Katalog produktów i usług firmy ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balsamacja w Domu Pogrzebowym Złoty Liść

Szacunek dla zmarłych
Balsamacja to starożytna sztuka konserwacji ciała, mająca swoje korzenie w praktykach starożytnego Egiptu, gdzie wierzenia o podróży duszy po śmierci wymagały zachowania ciała. Ta metoda, ewoluująca przez wieki, dotarła do współczesności jako ważny element praktyk pogrzebowych, łącząc tradycję z nowoczesnością.

W Domu Pogrzebowym Złoty Liść w Warszawie, balsamacja traktowana jest nie tylko jako techniczny proces konserwacji, ale także jako forma szacunku dla zmarłych i wsparcia dla rodzin w trudnych chwilach.

Współczesne techniki
Zaawansowane metody
Współczesne techniki stosowane w Domu Pogrzebowym Złoty Liść obejmują zaawansowane metody, które zachowują wygląd zmarłego oraz opóźniają procesy rozkładu. Dzięki temu rodziny mają możliwość godnego pożegnania się z bliskimi, co jest istotne w procesie żałoby. Balsamacja w Domu Pogrzebowym Złoty Liść, zgodnie z duchem naszych czasów, uwzględnia również aspekty ekologiczne i etyczne, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i życzeń klientów.

Szacunek dla życia i śmierci
Ten starożytny rytuał, wykonany przez naszych doświadczonych specjalistów, jest wyrazem głębokiego szacunku dla życia i śmierci. Różnimy się od tradycyjnych zakładów pogrzebowych, oferując kompleksowe usługi na miejscu, w tym własną kostnicę lub kaplicę. Nasza oferta jest elastyczna, dopasowujemy się do różnych budżetów i życzeń klientów.

Balsamacja w XXI w. – nowoczesne techniki w Domu Pogrzebowym Złoty Liść
W Domu Pogrzebowym Złoty Liść balsamacja to proces, który łączy starożytne tradycje z nowoczesnymi technologiami. Sztuka konserwacji ciała obejmuje szereg zabiegów przy użyciu specjalistycznych środków i kosmetyków, które zabezpieczają i poprawiają wygląd osoby zmarłej.

Balsamacja, jako najbardziej zaawansowana forma kosmetyki pośmiertnej, zatrzymuje, a wręcz, niweluje oznaki rozkładu, znacząco poprawiając wygląd zmarłego oraz wydłużając czas do pochówku. Ten czas jest kluczowy dla rodzin, dając im możliwość zorganizowania się i przygotowania do ceremonii, nawet gdy są rozproszone po całym świecie.

Powodem popularyzacji zabiegu balsamacji w Polsce są zarówno względy estetyczne, jak i sanitarne. Praktyka ta zyskała szeroką akceptację. Często przeprowadzenie balsamacji jest wymogiem sanepidu, szczególnie w sytuacjach wywożenia zmarłego za granicę czy pochówku odbywającego się ponad 6 dni od daty zgonu. Taki wymóg ma przykładowo Cmentarz Komunalny znajdujący się w Warszawie.

W Domu Pogrzebowym Złoty Liść oferujemy wszechstronne wsparcie i doradztwo w organizacji ceremonii pogrzebowych, w tym różnorodne usługi dodatkowe, jak transmisje online czy multimedia. Nasze elastyczne podejście pozwala na realizację zarówno prostych pochówków, jak i bardziej wyrafinowanych ceremonii, zawsze z należytym szacunkiem i troską. W Złotym Liściu balsamacja jest nie tylko procesem technicznym, ale kluczowym elementem ceremonii, który wspiera rodziny w procesie żałoby, odzwierciedlając nasze zaangażowanie w dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Informacje o firmie

ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

adres: Fosa 19a
miasto: 02-768 Warszawa
powiat: warszawski
województwo: mazowieckie

