Katalog produktów i usług firmy ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Transport zmarłych

Najwyższe standardy
W Domu Pogrzebowym Złoty Liść oferujemy profesjonalny transport zmarłych, dbając o najwyższe standardy i szacunek w tej ostatniej drodze. Rozumiemy, jak istotna jest odpowiednia opieka w tych trudnych chwilach, dlatego nasza usługa obejmuje transport z każdego miejsca w Polsce. Nasze pojazdy są specjalnie przystosowane do bezpiecznego i godnego przewozu, a doświadczony zespół pracowników zapewnia wsparcie i empatię na każdym etapie procesu.

Stawiamy na ekologię, dlatego w naszej flocie posiadamy również elektryczne karawany do transportu, co jest wyrazem naszej dbałości o środowisko. Działamy zawsze z myślą o potrzebach rodzin, oferując spersonalizowane podejście i uwzględniając indywidualne życzenia. Posiadamy nowoczesną flotę, która gwarantuje najwyższą jakość transportu w każdych warunkach. Dbamy o to, aby nasze usługi były dostępne 24/7, zapewniając szybką reakcję i wsparcie w każdej sytuacji.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy są przeszkoleni w zakresie odpowiedniego postępowania i etykiety. Priorytetem jest dla nas zapewnienie spokoju i godności zarówno zmarłym, jak i ich rodzinom.

Przetransportujemy zmarłych z każdego miejsca


Gotowość do działania
Niezależnie od lokalizacji, Dom Pogrzebowy Złoty Liść jest gotowy do działania. Każdy przypadek traktujemy z indywidualną uwagą, dbając o to, aby rodziny czuły się wspierane i zrozumiane w tych trudnych chwilach. Współpraca z nami to gwarancja, że wszystkie formalności zostaną załatwione sprawnie i z należytym szacunkiem. Nasza usługa transportu obejmuje również doradztwo i pomoc w kwestiach prawnych i administracyjnych, ułatwiając rodzinom przejście przez trudny czas pożegnania. W Domu Pogrzebowym Złoty Liść do każdej sytuacji podchodzimy z wyczuciem i profesjonalizmem, aby zapewnić rodzinom poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Pełne zaangażowanie
Zapewniamy kompleksowy transport zmarłych z dowolnego miejsca w kraju, gwarantując profesjonalną obsługę i pełne zaangażowanie. Nasze wyposażenie i flota pojazdów pozwalają na godny oraz bezpieczny transport, zawsze z najwyższą dbałością o szczegóły i indywidualne potrzeby każdej rodziny.

Złoty Liść to doświadczeni kierowcy i nowoczesne pojazdy
Dzięki naszym doświadczonym kierowcom i nowoczesnym pojazdom, możemy dotrzeć w każde miejsce, zapewniając niezawodność i efektywność usługi. Nasz zespół współpracuje z lokalnymi władzami i instytucjami, aby zapewnić sprawną i bezproblemową realizację transportu. Zrozumienie i empatia to nasze kluczowe wartości, które kierują nami w trakcie wykonywania tej delikatnej misji.

Realizujemy transport zmarłych z domów, szpitali, domów opieki oraz innych miejsc, w których może zajść potrzeba naszych usług. Jesteśmy wyposażeni w odpowiednie technologie i narzędzia, które pozwalają nam na zachowanie najwyższych standardów w trakcie transportu. Dbamy o to, aby każdy etap był zorganizowany z największą starannością, od momentu odbioru, przez transport, aż do momentu dostarczenia do wyznaczonego miejsca.

Nasze doświadczenie w branży oraz dedykacja dla zapewnienia godnej ostatniej podróży sprawiają, że jesteśmy liderem w dziedzinie transportu zmarłych. Rozumiemy wagę tej odpowiedzialności i ciągle pracujemy nad doskonaleniem naszych usług, aby zapewnić rodzinom najlepsze możliwe doświadczenie w tych najtrudniejszych chwilach.

Informacje o firmie

ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

adres: Fosa 19a
miasto: 02-768 Warszawa
powiat: warszawski
województwo: mazowieckie

