Jesteś tutaj: Strona główna » Urządzenia czyszczące, myjące » 4 ENERGY TOMIKA Tomasz Nowak
 
 

4 ENERGY TOMIKA Tomasz Nowak

Jesteśmy dystrybutorem na Polskę maszyn i urządzeń czyszczących niemieckiej firmy Lehmann, działającej na rynku już od 1895 roku. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne stacje myjące oraz urządzenia czyszczące przeznaczone dla fachowców, które z pewnością znajdą zastosowanie w niejednym domu. Oferujemy myjki, gąbki, szczotki, ściągaczki, skrobaki i chwytaki oraz profesjonalne maszyny i całe stacje myjące. Modułowa budowa naszych urządzeń i łatwa technika łączenia poszczególnych elementów pozwala na zbudowanie przez użytkownika narzędzia dopasowanego do jego wymagań i potrzeb. Konstrukcja urządzeń powoduje że zużywają one mniej energii, wody i środków czyszczących a sama praca staje się wygodniejsza oraz przyjemniejsza.

Dane adresowe firmy

adres:
Skłodowskiej 8/10
miasto:
95-200 Pabianice
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 85442).
Firmy łódzkie

Firmy z branży Urządzenia czyszczące, myjące

 • Traidenis-Pol sp. z o.o.
  adres: 19-400 Olecko, ul. Gołdapska 31
  Zachęcamy do sprawdzenia firmy, która zajmuje się oczyszczaniem ścieków od 15 lat. Jesteśmy firmą z tradycjami i doświadczeniem, którego na ogół nie ma konkurencja. Na stronie internetowej escieki.pl znajdziecie Państwo pełen zakres informacji odnośnie naszych usług, a także możliwości, jakie posiadamy w zakresie naszej pracy. Zapraszamy wszystkich do kontaktu i umawiania darmowych oględzin.
 • Chemspec Polska
  adres: 20-750 Lublin, szczytowa 11
  Dystrybutor firm chemspec i prochem.Najwyższej klasy produkty między innymi typu praspray do czyszczenia dywanów i tapicerki. Tylko produkty najwyższej jakości specjalnie stworzone do czyszczenia dywanów oraz wykładzin. Znajdują one uznanie u profesjonalistów z których większość po ich przetestowaniu pozostaje im wierna uznając że są one najlepsze na rynku.Skuteczne a jednocześnie dzięki skoncentrowanej formule niezwykle ekonomiczne.
 • ADAM JADWISZCZAK "ADAMEX"
  adres: 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Heleny Trzcińskiej, nr 1, lok. 33
  Adamex Detailing to firma oferująca profesjonalne pranie tapicerki samochodowej w Piotrkowie Trybunalskim. Pomożemy Ci zachować czystość i świeżość Twojego auta w świetnej cenie. Nasi wyszkoleni i doświadczeni specjaliści posługują się najnowszymi metodami prania tapicerki, które skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia, plamy i nieprzyjemne zapachy. Niezależnie od tego czy Twój samochód ma tapicerkę z tkaniny, skóry czy materiałów mieszanych, mamy odpowiednie. ...
 • Michał Fikus Czyszczenie Tapicerek Wykładzin
  adres: 34-120 Targanice Górne, Kasztanowa
  Pranie tapicerki to usługa, która coraz częściej jest wykonywana przez profesjonalne firmy. Wynika to z faktu, że wiele osób nie ma czasu lub po prostu nie chce się tym zajmować. Jest to jednak bardzo ważna czynność, która powinna być wykonywana regularnie. Pranie tapicerki pozwala bowiem zachować meble w dobrym stanie i przedłużyć ich żywotność. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej usługi, koniecznie zadzwoń do nas lub wejdź na naszą strone. Polecamy sie!
 • Pranie karcher Adam Swoboda
  adres: 61-847 Poznań, Strzałowa 3/31
  Firma Pranie karcher prowadzi działalność w zakresie prania dywanów i czyszczenia różnego rodzaju wykładzin. Poza tym pierze tapicerki samochodowe oraz meblowe. Znajduje się w Poznaniu i to w tym mieście świadczy swoje usługi. Oferuje przede wszystkim czyszczenie mebli typu krzesła, fotele, narożniki, kanapy i podobne. Poza tym usuwa gumy do żucia, nieprzyjemne zapachy i świadczy szereg innych usług. Produkty/Usługi: - kompleksowe pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin,. ...