysz, Sierakowo 60
  Krematorium MPUK K. Drejka Przasnysz tel. 570 105 105, Nowoczesne krematorium pracujące 24H na dobę. Świadczymy również usługi pogrzebowe. Nasz Dom Pogrzebowy zapewnia: chłodnię, trumny kremacyjne, urny w cenach producenta. Zakład pogrzebowy oferuje również kompleksowe usługi pogrzebowe. Zapraszamy Krematorium Przasnysz Karwacz Sierakowo.
 • WOŹNY® - Zakład Pogrzebowy Lublin
  adres: 20-128 Lublin, Doktora Gustawa Dolińskiego 4/U4
  W Zakładzie pogrzebowym Woźny, dbamy o to, aby każde pożegnanie odbyło się w atmosferze spokoju i godności. Nasza firma, z wieloletnim doświadczeniem, oferuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie organizacji pożegnań. Oferujemy produkcję trumien i urn, organizację uroczystości pogrzebowych, profesjonalny transport zmarłych oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci poczucie spokoju i szacunku w najtrudniejszych chwilach.
 • Apostolo Mateusz Kania Międzynarodowy Transport Zmarłych
  adres: 15-727 Białystok, Hetmańska 44 lok. 2
  Firma Apostolo ma swoją siedzibę w Białymstoku i specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zmarłych. Przewóz zmarłych podlega złożonej procedurze formalnej i musi być zgodny ze standardami sanitarnymi oraz technicznymi. Nasza firma świadczy kompleksową obsługę formalną w zakresie międzynarodowego przewozu zwłok lub szczątków ludzkich. Trudnimy się transportem zmarłych praktycznie ze wszystkich krajów z całego świata, ale przeważnie nasze usługi realizujemy na. ...
 • GraveCreator sp. z o.o.
  adres: 05-822 Warsz, Starodęby 3
  Nasza firma GraveCreator sp. z o.o. oferuje aplikację, która pozwala na tworzenie nagrobków wraz z klientem. Wystarczy zalogować się na konto i już można tworzyć nowy projekt. Gotowe projekty można przesłać w dowolny sposób pocztą elektroniczną. Nasza aplikacja nie wymaga szkoleń, wiedzy i doświadczenia. To proste i bardzo skuteczne narzędzie oceniane jest przez wszystkich klientów bardzo dobrze. Zapraszamy.
 • Dom Pogrzebowy Rutkowski
  adres: 60-005 Poznań, ul. Fabianowo 36
  Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski od lat oferuje swoje usługi z zakresu organizacji i oprawy ceremonii pogrzebowej. Wiemy, jak trudnym momentem jest śmierć bliskiej osoby, dlatego swoimi działaniami chcemy wesprzeć osoby pogrążone w żałobie. Zaopiekujemy się uroczystością, także tą świecką, aby jak najbardziej odciążyć rodzinę i dać im czas na żałobę. Pomagamy w wyborze trumny czy sposobie pochówku. Dobieramy kwiaty na pogrzeb i wiązanki pogrzebowe. Dbamy o. ...