Jesteś tutaj: Strona główna » Ubezpieczenia » EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ EuCO. Pełnomocnik Kancelarii Odszkodowawczej Mirek Szmyła w Tychy. ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE Z OC, KOMUNIKACYJNE. ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK W PRACY, ŚMIERTELNY, BŁĄD MEDYCZNY, RENTA POWYPADKOWA.
 
 

EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ EuCO. Pełnomocnik Kancelarii Odszkodowawczej Mirek Szmyła w Tychy. ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE Z OC, KOMUNIKACYJNE. ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK W PRACY, ŚMIERTELNY, BŁĄD MEDYCZNY, RENTA POWYPADKOWA.

Reprezentuje Europejskie Centrum Odszkodowań SA ⭐⭐⭐⭐⭐ które jest LIDEREM RYNKU ODSZKODOWAŃ w Polsce. Od 2004 roku uzyskujemy wysokie odszkodowania, zadośćuczynienie i renty z OC sprawcy. Posiadamy własną Kancelarię Radców Prawnych EuCO która reprezentuje naszych klientów przed sądem. Specjalizujemy się w MEDIACJACH, które skracają czas prowadzenia każdej sprawy dając WYSOKĄ JAKOŚĆ obsługi oraz WYSOKIE odszkodowania i zadośćuczynienia.
Zatrudniamy własnych lekarzy orzeczników gwarantujących rzetelną ocenę obrażeń Od 2004 rok pomogliśmy odzyskać odszkodowanie 350 tyś osób uzyskując dla nich ponad 3 mld zł. EuCO działa na terenie całego kraju zatrudniając prawie 200 pracowników w centrali. Prowadzimy sprawy z całej Europy.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
PRZEMYSŁOWA, 15
miasto:
43-100 TYCHY
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
322783658
kom:
518636141
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 98502).
Firmy śląskie

 • Szkoła ProEdukacja - Policealna szkoła medyczna Katowice
  adres: 40-009 Katowice, ul. Warszawska 3
  branża: Szkoły
  ProEdukacja to profesjonalna szkoła medyczna w Katowicach z uprawnieniami szkoły państwowej. Co to oznacza? Możesz szkolić się prywatnie, na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie, otoczony pomocą, doświadczonymi specjalistami i rzetelnymi pedagogami. Otrzymujesz dyplom szkoły prywatnej, która ma pełne uprawnienia, jako szkoła państwowa.
 • ACRYLPLAST SPÓŁKA JAWNA DAMIAN KASPROWSKI, KATARZYNA PISAREK
  adres: 43-190 MIKOŁÓW, ul. Żwirki i Wigury 54
  branża: Okna
  Firma Acrylplast istnieje na rynku od roku 1995. Od początku wytwarzamy produkty nowoczesne i bardzo dobre jakościowo, uwzględniając najnowsze technologie. Profilem naszej działalności jest pełen asortyment stolarki otworowej, począwszy od prostych drzwi i okien, a skończywszy na skomplikowanych konstrukcjach fasadowych, przeszkleniach dachów oraz automatyce drzwiowej. Wykonujemy stolarkę PCV w oparciu o dwa systemy profili: BRÜGMANN i SALAMANDER oraz stolarkę aluminiową w. ...
 • Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego ALL-TOURIST
  adres: 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA, ul. Graniczna 12/211
  branża: Dział. wspierająca i pomocnicza dla transportu; dział. agencji turyst.
  Własny Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny w Darłówku
 • Meiser Polska Sp. z o.o.
  adres: 44-203 Rybnik, ul. Przemysłowa 3
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma Meiser Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku Polskim od 2001 roku i należy do Grupy Firmy Meiser jednego z najwiekszych producentów krat pomostowych, działajacego na rynku europejskim od 1956 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo największy asortyment krat pomostowych, fasadowych, regałowych, żaluzjowych, stopni schodowych, wyrobów pochodnych z krat oraz szeroki asortyment profili blachowych, gotowych schodów oraz taśm ocynkowanych. Wszystkie proponowane produkty z. ...
 • "ADMAR" SPÓŁKA JAWNA IZABELA HAMPEL PIOTR HAMPEL
  adres: 47-400 RACIBÓRZ, ul. Rybnicka 44
  branża: Motoryzacja, akcesoria, usługi motoryzacyjne
  Firma "ADMAR" powstała w Raciborzu, w sierpniu 1990 r., mamy więc już kilka lat doświadczeń. Od początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą i dystrybucją części samochodowych. W roku 1997 firma ucierpiała znacznie w wyniku powodzi, jednak zdecydowana postawa jej właścicieli i pracowników, pozwoliła stworzyć ją na nowo, a wydarzenie to nie zachwiało pozycji firmy na rynku motoryzacyjnym. Wychodząc naprzeciw tendencjom rynku, zwiększyliśmy naszą. ...

