Jesteś tutaj: Strona główna » Transport, spedycja » Anglia Polska Busy - Bus do Anglii
 
 

Anglia Polska Busy - Bus do Anglii

Ofertą firmy MikeBus są busy do Anglii z Polski, przeprowadzki Anglia Polska oraz paczki. Nasze usługi transportowe świadczone są na zasadzie door to door. Staramy się, aby jakoś przewozów była na jak najwyższym poziomie. Przewozimy zwierzęta do UK (psy, koty). Transport oferowany jest 9-cio osobowym samochodem (Duży Sprinter). Bus z Anglii do Polski wyjeżdża w środę i sobotę, w kierunki Anglii zawsze w poniedziałek i czwartek. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów online.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Kredowa 7/22
miasto:
22-100 Chełm
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
883 086 384
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 96731).
Firmy lubelskie

 • Zakład krawiecki DAREX
  adres: 23-200 Kraśnik, Przemysłowa 17a
  branża: Odzież męska
  Firma Darex jest największym producentem koszul męskich w Polsce południowo - wschodniej. Istniejemy na rynku od 20 lat. Produkujemy koszule o różnorodnej kolorystyce i z wysokiej jakości tkanin. Wyróżnia nas modne wzornictwo i perfekcyjne wykonanie. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym można znaleźć pełną ofertę naszych produktów.
 • Zakład Remontowo-Budowlany IZOMAL
  adres: 24-110 PUŁAWY, Al. 1000-lecia P.,P. 13
  branża: Budownictwo
  Zakład Remontowo-Budowlany "IZOMAL" w Puławach jest spółką cywilną, założoną w maju 1991r. Od początku swojego istnienia współpracuje z Zakładami Azotowymi Puławy, na terenie których mieści się jego siedziba. Realizuje inwestycje, modernizacje oraz remonty dla wielu zakładów na terenie całej Polski takich jak: "Kosmepol" Pruszków, Südzucker "Cukrownia" Strzyżów", "Michelin" Olsztyn.
 • Przedsiębiorstwo Remontowe Maszyn i Armatury Masz-ZAP Sp. z o.o.
  adres: 24-110 PUŁAWY, Al. Tysiąclecia Państwa Polski
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Remonty sprężarek: wirowych, tłokowych, śrubowych, remonty pomp różnych typów, regeneracja armatury przemysłowej, regeneracja części maszyn, obróbka skrawaniem (szlifowanie wałów i płaszczyzn, frezowanie), toczenie,  metalizacja natryskowa, cięcie strumieniem wody.
 • Zakład Remontowo-Budowlany IZOMAL
  adres: 24-110 PUŁAWY, Al. 1000-lecia P.,P. 13
  branża: Budownictwo
  Zakład Remontowo-Budowlany "IZOMAL" w Puławach jest spółką cywilną, założoną w maju 1991r. Od początku swojego istnienia współpracuje z Zakładami Azotowymi Puławy, na terenie których mieści się jego siedziba. Realizuje inwestycje, modernizacje oraz remonty dla wielu zakładów na terenie całej Polski takich jak: "Kosmepol" Pruszków, Südzucker "Cukrownia" Strzyżów", "Michelin" Olsztyn.
 • MARKOWICZE SA Zakład Ceramiki Budowlanej
  adres: 23-414 Majdan Stary, Cegielnia-Markowicze 5
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Producent pustaków i cegieł ceramicznych: MAX, U, K-3, DZ, ackerman i wentylacyjne. Technologia tradycyjna gwarantująca doskonałą jakość: odporność na uderzenia i nacisk, naturalną poryzację, paroprzepuszczalność, lekkość i łatwość budowania.

Firmy z branży Transport, spedycja

 • Bus Partner Krzysztof Podgórski
  adres: 51-153 Wrocław, Orkana 40
  Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług transportowych na terenie miasta Wrocławia, ale także w obrębie całego kraju i poza jego granicami. Oferujemy komfortowe, autokary, busy i samochody osobowe kierowane przez naszych kierowców, posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia. Serdecznie zapraszamy. Produkty i usługi: - wynajem busów i autokarów - przewozy pracownicze - transport
 • LANGOWSKI SHIPPING
  adres: 81-177 Gdynia, ul. Nasypowa 1/A/21
  Langowski Shipping działa na rynku globalnym od roku 2004. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie odpraw celnych oraz organizacji przewozów morskich, lotniczych, lądowych i kombinowanych. Oferujemy fachowe porady celno - spedycyjne, dzięki którym klienci z mniejszym jak i większym doświadczeniem uzyskują wskazówki na temat najkorzystniejszych rozwiązań problematyki celno-spedycyjnej. Rzetelność informacji gwarantowana jest 20-sto letnim stażem w branży właścicielki firmy,. ...
 • Ralf-Trans
  adres: 61-745 Poznań, Al. K. Marcinkowskiego 26/30
  Będąca własnością Rafała Radziejewskiego firma Ralf Trans od lat specjalizuje się w szeroko pojmowanych usługach transportowych. Zadaniem kompetentnych pracowników jest sprawny transfer różnego typu asortymentu i ładunków. Zakład posiada świetnej jakości pojazdy. Jednym z nich jest Volkswagen LT 40 kontener meblowy o długości 4,60m. Ralf Trans wykorzystuje najlepsze zabezpieczenia do przedmiotów delikatnych.
 • Grzegorz Jacek Licki
  adres: 01-485 Warszawa, Secemińska 7/9
  Firma Licki, która mieści się w Starych Babicach, zajmuje się świadczeniem usług transportowych za pomocą nowej floty pojazdów. Każdy z nich posiada system monitorowania. Ponadto, klienci mogą skorzystać także z magazynu, który posiada 180 metrów kwadratowych. Licki specjalizuje się dodatkowo w działalności kurierskiej door to door. Prowadzi również serwis biurowy dla firm, który wspiera działalność biur. Oferowane usługi/produkty: - Przesyłki kurierskie -. ...
 • Grupa Uniset
  adres: 41-709 Ruda Śląska, ul. Hallera 20
  Grupa Uniset specjalizuje się w transporcie HDS od 1984 roku. Obecnie prowadzimy działalność transportową na południu Polski. Nasza firma posiada trzy oddziały w Krakowie, Rudzie Śląskiej oraz Rudawie. Prawie trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam zyskać miano eksperta w zakresie usług transportu specjalistycznego z HDS oraz duże grono zaufanych klientów. Obecnie w ofercie Grupy Uniset znajdują się usługi z zakresu:  Transportu z HDS,  Transportu. ...