Lokalizacja firmy !!A-ABAX USŁUGI POGRZEBOWE I KREMACYJNE

Lokalizacja siedziby firmy:
41-300 DĄBROWA GÓRNICZA, 3 MAJA 24(obok byłego URZĘDU MIASTA), woj. śląskie


Firmy śląskie

 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Etaron Sp. z.o.o
  adres: 41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 20
  branża: Budownictwo
  Od samego początku zajmujemy się kompleksowymi usługami brukarskimi. Prace wykonujemy dla instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych, począwszy od zaprojektowania do wykonania realizacji. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników dzięki którym wypracowaliśmy opinie na rynku solidnego i wiarygodnego wykonawcy. Posiadamy również ciężki sprzęt oraz auta samowyładowcze co umożliwia nam wykonanie prac ziemnych. Brukarstwo, usługi brukarskie, roboty. ...
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • FORMES Sp. z o.o.
  adres: 42-274 KONOPISKA, ul. Spółdzielcza 2
  branża: Prod. wyr. z gumy i tworzyw sztucznych
  Formes - akcesoria łazienkowe i wyposażenie łazienek - producent. Meble łazienkowe, baterie łazienkowe, dozowniki do mydła, maty brodzikowe, dywaniki łazienkowe, lustra łazienkowe, dodatki do łazienkowe. Przetwórstwo tworzyw sztucznych.

Firmy z branży Usługi pogrzebowe

 • ROCH&ABEL Zakład Pogrzebowy
  adres: 50-253 Wrocław, Św. Wincentego 10A
  Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych kompleksowych usług pogrzebowych. Zakład pogrzebowy OLIMP charakteryzuje się nie naganną opinią oraz profesjonalną obsługą klienta, którą zawdzięczamy naszej wykwalifikowanej kadrze pracowniczej. Nasze usługi pogrzebowe świadczymy wydajnie oraz najszybciej jak to tylko możliwe. Dodatkowo naszym atutem jest cena, którą staramy się dostosować indywidualnie do każdego naszego klienta. Jeśli powyższy opis Cię. ...
 • Kancelaria adwokacka KDK Adwokat Łódź
  adres: 90-043 Łódź, Targowa 35
  Kancelaria prawna KDK Adwokat Łódź oferuje pomoc i porady prawne dla mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego. Nasza kancelaria mieści się w centrum Łodzi przy ul. Targowej 35. Nasz oferta obejmuje: prawo karne, prawo pracy, prawo rodzinne i rozwody, odszkodowania, sprawy spadkowe i majątkowe, prawo administracyjne oraz jazdę po alkoholu.
 • Dom pogrzebowy Wojciech Rutkowski
  adres: 62-600 Koło, Poniatowskiego 30
  Dom pogrzebowy Wojciech Rutkowski Koło oferuje usługi pogrzebowe najwyższej jakości w kraju i za granicą. Wśród naszych usług znajdują się międzynarodowy transport zmarłych, sprowadzanie zwłok z zagranicy do Polski, organizacja i oprawa pogrzebów, kwiaciarnia oraz dobór muzyki do ceremonii pogrzebowych.
 • Zakład Pogrzebowy Bożena Witwicka
  adres: 50-558 Wrocław, Borowska 254
  Profesjonalizm, prawie 40-letnie doświadczenie,a także wysoce wykwalifikowani i taktowni pracownicy to główne atuty Zakładu Pogrzebowego Wrocław - Bożena Witwicka. Możemy zająć się wszechstronną organizacją pogrzebu na wszystkich cmentarzach we Wrocławiu, a także w pobliskich miejscowościach. Oprócz tego możemy własnoręcznie wykonać trumny oraz sprzedać kwiaty, wieńce, dewocjonalia, znicze, lampiony oraz nagrobki granitowe. Wiedząc, jak ciężko jest się zajmować. ...
 • Requies Biuro organizacji pogrzebów Brzezińscy
  adres: 65-055 Zielona Góra, Krawiecka 2
  Mieszczące się w Zielonej Górze od przeszło trzydziestu lat Biuro Organizacji Pogrzebów ''REQUIES'' jest rodzinną firmą, jaka zapewnia najlepszej jakości usługi w dobrej cenie. Firma ta oferuje między innymi kompleksową obsługę pogrzebu, załatwienie wszelkich prawnych formalności, kremacje, nekrologi w prasie i internecie, załatwianie zasiłku w ZUS, zamówienie mówcy lub mistrza ceremonii, orkiestry lub trębacza. Oferowane usługi: - kompleksowe. ...