Firmy z branży Ubezpieczenia

 • Ubsy.pl sp. z o.o.
  adres: 03-888 Warszawa, Piotra Bardowskiego 4
  Jeśli jesteś właścicielem samochodu, to na pewno musisz kupić przynajmniej obowiązkowe ubezpieczenie OC. Czy wiesz jednak, że bardzo możliwe, iż na tym przepłacasz? Z pomocą przyjść mogą Ubsy.pl - nowa porównywarka ubezpieczeń. Zbierzemy dla Ciebie kilkanaście ofert ubezpieczenia w jednym miejscu po to, abyś mógł wybrać najlepszą dla siebie. Podpowiadamy - najlepiej jest wybrać najtańsze OC oraz takie autocasco, które najlepiej połączy koszt z zakresem ochrony.
 • Ubezpieczenia Wyszków - Unilink S.A.
  adres: 07-200 Wyszków, Sowińskiego 77
  Nasza firma to multiagencja ubezpieczeniowa, która oferuje wysokiej jakości doradztwo w kwestii ubezpieczeń. Oferujemy Państwu usługi w zakresie ochrony mienia oraz życia, pomagając w doborze najlepszej polisy. Wyszukujemy korzystne oferty, które mogą zainteresować nie tylko przystępną ceną, ale także doskonałymi warunkami, na które liczy zapewne każdy klient. Z naszymi doradcami można skontaktować się telefonicznie lub osobiście. Placówka firmy znajduje się w. ...
 • Biuro Ubezpieczeń Lublin Sławomir Cięszczyk
  adres: 20-718 Lublin, al. Kraśnicka 25
  Biuro Ubezpieczeń Sławomir Cięszczyk w Lublinie. Tanie ubezpieczenia OC, AC, NNW, samochodowe, majątkowe, finansowe, turystyczne, rolnicze, na życie. Obsługa osób fizycznych, grup, firm i instytucji. Polisy ubezpieczeniowe firm Axa, Compensa, Generali, Ergo Hestia, INTER Polska, InterRisk, Liberty Direct, MTU, Polisa Życie, Proama, TUW "TUW", Uniqa, Warta i wiele innych. Al. Kraśnicka 25 w Lublinie. Zapraszamy!
 • Beata Sawicka Ekspresja
  adres: 54-061 Wrocław, Główna 57
  Firma Ekspresja zajmuje się usługami ubezpieczeniowymi i finansowymi. Swoim klientom oferuje między innymi usługi takie jak: ubezpieczenia majątkowe, kredyty hipoteczne, wycenę nieruchomości i inne. Ekspresja działa na terenie Wrocławia. Najważniejszym celem firmy jest zadowolenie klienta, dlatego stawia ona na profesjonalizm i kompleksowość usług.
 • Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce
  adres: 00-791 Warszawa, Chocimska 17
  Liberty Direct to nowoczesna firma ubezpieczeniowa, oferująca tanie polisy OC, AC oraz mieszkaniowe. Bogata historia firmy, międzynarodowe doświadczenie i unikalna kultura współpracy z Klientem sprawiają, że możemy zaoferować najlepszą ofertę na rynku. Zakupu polisy można dokonać w najwygodniejszy dla siebie sposób - online, telefonicznie, bądź w placówce partnerskiej. Współpracując z nami, zawsze można liczyć na najlepsze warunki finansowe zakupu polisy przy bogatych. ...