Katalog produktów i usług firmy ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Organizacja pogrzebu

Zorganizujemy każdy pogrzeb
Organizowanie pogrzebu jest procesem, który wymaga zarówno empatii, jak i fachowej wiedzy. W Domu Pogrzebowym Złoty Liść dbamy o to, aby rodziny przeżywające żałobę otrzymywały kompleksowe wsparcie i poradnictwo na każdym etapie. Nasza działalność obejmuje wszystkie niezbędne aspekty – od transportu ciała, przez formalności związane z pochówkiem, aż po indywidualne życzenia rodziny dotyczące uroczystości pogrzebowej.

Podchodzimy do każdego zadania z głębokim szacunkiem i zrozumieniem, gwarantując, że każde pożegnanie będzie odbywało się w godny i odpowiedni sposób. Naszym celem jest zapewnienie rodzinom spokoju w tych trudnych chwilach, przejmując na siebie trud organizacji i formalności.

Organizacja pogrzebu krok po kroku


Godne i szanowne pożegnanie bliskich
Proces rozpoczynamy od pierwszego kroku: transportu ciała, a następnie przejmujemy formalności administracyjne. Dalej, wspólnie z rodziną planujemy uroczystość pogrzebową, dostosowując ją do indywidualnych życzeń.

Czwarty krok to zapewnienie pełnej gamy usług, w tym doradztwa przy wyborze trumny i organizacji szczegółów ceremonii. Oferujemy także dodatkowe usługi, takie jak nocne czuwanie czy transmisje online, stanowiące piąty element procesu. Ostatni punkt z listy powstał z myślą o osobach, które nie mają możliwości fizycznego uczestnictwa w ceremonii.

Koordynacja dnia pogrzebu
Szósty krok to koordynacja dnia pogrzebu, gdzie dbamy o płynne przeprowadzenie ceremonii. Po zakończeniu, jako ostatni etap, oferujemy wsparcie w dalszych formalnościach, jak sprawy dziedziczenia czy wybór nagrobka. Możemy pomóc w sprzątaniu i dezynfekcji mieszkań po zmarłym członku rodziny. Proponujemy także usługi remontowe oraz wsparcie w procesie wynajmu lub sprzedaży nieruchomości, co stanowi ważny element wsparcia dla rodzin.

W Domu Pogrzebowym Złoty Liść, każde pożegnanie traktujemy z największym szacunkiem i troską, zapewniając, że ostatnia droga bliskich będzie przebiegała w godnej i pamiętnej atmosferze. Na każdym kroku tego procesu staramy się zdejmować z rodzin ciężar organizacyjny, pozwalając im skupić się na żałobie i wspomnieniach.

Dom Pogrzebowy Złoty Liść – godne pożegnanie bliskich
W Domu Pogrzebowym Złoty Liść rozumiemy, jak ważna jest indywidualność każdego pożegnania. Oferujemy szeroką gamę usług, w tym:

– ceremonie świeckie

– pożegnania według różnych obrządków religijnych

– pożegnanie w kaplicy z możliwością nocnego czuwania

– nowoczesne rozwiązania takie jak: transmisje online czy prezentacje multimedialne.

Dostosowujemy się do każdego życzenia klienta i każdego budżetu, zapewniając zarówno skromne, jak i bardziej okazałe pożegnania. Zachęcamy do skorzystania z usługi mobilnego doradcy pogrzebowego, który przyjedzie do Państwa domu i pomoże w tym trudnym okresie w załatwieniu potrzebnych spraw. Dom Pogrzebowy Złoty Liść to więcej niż zakład pogrzebowy – to miejsce, które oferuje szerszy zakres usług, własne prosektorium, chłodnie oraz kaplicę. Zapewniamy kompleksową opiekę, począwszy od balsamacji, kosmetyki pośmiertnej, po organizację ceremonii w naszej kaplicy. Nasze usługi są synonimem kompleksowości i wyjątkowości, dostosowane do potrzeb i życzeń każdej rodziny.

Informacje o firmie

ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

adres: Fosa 19a
miasto: 02-768 Warszawa
powiat: warszawski
województwo: mazowieckie