www: zloty-lisc.pl
 
Firmy mazowieckie

 • TlumaczeniaMarcina.pl
  adres: 01-002 Warszawa, ul. Racławicka 4
  branża: Tłumaczenia
  Jeśli ciekawią Cię wszystkie ciekawostki z dziedziny tłumaczeń lingwistycznych obowiązkowo wejdź na TlumaczeniaMarcina.pl ! Nasz serwis powstał z myślą o osobach interesujących się językami obcymi oraz wszelkimi zagadnieniami z nimi związanymi, w tym właśnie tłumaczeniami. Regularnie publikujemy teksty, które przygotowuje nasza rzetelna ekipa redaktorów. Będziemy dzielić się z wami naszą wiedzą oraz mamy nadzieję, że wy również podzielacie naszą pasję do języków. ...
 • GERARD-Systemy Alarmowe
  adres: 03-252 WARSZAWA, ul. Suwalska 36d/8
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma "Gerard - Systemy Alarmowe" powstała w 1990 roku i jest firmą o charakterze handlowym......... Zakres działalności to sprzedaż urządzeń do:........ systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWN ........ systemy telewizji użytkowej CCTV ....... systemy kontroli dostępu ACC ...... systemyw zabezpieczeń samochodowych SZS ..... napędy bram, rolet, markiz i okiennic...... obudowy do pilotów radiowych...... naprawa pilotów radiowych....... Oferujemy urządzenia. ...
 • HTH Warszawa Sp. z o.o.
  adres: 05-092 ŁOMIANKI, ul. Warszawska 131
  branża: Klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo
  Obecnie w ofercie HTH Warszawa znajdą Państwo wyroby wielu renomowanych producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Na nasz bogaty asortyment składają się: kanały i kształtki wentylacyjne o przekroju kołowym i prostokątnym; elementy montażowe do kanałów wentylacyjnych; kratki wentylacyjne; zawory powietrzne:nawiewne i wywiewne; nawiewniki sufitowe; tłumiki akustyczne; klapy przeciwpożarowe; przepustnice; wentylatory: dachowe, kanałowe, osiowe; materiały izolacyjne:. ...
 • SABELL Kosmetyczne Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe
  adres: 02-493 WARSZAWA, ul. Krańcowa 41
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych i SPA w preparaty i kosmetyki profesjonalne oraz sprzęt, urządzenia i akcesoria kosmetyczne. Specjalistyczne szkolenia i kursy dla kosmetyczek, masażystów i stylistek paznokci.
 • Naprawa i Konserwacja Dźwigów Maciej Kuczyński Warszawa
  adres: 01-859 Warszawa, ul. Kasprowicza 19 lok 50
  branża: Dźwigi i urządzenia dźwigowe
  Inżynieria Dźwigowa Kuczyński – firma rodzinna zajmująca się z początku naprawą i konserwacją dźwigów, z czasem również montażem i modernizacją starych wind. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w obsłudze klientów z terenu Warszawy takich jak: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe oraz instytucje państwowe. Oferuje sprzedaż dźwigów produkcji europejskiej marki Kleemann w wersjach bez maszynowni napędzanych elektrycznie lub hydraulicznie.

Firmy z branży Usługi pogrzebowe

 • Zakład Pogrzebowy Hades
  adres: 93-150 Łódź, Odyńca 42
  Zakład Pogrzebowy Hades organizuje uroczystości żałobne. Z dużą empatią pomagamy rodzinom w trudnych chwilach zorganizować ostatnie pożegnanie zmarłych. Głównie realizujemy usługi w Łodzi i okolicach, ale pomagamy także zorganizować uroczystość pogrzebową w dowolnym miejscu w Polsce. Prowadzimy całodobowe dyżury telefoniczne, aby zgłosić zgon i zlecić przewiezienie zmarłego. Pomagamy na każdym etapie organizacji pogrzebu. Zawsze wykazujemy wielkie zrozumienie, pomagamy. ...
 • Kancelaria adwokacka KDK Adwokat Łódź
  adres: 90-043 Łódź, Targowa 35
  Kancelaria prawna KDK Adwokat Łódź oferuje pomoc i porady prawne dla mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego. Nasza kancelaria mieści się w centrum Łodzi przy ul. Targowej 35. Nasz oferta obejmuje: prawo karne, prawo pracy, prawo rodzinne i rozwody, odszkodowania, sprawy spadkowe i majątkowe, prawo administracyjne oraz jazdę po alkoholu.
 • Mistrz ceremonii pogrzebowej
  adres: 42-202 Częstochowa, ul Wilsona 8
  Jestem mistrzem ceremonii pogrzebowej, a moje usługi koncentrują się na organizacji uroczystości pogrzebowych o charakterze świeckim. Moją rolą jest dostarczenie rodzinie wsparcia i empatii w trudnym czasie żałoby. Tworzę spersonalizowane ceremonie, ukierunkowane na uczczenie życia zmarłego, respektując jednocześnie indywidualne życzenia bliskich. Moje umiejętności w prowadzeniu uroczystości pozwalają na stworzenie atmosfery godnej pożegnania, gdzie każdy element jest. ...
 • KARAWAN Tomasz Kondej Zakład Pogrzebowy Józefów
  adres: 05-420 Józefów, 3 Maja 90
  Nasza profesjonalna firma KARAWAN Tomasz Kondej Zakład Pogrzebowy Józefów zajmuje się przygotowaniem pogrzebów. Dotyczy to inhumacji jak i pochówku kremacyjnego. Osoby zainteresowane mogą wybrać różne modele trumien i urn, jakie znajdują się w naszym katalogu. Doradzamy, co wybrać, aby każdy klient był zadowolony. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego zakładu pogrzebowego.
 • Zakład Pogrzebowy Kamińscy Zielona Góra
  adres: 65-064 Zielona Góra, Kościelna 4
  W naszej firmie Zakład Pogrzebowy Kamińscy oferujemy pomoc przy uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Zanim zasiłek z ZUS wpłynie to my udzielamy kredytowania. Nasi pracownicy w imieniu klientów mogą przygotować stosowne dokumenty i zanieść je do urzędu. Czas pogrzebu to ostatnia chwila ze zmarłym, dlatego rodziny skupiają się na pożegnaniu. My w tym czasie zajmujemy się przygotowaniem całej ceremonii pogrzebowej.