Jesteś tutaj: Strona główna » Usługi pogrzebowe » ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 
 

ZŁOTY LIŚĆ DOM POGRZEBOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Złoty Liść Dom Pogrzebowy, to firma działająca od 1989 roku, specjalizująca się w kompleksowej organizacji pogrzebów. W swojej ofercie posiadamy szereg usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Jako Złoty Liść, oferujemy profesjonalne doradztwo poprzez Mobilnego Doradcę Pogrzebowego, zapewniając wsparcie na każdym etapie planowania ceremonii.

Dysponujemy możliwością transportu zmarłych zarówno krajowego, jak i międzynarodowego, zapewniając godny i bezpieczny przewóz. Klienci mogą także skorzystać z usług kaplicy przedpogrzebowej, gdzie mają możliwość pożegnania się ze zmarłym w spokojnej i godnej atmosferze. Złoty Liść oferuje również usługę balsamacji, dzięki której zachowuje się godny wygląd zmarłego.W Domu Pogrzebowym Złoty Liść, rozumiemy, że każda rodzina i każda ceremonia pożegnalna są wyjątkowe. Nasze doświadczenie i empatia pozwalają nam zaoferować usługi pogrzebowe, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb i życzeń rodziny.

Wierzymy, że ostatnie pożegnanie powinno odzwierciedlać życie i osobowość zmarłego.Dlatego pracujemy z rodzinami, aby każdy aspekt ceremonii – od dekoracji i muzyki, po rodzaj trumny lub urny – był zgodny z ich życzeniami. Nasz zespół profesjonalistów jest gotowy sprostać każdemu wyzwaniu, aby uczynić tę chwilę jak najbardziej osobistą i pamiętną.

Zapewniamy pełną elastyczność w organizacji pogrzebów, niezależnie od ich wielkości, tradycji, czy indywidualnych preferencji. Czy chodzi o tradycyjny pogrzeb, ceremonię niewyznaniową, czy coś zupełnie unikalnego.Jesteśmy tutaj, aby wspierać każdą rodzinę w tych trudnych chwilach, dostosowując się do każdego życzenia.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie profesjonalnych usług pogrzebowych, ale także zapewnienie wsparcia i pocieszenia rodzinom w żałobie.W Domu Pogrzebowym Złoty Liść, każda rodzina otrzymuje indywidualną opiekę i wsparcie, aby godnie uczcić pamięć bliskich.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Fosa 19a
miasto:
02-768 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 115404).
Firmy mazowieckie

 • Studio CB
  adres: 03-391 Warszawa, ul. Liwska 2
  branża: Motoryzacja, akcesoria, usługi motoryzacyjne
  Studio CB to warszawska firma, która zajmuje się profesjonalnym oklejaniem szyb w samochodach osobowych. Usługi wykonujemy z pełną precyzją i opierając się na regulacjach wynikających z polskiego prawa. Klienci, korzystający z naszych usług, mają pewność, że pojazd przejdzie pomyślnie badanie techniczne. Koszt pracy wynosi od 350 zł do 650 zł i uzależniony jest od marki i modelu samochodu, stopnia skomplikowania usługi oraz zastosowanej folii. Korzystamy z doskonałej. ...
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • PHUP STS Cezary Suchecki
  adres: 05-140 SEROCK, ul. 3-go Maja 22
  branża: Weterynaria
  Hurtownia weterynaryjna STS powstała w 1992 roku w Serocku. Działalność firmy rozpoczął dr Stanisław Suchecki a obecnie powadzeniem firmy zajmuje się Cezary Suchecki. Firma zajmuje się sprzedażą leków weterynaryjnych, sprzętu weterynaryjnego, dodatków paszowych, karm dla psów i kotów, oraz wszelkich produktów przeznaczonych do pielęgnacji zwierząt. Zapewniamy korzystne warunki zakupu, terminowe dostawy oraz własny transport. Obsługą naszych klientów zajmuje się. ...
 • Zakład Elektroniki Krzysztof Tomicki
  adres: 00-401 WARSZAWA, ul. 3 Maja 5a m.93
  branża: Elektronika
  Naprawa,Instalacja ,Serwis Systemów alarmowych, instalacje antenowe TVB-T oraz SAT, Monitoring -kamery, Kontrola dostepu, Elektronika bram ,szlabany, Zasilacze UPS, Domofony -wideodomofony, Okablowanie strukturalne internetowe/telefoniczne, Instalacje Wi-Fi, Sterowanie urzadzeniami za pomocą telefonii GSM.
 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób

