Jesteś tutaj: Strona główna » Transport, spedycja » Anjan - Trans » lokalizacja firmy
 
 

Lokalizacja firmy Anjan - Trans

Lokalizacja siedziby firmy:
16-424 Filipów, ul. Fabryczna 4/15, woj. podlaskie


Firmy podlaskie

 • Purzeczko-Grupa Securitas Sp. z o.o.
  adres: 18-400 ŁOMŻA, ul. Nowa 3a
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  Purzeczko-Grupa Securitas to firma z ponad 10-letnią tradycją w branży ochrony osób i mienia. Działalność rozpoczęliśmy jako prywatny podmiot gospodarczy. Dynamiczny rozwój firmy spowodował przekształcenie się w spółkę prawa handlowego. W 2008 roku połączyliśmy swoją markę ze światową marką Securitas. Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną oraz komplementarną firmą. Zakres naszych usług: - monitoring, - ochrona fizyczna stała, - patrole, - ochrona osobista, -. ...
 • AAPLUS Auto wypożyczalnia Białystok
  adres: 15-76 BIAŁYSTOK, ul. Ogrodniczki 45A
  branża: Wynajem maszyn i sprzętu bez obsł. operatorskiej, wypoż. sprzętu osobis. i AGD
  Firma istnieje od 1995r. Zajmujemy sie wynajmem samochodow osobowych. W ofercie posiadamy miedzy innymi: Daewoo,Audi,Opel,Ford,Bmw,Chrysler ... Bialystok tel. (085)6611830, 0601827788 Na terenie woj.podlaskiego dowoz auta do klienta.
 • Profin - biuro usług rachunkowo finansowych
  adres: 15-703 BIałystok, ul. Zwycięstwa 26C/3
  branża: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
  PROfin to fachowa firma proponująca kompleksowe usługi finansowe. Firma zapewnia pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej oraz realizacji ksiąg. Wykształceni eksperci gwarantują terminowość wykonywanych zadań. Zespół firmy PROFIN to doświadczeni profesjonaliści, którzy działają na obszarze Białegostoku oraz całego powiatu. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi certyfikatami w zakładce „Referencje” w naszej witrynie.
 • RST Sp.j.
  adres: 15-569 BIAŁYSTOK, ul. Myśliwska 2
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Kompleksowa ochrona przepięciowa i odgromowa. Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna: ograniczników przepięć, odgromników i iskierników.
 • Kancelaria Adwokacka Choruży Magdalena
  adres: 15-277 Białystok, Świętojańska 18 lok. 5
  branża: Prawo, kancelarie i radcy prawni
  Adwokat specjalizujący się w sprawach rozwodowych i rodzinnych. Kancelaria Magdaleny Choruży zajmuje się świadczeniem usług w zakresie doradztwa prawego. Zakres usług: prawo cywilne, prawo karne wykonawcze, prawo wykroczeń, prawo administracyjne, prawo gospodarcze. Kompleksowa usługa podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Obsługujemy prawnie klientów w transakcjach międzynarodowych niezależnie od obowiązującego systemu prawnego.

Firmy z branży Transport, spedycja

 • Rotom Polska Sp. z o.o.
  adres: 55-300 Środa Śląska, ul. Polna 19, Komorniki
  Firma Rotom Polska rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku, z siedzibą w Jelczu Laskowicach i obecnie jest w fazie bardzo dynamicznego wzrostu. Zarząd Rotom Europe, obserwując rosnący w Polsce popyt na usługi i produkty logistyczne , podjął decyzję o wybudowaniu całkowicie nowego obiektu , położonego w Środzie Śląskiej, 30 km od Wrocławia, o powierzchni 45000m2. Firma Rotom zajmuje się skupem, wynajmem oraz sprzedażą palet oraz wszelkiego rodzaju opakowań.
 • Angrew - certyfikat kompetencji zawodowych udostępnię Cała Polska
  adres: 87-222 Książki, Łopatki
  Zajmuję się doradztwem transportowym oraz obsługą firm w zakresie zarządzania i kierowania działalności firm transportowych. Podejmę współpracę z firmami, które nie posiadają niezbędnego do uzyskania licencji transportowej certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika tzn. udostępnię, użyczę Certyfikat Nie wymagam umowy o pracę! Wystawiam Faktury Vat za usługi zarządzania transportem! Obsługuję teren całego kraju! Nie musisz obawiać się kontroli i inspekcji. ...
 • Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego Węglo-Trans Paweł Juszczak
  adres: 44-230 Czerwionka-leszczyny, Furgoła 163
  Firma P.T.S. Węglo-Trans Polski węgiel istnieje w branży już kilkanaście lat i zajmuje się sprzedażą oraz transportem węgla kamiennego. Towar, którym dysponujemy wydobywany jest z polskich kopalni – walorem naszych produktów jest ich gatunek, ciągłość dostaw oraz niewygórowane ceny. W 2012 roku otrzymaliśmy tytuł Autoryzowanego Sprzedawcy KW S.A. i do dziś działamy pod ich znakiem. Posiadając doświadczoną kadrę specjalistów jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą. ...
 • RAMZES EXPORT IMPORT ROBERT ZIARKOWSKI
  adres: 67-200 GŁOGÓW, UL. OBROŃCÓW POKOJU 18G/5
  Oferta naszej firmy to specjalistyczny krajowy transport maszyn: -rolniczych: ciągniki, siewniki, pługi, agregaty uprawowe, przyczepy -budowlanych: ładowarki,koparko-ładowarki, wózki widłowe, zwyżki budowlane, walce drogowe i inne, -towary:materiały budowlane, inne -pomoc drogowa: awarie, kolizje, wypadki- dostawcze, ciężarowe. Do dyspozycji autolawety z najazdami do 11 ton i 8 m długości.
 • M.P.A. Poland Andrzej Driwa
  adres: 80-388 Gdańsk, Beniowskiego 5 B2, Box 3
  Nasza usługa to coś więcej niż proste przewiezienie z miejsca na miejsce. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie jakim jest transport osobowy zarówno w mieście jak i poza nim. Świadczone przez nas usługi przewozowe prowadzone są przy użyciu najwyższej jakości samochodów, o które dbamy jak o własne. Dla nas przewóz osób to coś więcej niż tylko jazda. Dzięki nam zaimponujesz swoim kontrahentom wysyłając po nich luksusowe auto z szoferem.