Jesteś tutaj: Strona główna » Turystyka » Adventure Tours & Travel
 
 

Adventure Tours & Travel

Oferujemy bogaty wachlarz świadczeń dla turystów podróżujących w grupach i indywidualnie. Każdy program przygotowywany jest indywidualnie według życzeń i upodobań Klientów.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Palmowa 17
miasto:
31-351 Kraków
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(12) 626-47-34
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 66183).
Firmy małopolskie

 • Huta Szkła Artystycznego i Gospodarczego FISTEK GLASS
  adres: 33-100 TARNÓW, ul. Ujejskiego 11
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Produkujemy szeroki asortyment szkła dekoracyjnego i użytkowego, bezbarwne lub w wielu kolorach i odcieniach. Jest to szkło dmuchane i formowane ręcznie, prasowane i odlewane.
 • Wydawnictwo MINIATURA
  adres: 30-307 KRAKÓW, ul. Barska 13
  branża: Wydawnictwa
  WYDAWNICTWO MINIATURA powstało 13 stycznia 1988 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. (Założyciele: Józef Baran, Krzysztof Kąkolewski, Mieczysław Kozłowski, Mieczysław Mączka, Zygmunt Pytlik, Adam Ziemianin, Maria Ziemianin). Od 2005 roku działa w strukturze Stowarzyszenia Siwobrodych Poetów, którego prezesem jest Mieczysław Mączka. Do końca 2009 roku Miniatura wydała ponad 1600 tytułów. Najwięcej w roku 1992 (120) i 2004 (105). W tym 60% to poezja, 25% -. ...
 • CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
  adres: 32-600 OŚWIĘCIM, ul. Chemików 1
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Chemoservis-Dwory realizuje zamówienia w segmencie usług remontowych, i inwestycyjnych w zakresie: * odtwarzania, remontów, konserwacji aparatury chemicznej i przemysłowej oraz innych urządzeń (wagi, dźwignice, zawory, dźwigi towarowe, itp.); * produkcji i montażu rurociągów technologicznych; * całodobowego utrzymania ruchu na instalacjach chemicznych i przemysłowych; * remontu maszyn wirujących (pompy, sprężarki, przekładnie) oraz prowadzenia diagnostyki. ...
 • Huta Szkła Artystycznego i Gospodarczego FISTEK GLASS
  adres: 33-100 TARNÓW, ul. Ujejskiego 11
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Produkujemy szeroki asortyment szkła dekoracyjnego i użytkowego, bezbarwne lub w wielu kolorach i odcieniach. Jest to szkło dmuchane i formowane ręcznie, prasowane i odlewane.
 • mTlumaczenia.pl Kraków
  adres: 30-307 Kraków, ul. Barska 61/3
  branża: Tłumaczenia
  Zapewniamy w naszym krakowskim biurze tłumaczeń szeroki zakres, kompleksowych usług tłumaczeniowych realizowanych przez doświadczonych tłumaczy. Oferujemy między innymi tłumaczenia specjalistyczne, szeroki zakres tłumaczeń zwykłych oraz tłumaczenia przysięgłe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura tłumaczeń na firmowej stronie internetowej !

Firmy z branży Turystyka

 • Biuro Podróży Tourist
  adres: 61-544 Poznań, 28 Czerwca 1956r. nr 129A
  Wakacje są porą odpoczynku, przyjemności i zasłużonego lenistwa. Właśnie wakacjom najczęściej zawdzięcza się najpiękniejsze wspomnienia. Podróże są wspaniałym, wartościowym doświadczeniem. Dlatego warto najlepiej wykorzystać cenny wakacyjny czas, aby znaleźć to co najbardziej w podróżach pasjonujące, aby przywieść do domu nadzwyczajne opowieści i cudowne wspomnienia. Służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru najwłaściwszej oferty zaspakajając wszystkie. ...
 • Firma Handlowo-Usługowa "ATUT" Janusz Kulik
  adres: 41-100 Siemianowice Śląskie, Staszica 3
  Jesteśmy Firmą, która od 2003 roku związana jest z branżą turystyczną. Staramy się w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania Klientów, dlatego stworzyliśmy dla Państwa profesjonalny portal turystyczny www.biurolastminute.pl , który umożliwi Państwu dokonanie pełnej rezerwacji i uzyskanie wyczerpujących informacji bez wychodzenia z domu. Nasze oferty są systematycznie poszerzane i aktualizowane. Współpracujemy z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatorami. Każdy nasz Partner. ...
 • Dystans Przewozy autokarowe
  adres: 80-257 Gdańsk, ul.słowackiego 61 B 5
  Firma Dystans Przewozy autokarowe świadczy usługi transportowe na terenie kraju dla zorganizowanych grup. Przewóz wycieczek szkolnych ,wesela , imprezy okolicznościowe , integracyjne. Posiadamy jeden autokar i możemy jednorazowo przewieźć 53 osoby.
 • Pensjonat U Eskulapa
  adres: 38-713 Lutowiska, Lutowiska 58
  Pensjonat "U Eskulapa" zaprasza do wypoczynku w miejscowości Lutowiska. W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji o terminie pobytu oraz samym pensjonacie "U Eskulapa" zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego oraz odwiedzenia naszej strony internetowej na której czeka więcej informacji zarówno o nas, jak i atrakcjach które mogą Państwo zwiedzić w pobliżu naszej miejscowości.
 • Willa Stasia
  adres: 38-700 Ustrzyki Dolne, Ustjanowa Górna 58A
  Willa Stasia to miejsce idealnie na nocleg w Ustrzykach Dolnych w samotności, z bliską nam osobą lub podczas wspólnych wakacji z rodziną. Rodzinna atmosfera, przepyszne śniadania oraz personel, który pomoże w każdej sprawie to tylko niektóre z aspektów jakimi opisać można apartamenty w Bieszczadach w Willi Stasia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://willa-stasia.pl/ oraz kontaktu z nami w celu rezerwacji pokoi i apartamentów w samym sercu Bieszczad.