Jesteś tutaj: Strona główna » Usługi konsultingowe » Niszczenie konkurencji
 
 

Niszczenie konkurencji

Grupa profesjonalistów od mediów, marketingu oraz PR kreuje projekt Niszczenie Konkurencji. Oto zawodowcy, jacy pomogą Ci w walce z konkurencją. Duże zaangażowanie w każdy projekt, doświadczenie, inwencja oraz śmiałość do podejmowania decyzji i działań, które na pewno przyniosą wyczekiwane konsekwencje. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zaszkodzić konkurencyjnej firmie bądź jak zaszkodzić tym, jacy nie byli z Tobą uczciwi - serdecznie zapraszamy do wypróbowania tej oferty. Zapewniamy, że kłopoty z konkurencją ekspresowo znikną.

Dane adresowe firmy

adres:
Ulica Wałuszewska
miasto:
03-024 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
724300148
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 98576).
Firmy mazowieckie

 • Marilyn Robert Szymański
  adres: 02-364 Warszawa, Białobrzeska 19/42
  branża: Gastronomia
  Marilyn Robert Szymański to firma działająca w branży barów. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Bary. Forma prawna firmy Marilyn Robert Szymański to przedsiębiorstwo prywatne. Firma posiada numer NIP 5261591296 i numer REGON 12377965, a jej siedziba mieści się pod adresem: Białobrzeska 19/42, 02-364 Warszawa, województwo mazowieckie. Z firmą Marilyn Robert Szymański skontaktujesz się telefonicznie. ...
 • Del Sport Sp. z o.o.
  adres: 01-336 Warszawa, Połczyńska 63
  branża: Sport i rekreacja
  Firma Del Sport zajmuje się dystrybucją sprzętu sportowego czołowych marek takich jak BH FITNESS, PAVIGYM, TRUE FITNESS, VISION, TKO i HORIZON FITNESS. W ofercie znajdują się między innymi: maty fitness, bieżnie, orbitreki, akcesoria fitness, maszyny cardio i maszyny siłowe. Oferta kierowana jest przede wszystkim do trenerów, lekarzy a także do właścicieli hoteli i inwestorów. Firma Del Sport wprowadziła również na rynek kilka produktów sportowych pod własną marką.
 • Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
  adres: 02-135 WARSZAWA, ul. Iłżecka 24
  branża: Medycyna
  Firma Johnson & Johnson Poland jest obecna w Polsce od 1990 r. Dzieli się na sektor profesjonalnego sprzętu medycznego i diagnostyki oraz sektor kosmetyków i leków OTC. Zespół ds. opieki medycznej skupia marki: Advanced Sterylization Products, Cordis, DePuy , Ethicon , Ethicon Endo-Surgery , LifeScan, Ortho Clinical Diagnostics, Vision Care. W ramach tego obszaru skupiamy się na udoskonalaniu technologii, rozwiązań i usług wykorzystywanych do opieki nad pacjentem.
 • Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
  adres: 02-135 WARSZAWA, ul. Iłżecka 24
  branża: Medycyna
  Firma Johnson & Johnson Poland jest obecna w Polsce od 1990 r. Dzieli się na sektor profesjonalnego sprzętu medycznego i diagnostyki oraz sektor kosmetyków i leków OTC. Zespół ds. opieki medycznej skupia marki: Advanced Sterylization Products, Cordis, DePuy , Ethicon , Ethicon Endo-Surgery , LifeScan, Ortho Clinical Diagnostics, Vision Care. W ramach tego obszaru skupiamy się na udoskonalaniu technologii, rozwiązań i usług wykorzystywanych do opieki nad pacjentem.
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"

Firmy z branży Usługi konsultingowe

 • Badania i Wdrożenia Quark Sp. z o.o.
  adres: 60-161 Poznań, Jawornicka 8
  Badania i Wdrożenia Quark Sp. z o.o. to profesjonalne laboratorium środowiskowe w Poznaniu. Zajmujemy się szczegółową analizą oraz badaniami mikrobiologicznymi ścieków, wody oraz gleby. Oprócz tego oferujemy badanie warunków szkodliwych w pracy: wykonujemy pomiary hałasu i zapylenia w pomieszczeniach. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
 • ABAND CONSULTANTS Ltd Sp. z o.o.
  adres: 05-500 PIASECZNO, ul. Szafirowa 5
  Misja naszej firmy to: Pomaganie naszym klientom w określeniu rzeczy ważnych dla ich biznesu, pomiar kluczowych związanych z nimi czynników i opracowanie skutecznych, zarabiających pieniądze rozwiązań. Wiele firm nie określa kluczowych dla ich funkcjonowania procesów i nie mierzy ich wydajności. Myślenie procesowe i obiektowe, mierzenie efektywności przedsiębiorstwa pozwalają wyraźnie zwiększyć wypracowane zyski. Szacowanie wartości decyzji w działalności. ...
 • Bitec Pozycjonowanie Zabrze
  adres: 41-800 Zabrze, Jana III Sobieskiego 6/2
  Bitec to Mistrz Polski w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach. Pozycjonujemy firmy w Zabrzu od 15 lat zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim, pozycjonujemy również sklepy internetowe. Pozycjonowanie to nasza specjalizacja, a w związku z zapotrzebowaniem klientów na stronę internetową zoptymalizowaną dla wyszukiwarek i użytkowników uruchomiliśmy również taką usługę.
 • Emilian Gankowski trener personalny Warszawa
  adres: 01-164 Warszawa, Radziwie 5/207
  Jędrna i zgrabna sylwetka to aktualnie pragnienie wielu osób potrzebujących wyglądać ładnie oraz zdrowo. By realizować upragnione efekty wskazane jest jednakże mnóstwo wyrzeczeń, zbilansowana dieta oraz skuteczny plan treningowy. Do stworzenia odpowiedniej diety i treningu niezbędna jest jednak duża wiedza i doświadczenie. Stąd należałoby oddać się w ręce profesjonalistów takich jak trenerzy personalni, którzy dopilnują o dobre i indywidualne stworzenie diety oraz. ...
 • Anza recykling Olsztyn
  adres: 10-049 Olsztyn, 5 Wileńskiej Brygady AK 12
  Zajmujemy się odbiorem transportem na terenie kompletnego województwa Warmińsko ? Mazurskiego. Faworyzujemy karty podania odpadów a na głód panku dostarczamy świadectwa odzysku a recyklingu DPO oraz DPR. Na skutek wieloletniemu doświadczeniu zdołamy zagwarantować polskim odbiorcom fachową obsługę zaś doradztwo w obszarze odbioru a wykorzystania odrzutów spośród papieru i tektury. Aprobujemy firmom, referatom oraz firmom urzędowym wyrobione natomiast bezpieczne niszczenie. ...