Jesteś tutaj: Strona główna » Transport, spedycja » sunsetgroup
 
 

sunsetgroup

Witam,
Sunset Logistics jest firmą działającą na rynku krajowym i międzynarodowym. Zajmujemy się transportem drogowym towarów w całej Europie i Azji, a także wysyłkami drogą lotniczą oraz kolejową na całym świecie. Na potrzeby klientów i wraz z nimi tworzymy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania związane z transportem i magazynowaniem towarów. Obsługujemy przesyłki wszelkiego rodzaju: od drobnicowych po całopojazdowe, a także ładunki ponadgabarytowe, towary niebezpieczne oraz przeznaczone do przewozu w kontrolowanych temperaturach.



Firma spedycyjna nie tylko musi zadbać o to, żeby ładunek pokonał trasę z punktu A do punktu B, ale również żeby dotarł do klienta na czas i w jednym kawałku. Dlatego na sukces firmy przewozowej, oprócz doświadczenia kierowców, składa się również wiele innych czynników. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór rodzajów oraz środków transportu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie na terenie całej Europy! Do dyspozycji naszych klientów oddajemy kompletną flotę składającą się z nowoczesnych pojazdów, która jest gwarancją tego, że towar dotrze na miejsce w idealnym stanie oraz na czas.



W sprawie zapytań o transport, bądź wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odpowiadając na tego maila. Nie jesteśmy firma kurierską, nie mamy stałych cen za palety / auta. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Dane adresowe firmy

adres:
grzybowska 87
miasto:
00-844 warzawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
535344797
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 94843).




Firmy mazowieckie

Firmy z branży Transport, spedycja

 • Uti-Eko Kłosowski Paweł
  adres: 71-372 Szczecin, Kąpieliskowa 5a
  W przypadku chęci skorzystania z usług transportowych - chodzi o przewóz towarów każdego typu, bez względu na miejsce przeznaczenia bądź gabaryty, warto rzucić okiem na firmę Uti-Eko, która swoją bazę ma w Szczecinie. Gwarantuje ona szybki, bezproblemowy i całkiem korzystny cenowo transport, a także elastyczne podejście, odpowiedni kontakt i pomoc ze wszystkim. Oferowane produkty/usługi: - transport krajowy i międzynarodowy - przewóz rzeczy i towarów - załadunek i. ...
 • ABC Przeprowadzki Kraków Transport
  adres: 31-334 kraków, ul.Łokietka 266
  Firma Transportowa - ABC Przeprowadzki Kraków Transport. Chcecie się przeprowadzić? Nasza firma transportowa przeprowadzkę lub transport towaru wykona dla Was profesjonalnie w Krakowie. Ekipa z ponad 20-sto letnim doświadczeniem. Świadczymy komfortowe przeprowadzki firm, biur, mieszkań i domów prywatnych w Krakowie. Nasza firma transportowa prezentuje pełny profesjonalizm w świadczeniu usług transportowych. Firma Transportowa ABC Przeprowadzki Kraków Transport wykonuje. ...
 • Alfa bus Sp. z o.o.
  adres: 25-516 Kielce, Oskara Kolberga 9
  Nasza firma zajmuje się wynajem busów w Kielcach. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i obowiązujące zezwolenia które pozwalają nam na świadczenie usług przewozowych na najwyższym poziomie zarówno pod względem atrakcyjności cen, jak i przyjemności z podróży z nami odczuwanej podczas jazdy naszymi autokarami.
 • Laurico - wypożyczalnia samochodów
  adres: 31-031 Kraków, ul. Berka Joselewicza 26
  Firma Laurico Kraków to profesjonalna wypożyczalnia samochodów i busów. Realizujemy przewóz osób w wybrane miejsca turystyczne za pomocą busa. Wynajem limuzyn weselnych to dodatkowa usługa jaką oferujemy. Serdecznie zapraszamy do naszego biura lub kontakt telefoniczny, a uzgodnimy cenne.
 • PHU Martpol Transport Osób Przewóz Krajowy i Międzynarodowy
  adres: 44-335 Jastrzębie Zdrój, ul. Prof. R. Ranoszka 119
  W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo: obsługę wycieczek objazdowych, wahadłowych, obsługę grup pielgrzymkowych, wycieczek szkolnych, wyjazdów integracyjnych, transferów z lotnisk, dworców itp. usług. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w transporcie osób stworzyliśmy firmę by zaspokoić Państwa potrzeby odnośnie transportu krajowego i międzynarodowego. Z myślą o nieustannym podwyższaniu komfortu podróży zakupiliśmy luksusowy autokar Scania Irizar PB, który po. ...