Jesteś tutaj: Strona główna » Turystyka » Business Travel
 
 

Business Travel

Od 1996 roku firma zajmuje się organizowaniem wyjazdów dla firm oraz przedsiębiorstw na targi, spotkania biznesowe, rozmowy handlowe, wyjazdy integracyjne oraz biznesowe.
Zajmujemy się rezerwacją: noclegów w hotelach, pensjonatach i kwaterach prywatnych, biletów lotniczych ( również Tanie linie ), kolejowych, autobusowych i wstępu na targi. Rezerwujemy także posiłki w restauracjach. Na zlecenie firm organizujemy również wyjazdy grupowe z pilotem i ewent przewodnikiem. Świadczymy usługi w zakresie organizacji wyjazdów na terenie Europy, Azji, Ameryki Północnej oraz Bliski Wschód.
Najważniejsze imprezy targowe na które rokrocznie wyjeżdżają nasi klienci to:
Cebit, Mobile World Congress, Sachsenback, IBIE, Intersicop, SIAL. Europain, IBA, BAU, Domotex, CPD, GDS, Hogatec, Comfortex. Orgatec, Interbad, Hanseboot, ISPO, IFA, Electronica, Productronica, SMM. Hannover Messe, Euroblech, Enertec, Tube, Wire, Medica, Compamed, Homecare, Rehacare, Aero, Transport Logistic, Innotrans, Buchmesse, Glasstec, K, EXPO REAL, MIPIM, CITYSCAPE, Expoprotection, GAFA/SPOGA, Gamescom, Pollutec. Terratec, Analytica, Biotechnica, Achema, Hippologica, IFAT, Automechanika, Mutec, Denkmal,

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
al. Niepodległości 235/237 lok.49
miasto:
02-009 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 622 72 29
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 67022).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Turystyka

 • Dom do wynajęcia Kraków
  adres: 30-444 Kraków, Jana Pawła II
  Noclegi. Zapraszamy! Zachęcamy Państwa do spędzenia przyjemnego czasu w Polskiej stolicy kultury i rozrywki, czyli w pięknym mieście Kraków! Wybór miejsca na noclegi nigdy nie jest prosty tym bardziej gdy mamy do wyboru parę podobnie nudnych ofert. Dlatego proponujemy Państwu przytulne noclegi w dużym domu na podkrakowskim wzgórzu skąd można zachwycać się wspaniałą panoramą Krakowa, odpocząć z dala od zgiełku miasta a jednocześnie mając uroki Magicznego Krakowa na. ...
 • Dreptaki - Marek Fabiański
  adres: 94-215 Łódź, Barska 11/1
  Dreptaki to sklep młodego turysty. Oferują artykuły turystyczne dla najmłodszych, ale także dla dorosłych. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana, począwszy od nosideł, łóżeczek turystycznych aż po żywność liofilizowana. Sklep prowadzi tylko sprzedaż internetową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą.
 • PTH Aviatour
  adres: 05-806 Granica, Kochanowskiego 8
  Firma Aviatour Travel działa by móc organizować najciekawsze wycieczki dla dzieci. Organizujemy je z wielką starannością i pieczołowitością, dbając o każdy detal. Naszym celem jest zapewnienie uczniom w każdym wieku interesujących i rozwijających wyjazdów, które nie tylko pobudzą ich ciekawość, ale także wypełnią czas i być może staną się inspiracją do dalszych podróży z rodzicami lub szkołami. Posiadamy własny transport, dlatego gwarantujemy najniższą cenę na. ...
 • Kajaki Rogalinek | Spływy Kajakowe Wielkopolska | Poznań | Kajaki Warta
  adres: 62-022 Rogalinek, Ogrodowa 6
  Spływy kajakowe z nami to idealny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Organizujemy spływy kajakowe w Wielkopolsce, głównie po rzecze Warcie i Głuszynce. Z nami odkryjesz piękno wielkopolskich krajobrazów i ich zapierającą dech w piersiach florę. Chcesz udać się na Kajaki na Warcie? Skontaktuj się z nami już dziś.
 • Egeria sp. z o.o.
  adres: 20-109 Lublin, Królewska 9
  Egeria sp. z o.o jest biurem podróży oferującym wyjazdy do miejsc kultu religijnego (Ziemia Święta, Francja, Bliski Wschód, Bałkany i inne). Firma oferuje gwarancję turystyczną oraz pełen profesjonalizm w sytuacjach kryzysowych. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z kalendarzem na najbliższy rok.