www: zloty-lisc.pl
 
Firmy mazowieckie

 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • BiG Vent S.A.
  adres: 02-230 WARSZAWA, ul. Jutrzenki 116
  branża: Informatyka
  BiG Vent S.A. jest od wielu lat jednym z największych dostawców najnowszych technologii Data Storage & Backup przeznaczonych dla dużych i średnich firm. Dzięki bliskiej współpracy z renomowanymi producentami sprzętu i oprogramowania spółka oferuje rozwiązania, które są odpowiedzią na Państwa potrzeby i oczekiwania w zakresie zaawansowanych elementów infrastruktury IT. W ofercie BiG Vent S.A. znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania informatyczne oparte o systemy pamięci. ...
 • HTH Warszawa Sp. z o.o.
  adres: 05-092 ŁOMIANKI, ul. Warszawska 131
  branża: Klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo
  Obecnie w ofercie HTH Warszawa znajdą Państwo wyroby wielu renomowanych producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Na nasz bogaty asortyment składają się: kanały i kształtki wentylacyjne o przekroju kołowym i prostokątnym; elementy montażowe do kanałów wentylacyjnych; kratki wentylacyjne; zawory powietrzne:nawiewne i wywiewne; nawiewniki sufitowe; tłumiki akustyczne; klapy przeciwpożarowe; przepustnice; wentylatory: dachowe, kanałowe, osiowe; materiały izolacyjne:. ...
 • Mellow Group Sp. z o.o.
  adres: 00-543 Warszawa, Mokotowska 48/203
  branża: Budownictwo
  Jeśli planujesz remont w domu, ewentualnie budowę domu, powinniście skorzystać z propozycji przedsiębiorstwa Najlepsze Tynki. Dzięki nam nie będziesz musiał zamartwiać się o bałagan w całym mieszkaniu, kłopoty z materiałami, czy także chaos przy pracy. Jest to przede wszystkim istotne przy tynkach. Jesteśmy ekspertami w tynkowaniu, wiemy o tym praktycznie wszystko, dlatego że działamy w branży już od kilkunastu lat i w owym czasie wykonaliśmy nadzwyczaj wiele zleceń.. ...
 • Zieleniaczek Karol Kacprowicz
  adres: 05-500 Nowa Wola, ul. Orna 67
  branża: Handel
  Dostawa warzyw Warszawa Świeże owoce i warzywa z dostawą w okolice Warszawy? To możliwe! Z pomocą przychodzi Zieleniaczek. To internetowy sklep z szerokim asortymentem warzyw, owoców, a także wielu innych produktów spożywczych. Korzystając z usług Zieleniaczka, zyskujesz pewność, że produkty, znajdujące się w ofercie to gwarancja najwyższej jakości i świeżości, która tak często jest poszukiwana przez konsumentów. Świeże warzywa i owoce - Zieleniaczek Zieleniaczek. ...

Firmy z branży Usługi pogrzebowe

 • TERRA LEVIS
  adres: 01-103 Warszawa, Karolkowa 49
  Zakłady pogrzebowe Terra Levis - Mazowieckie przedsiębiorstwo usług pogrzebowych świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Oferujemy pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności. Dodatkowo posiadamy sale pożegnalna w której bliscy w ciszy i skupieniu mogą pożegnać swoich bliskich. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta na stronie internetowej oraz do kontaktu telefonicznego.
 • Zakład Pogrzebowy Strzelin OLIMP - Kremacje
  adres: 57-100 Strzelin, Wolności 25A
  Nie wszyscy mogą dotrzeć na pogrzeb znajomych i bliskich osobiście, dlatego my OLIMP Zakład Pogrzebowy Strzelin mamy rozwiązanie. Oferujemy transmisję na żywo uroczystości pogrzebowych. Jesteśmy pod względem technicznym bardzo dobrze przygotowani. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne dla wielu osób. Szczegóły związane z transmisją na żywo omówimy bezpośrednio z naszymi klientami. Zachęcamy do kontaktu.
 • ORSZAK Zakład Pogrzebowy Gdynia: Kremacje
  adres: 81-311 Gdynia, Witomińska 42
  Firma ORSZAK Zakład Pogrzebowy Gdynia oferuje pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności. Zajmujemy się sprawami urzędowymi, ale rozwieszamy także nekrologii i klepsydry. Nie ma takiej rzeczy, jakiej dla naszego klienta byśmy nie zrobili. Wiemy jak ważna jest taka pomoc w tak trudnych chwilach. Od wielu lat pomagamy rodzinom w zorganizowaniu ostatniej drogi ich bliskich. Wam również w tym pomożemy.
 • Nekropolia Zakład Usług Pogrzebowych
  adres: 95-100 Zgierz, Aleksandrowska 18
  Zakład Pogrzebowy Nekropolia mieści się w Zgierzu przy ulicy Aleksandrowskiej 18. Zapewnia całodobowe, kompleksowe usługi pogrzebowe już od 1982 roku. Firma zatrudnia doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy z powagą i empatią podchodzą do swojej pracy oraz rodziny i bliskich osoby zmarłej. Zakład zajmuje się organizacją pochówków świeckich oraz innych wyznań. Zapewnia pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności związanych z pogrzebem, a ponadto oferuje. ...
 • ZAKŁAD POGRZEBOWY GLORIA
  adres: 50-073 Wrocław, Św Antoniego 22
  Zakład Usług Pogrzebowych Gloria to miejsce, w którym uzyskają Państwo kompetentne oraz całościowe wsparcie podczas przygotowania uroczystości żałobnych. Do dyspozycji klientów pozostaje indywidualny specjalista ds. obsługi klienta, który doradzi w czasie wyboru akcesoriów żałobnych, treści szarf na wieńce, czy nawet formuły klepsydry, a również załatwi wszelkie formalności i odpowie na pytania. To, w jakim stopniu wyręczy on Państwa w przygotowaniach, zależeć będzie. ...