Jesteś tutaj: Strona główna » Usługi dodatkowe
 
 

» Usługi dodatkowe

Najczęściej zadawane pytania Zadaniem usług dodatkowych jest rozszerzanie możliwości jakie oferuje standardowy wpis w Katalogu Firm. Oferują one m. in. możliwość wyróżnienia firmy w wynikach wyszukiwania (poprzez umieszczenie jej na początku listy znalezionych firm) czy też usunięcie reklam firm konkurencyjnych z prezentacji. Szczegółowe informacje na temat wybranych usług umieszczone zostały poniżej.Usługa umożliwia dodatkowe wyróżnienie firmy w Internetowym Katalogu Firm. Po jej wykupieniu, przez kolejny rok wpis Państwa firmy będzie posiadał status wpisu wyróżnionego. Co to oznacza?  • W wynikach wyszukiwania, prezentacja firmy będzie wyświetlana na początku listy odnalezionych firm. Dzięki temu, potencjalny kontrahent szukający firmy w naszym Katalogu najpierw zobaczy Państwa wpis, a dopiero później wpisy przedsiębiorstw, które nie zostały wyróżnione.
  • Dodatkowo będzie oznaczona innym, wyróżniającym kolorem, dzięki czemu jeszcze bardziej zwróci uwagę osoby korzystającej z Katalogu.
  • Firma będzie wyświetlana (rotacyjnie) na stronie głównej Katalogu w bloku Firmy Wyróżnione.
  • Na stronie z prezentacją firmy, nie będą wyświetlane odnośniki do firm konkurencyjnych z tej samej branży, miasta czy województwa.

Koszt wykupienia usługi na rok to tylko 50 zł.Usługa umożliwia pozbycie się reklam wyświetlanych na stronie z prezentacją danych Państwa firmy. Po jej wykupieniu przez kolejny rok, nie będą wyświetlane żadne reklamy na stronie z wpisem Państwa firmy, w katalogu produktów, formularzu kontaktowym, module polecającym firmę znajomemu oraz lokalizacji firmy na mapie (z wyłączeniem bloku Linków sponsorowanych). Dzięki takiemu rozwiązaniu, osoby przeglądające Państwa wizytówkę, nie będą poddawana działaniom reklam zewnętrznych firm, a co za tym idzie, będzie ona bardziej przejrzysta i profesjonalna.

Koszt wykupienia usługi na rok to tylko 20 zł.

 

Informacje o aktywacji i płatnościach

Uruchomienie usług dodatkowych jest płatne. Ich cennik znajduje się w regulaminie serwisu (paragraf 5. Usługi dodatkowe). Usługi można aktywować na dwa sposoby:

  • podczas dodawania firmy do Katalogu - w dziale Usługi dodatkowe należy wybrać odpowiednią opcję z rozwijanej listy, a następnie wypełnić formularz płatności znajdujący się na stronie potwierdzającej dodanie firmy do Katalogu;
  • podczas edycji danych firmy w Panelu Edycji - po zalogowaniu do Panelu Edycji należy przejść do sekcji Usługi dodatkowe, a następnie kliknąć na link Aktywuj usługę przy wybranej opcji, po przejściu na kolejną podstronę zobaczą Państwo formularz płatności, który należy wypełnić oraz zaakceptować.

Usługi aktywowane są niezwłocznie po wypełnieniu formularza szybkich płatności, który obsługiwany jest przez serwis transakcyjny DotPay. Po potwierdzeniu otrzymania płatności od operatora, usługa zostanie niezwłocznie aktywowana na okres jednego roku.

Na życzenie firm wystawiamy faktury VAT, które przesyłane są w formie elektronicznej na e-mail. W celu otrzymania faktury VAT prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.