www: zloty-lisc.pl
 
Firmy mazowieckie

 • AkcjaAblacja
  adres: 04-628 Warszawa, Alpejska
  branża: Usługi biurowe
  Akcja Ablacja jest to projekt mający za zadanie zwrócenie uwagi na temat arytmii serca, migotania przedsionków albo pozostałych dolegliwości wywołanych nieregularną pracą serca. Serce jest obok mózgu najistotniejszym aparatem w organiźmie człowieka, dlatego należy o nie wyjątkowo dbać, ponieważ jego odpowiednia praca jest niesamowicie ważna dla naszego zdrowia. Akcja Ablacja to projekt edukacyjny, dzięki jakiemu odkryjesz najistotniejsze informacje o leczeniu zaburzeń rytmu. ...
 • ARMOR Polska Sp. z o.o.
  adres: 02-445 WARSZAWA, ul. Parowcowa 8 c
  branża: Dział. organizacji członkowskich, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Firma zajmuje sie sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych tj. tonetów, wkładów atramantowych, taśm barwiących, wałeczków itp.
 • IDEAL S C
  adres: 01-339 Warszawa, Fortuny 28
  branża: Okna
  Jesteśmy spółką z wieloletnim doświadczeniem frapującą się sprzedażą jak również instalacją okien, drzwi tudzież bram garażowych. W zasobach do dyspozycji mamy również rolety, moskitiery, żaluzje, parapety i inne akcesoria do okna. Proponujemy wszechstronną obsługę i całkowity profesjonalizm dbając o indywidualne potrzeby naszych klientów. Wyróżniamy się tym, iż udostępniamy serwis zarówno gwarancyjny, jak też pogwarancyjny, co pozwala bez obaw radować. ...
 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób
 • SABELL Kosmetyczne Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe
  adres: 02-493 WARSZAWA, ul. Krańcowa 41
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych i SPA w preparaty i kosmetyki profesjonalne oraz sprzęt, urządzenia i akcesoria kosmetyczne. Specjalistyczne szkolenia i kursy dla kosmetyczek, masażystów i stylistek paznokci.

Firmy z branży Usługi pogrzebowe

 • "Efez" Usługi Pogrzebowe M.Błażejewski
  adres: 14-100 Ostróda, Sienkiewicza 5
  Zakład Pogrzebowy Efez posiada doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych od 1991 roku. Służymy Państwu pomocą w trudnych chwilach, świadcząc usługi pogrzebowe w pełnym zakresie i zgodnie ze standardami europejskimi. Dom Pogrzebowy Efez się na doświadczonych pracownikach zarówno w biurze jak i na cmentarzach. Zapewniamy pełny wachlarz produktów związanych z pochówkiem tradycyjnym i urnowym. Ceny naszych usług dopasowujemy do Państwa możliwości. ...
 • Zakład Pogrzebowy SACRUM
  adres: 40-211 Katowice, Markiefki 92
  Sacrum to rodzinna firma pogrzebowa z siedzibą w Katowicach, która zdobyła zaufanie swoich klientów świadcząc usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie – nie tylko na lokalnym rynku, ale również na terenie całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji pogrzebów świeckich i religijnych w Katowicach możemy zagwarantować Państwu profesjonalną i – co równie ważne – kompleksową obsługę. Organizujemy zarówno tradycyjne, jak i kremacyjne usługi. ...
 • Dom pogrzebowy ,,Berda" Monika Berda
  adres: 44-187 Sieroty, Kościelna, 32, 44-187 Sieroty
  Dom pogrzebowy ,,Berda” jest rodzinną firmą zajmującą się kompleksową obsługą uroczystości pogrzebowych. Posiadamy lokale w mieście Pyskowice oraz Sieroty, lecz swoją działalnością obejmujemy o wiele bardziej rozległe tereny miast Gliwice, Zabrze, Pyskowice, Toszek, Tarnowskie góry oraz ich okolice. Każdy z nas stracił kiedyś bliską dla siebie osobę. Wiemy jaki to ból i staramy się łączyć w nim z rodziną osoby zmarłej. Okres ten jest pełen złych emocji,. ...
 • Zakład Kamieniarski Józefów Tomasz Kondej - pomniki
  adres: 05-420 Józefów, Joachima Lelewela 29
  W Zakład Kamieniarski Józefów Tomasz Kondej oferujemy wykonanie różnych rodzajów nagrobków. Możemy stworzyć nagrobek pojedynczy, podwójny jak i dziecięcy. Znajdziecie w naszej firmie bardzo duży wybór materiałów wysokiej klasy. Produkowane przez nas nagrobki wytrzymają długie lata. Jeśli klient ma pomysł na nagrobek to my go wykonamy. Stworzymy profesjonalną wizualizację 3D. Sprawdźcie naszą ofertę.
 • Zakład Pogrzebowy Sosnowiec Eden
  adres: 41-200 Sosnowiec, Ostrogórska 18a
  Eden to rodzinny zakład pogrzebowy z Sosnowca, który jest czynny przez całą dobę. To na wypadek, gdybyście chcieli zgłosić fakt zgonu nawet w porze nocnej. Organizujemy transport zwłok z miejsca, które nam wskażecie. Zapewniamy organizację pochówku w dowolnej formie. U nas możecie bezpośrednio wybrać trumny, urny. Zajmujemy się również organizacją oprawy florystycznej.