Jesteś tutaj: Strona główna » Usługi konsultingowe » Sadowski Business Consulting
 
 

Sadowski Business Consulting

Rozpoczęliśmy działalność w 1997 roku przeprowadzając projekty szkoleniowe z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu, dla London Managemant Consultants Ltd. Nasz rozwój ewoluował od firmy stricte szkoleniowej w kierunku consultingu biznesowego, w ramach którego realizujemy programy działań naprawczych i projekty rozwojowe w zakresie organizacji, zarządzania i sprzedaży.
Zdobywając nowe doświadczenia menedżerskie, rozwijamy programy treningów pracowniczych, czyniąc je adekwatnymi do zmieniającego się środowiska rynkowego.
Oferujemy naszym klientom usługi oparte na solidnej wiedzy i umiejętnościach praktyków biznesowych. Nie korzystamy z pomocy "przysposobionych" konsultantów, nie stosujemy "jedynie słusznych" szablonów. Każdy projekt traktujemy jako niepowtarzalne wyzwanie, w którym podstawowym kryterium powodzenia jest wielkość zysków jakie osiągnie zleceniodawca.

Dane adresowe firmy

adres:
Dzieci Warszawy 11B
miasto:
02-495 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.19048297583431, 20.91249704360962

Dane kontaktowe

telefon(y):
+48795052757
kom:
+48795052757
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 69244).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Usługi konsultingowe

 • Kompensja
  adres: 34-147 Gdańsk, Al. Armii Krajowej 31/4
  Kompensja - za nasz główny cel postawiliśmy sobie zapewnienie poszkodowanym osobom (w wypadkach lub innych przykrych zdarzeniach) satysfakcjonujących odszkodowań, a także przeprowadzenie dochodzenia w tych trudnych i nieprzyjemnych sprawach. Zapraszamy do współpracy – z nami zdobędzie należne odszkodowanie!
 • Szkoły Profesjonalnego Treningu Sprzedażowego SPTS
  adres: 52-122 Wrocław, Aleja Róż / Polska
  Doświadczenie – autorski program Szkoły Trenerów Sprzedaży SPTS został opracowany przez trenerów sprzedaży, trenerów zarządzania, coachów sprzedaży, długoletnich menedżerów i Szefów sprzedaży, a także psychologów biznesu Aktywna forma zajęć – zajęcia prowadzimy wydajnymi, inspirującymi i unikatowymi technikami bazującymi na dydaktyce Davida Kolba w tym techniki Active Learning Podejście ćwiczeniowo- warsztatowe. Większość czasu zajmują zajęcia praktyczne. ...
 • Wydawnictwo "ORIIN" Zbigniew Jan Popko
  adres: 42-700 Rusinowice, Piaskowa 1
  Jeżeli potrzebujesz wsparcia, Twoje życie wywróciło się do góry nogami albo zwyczajnie jesteś ciekawy przyszłego życia skorzystaj z usług mistrza rozwoju duchowego, który też jako uzdrowiciel pomaga ludziom w podejmowaniu wyborów. Jasnowidz pomoże Ci w skomplikowanych sytuacjach oraz dodatkowo wskaże drogę, którą warto obrać, by życie potoczyło się w lepszym kierunku. Uzdrowiciel Zbigniew Jan Popko prowadzi różnorodne zajęcia i spotkania dla każdego zainteresowanego.. ...
 • Ośrodek Pomocy Poszkodowanym Sp. z o. o.
  adres: 31-041 Kraków, Siena 11/1
  Błąd medyczny to coś, co Ci się przytrafiło i nie jest to medycyna plastyczna ani estetyczna ? Zdarzył Ci się Incydent lotniczy bądź wypadek komunikacyjny ? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej PRAWAPACJENTA . Współpracujemy z kancelarią BFP i mec. Jolantą Budzowską. Można się z nami skontaktować telefonicznie oraz mailowo. Na stronie internetowej można również podać swój numer telefonu, a my zadzwonimy !
 • ABAND CONSULTANTS Ltd Sp. z o.o.
  adres: 05-500 PIASECZNO, ul. Szafirowa 5
  Misja naszej firmy to: Pomaganie naszym klientom w określeniu rzeczy ważnych dla ich biznesu, pomiar kluczowych związanych z nimi czynników i opracowanie skutecznych, zarabiających pieniądze rozwiązań. Wiele firm nie określa kluczowych dla ich funkcjonowania procesów i nie mierzy ich wydajności. Myślenie procesowe i obiektowe, mierzenie efektywności przedsiębiorstwa pozwalają wyraźnie zwiększyć wypracowane zyski. Szacowanie wartości decyzji w działalności. ...