Firmy z branży Usługi pogrzebowe

 • Zakład Pogrzebowy Strzelin OLIMP - Kremacje
  adres: 57-100 Strzelin, Wolności 25A
  Nie wszyscy mogą dotrzeć na pogrzeb znajomych i bliskich osobiście, dlatego my OLIMP Zakład Pogrzebowy Strzelin mamy rozwiązanie. Oferujemy transmisję na żywo uroczystości pogrzebowych. Jesteśmy pod względem technicznym bardzo dobrze przygotowani. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne dla wielu osób. Szczegóły związane z transmisją na żywo omówimy bezpośrednio z naszymi klientami. Zachęcamy do kontaktu.
 • Jordan Group Transport
  adres: 31-535 Kraków, ul. Gęsia 8
  Kraków zdecydowanie należy do jednych z najpiękniejszych miast w Polsce, a nawet w Europie. Jest to też centrum biznesowe. Organizując tam konferencję już nie musisz się martwić o transport. Firma autobusy.jordan.pl świadczy usługi o szerokim zakresie: obsługa konferencji kraków, transfer na lotnisko kraków czy wycieczki po Krakowie. To wszystko na jednej stronie. Możemy zapewnić uczestnikom niezbędny transport na/z konferencji oraz po wszystkim bliżej zapoznać ich z tym. ...
 • Biura detektywistyczne Warszawa - DowodyZdrady
  adres: 08-110 Siedlce, Ściegiennego 9/15 lok 66
  Agencja Detektywistyczna Dowody Zdrady to fachowcy w kompletowaniu dowodów na zdradę, sprawdzaniu wierności partnera oraz uzyskiwaniu informacji i dowodów, które efektywnie mogą być wykorzystywane w sprawach rozwodowych. Do najważniejszych zadań Detektywów Specjalistów od zdrad należą poza tym: detektywistyczne, rozwodowe porady prawne, ustalenia danych związane ze sprawami rozwodowymi, obserwacja osób, obiektów i miejsc, wykonywanie dokumentacji foto i. ...
 • Zakład Pogrzebowy CALVARIA
  adres: 02-101 Warszawa, Grójecka 105
  Nasza firma Zakład Pogrzebowy CALVARIA Warszawa Ochota zajmuje się pogrzebami świeckimi, wyznaniowymi i pogrzebami nienarodzonych dzieci. Przygotowane mamy różne modele trumien i urn. Oferujemy wiązanki i wieńce wykonane z różnych kwiatów. Nasi pracownicy zajmują się przygotowaniem ciała do ostatniej drogi. W ofercie jest również balsamacja zwłok. Mamy do zaoferowania szeroki zakres usług pogrzebowych.
 • Zakład Pogrzebowy Bożena Witwicka
  adres: 50-558 Wrocław, Borowska 254
  Profesjonalizm, prawie 40-letnie doświadczenie,a także wysoce wykwalifikowani i taktowni pracownicy to główne atuty Zakładu Pogrzebowego Wrocław - Bożena Witwicka. Możemy zająć się wszechstronną organizacją pogrzebu na wszystkich cmentarzach we Wrocławiu, a także w pobliskich miejscowościach. Oprócz tego możemy własnoręcznie wykonać trumny oraz sprzedać kwiaty, wieńce, dewocjonalia, znicze, lampiony oraz nagrobki granitowe. Wiedząc, jak ciężko jest się zajmować. ...