Jesteś tutaj: Strona główna » Transport lądowy, transport rurociągami » PAGANINI Transport Spedycja Logistyka Sp. z o.o.
 
 

PAGANINI Transport Spedycja Logistyka Sp. z o.o.

Firma Paganini Transport Spedycja Logistyka mieści się w Krzeszowicach. Już od 10 lat zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług. Jednocześnie nieustająco pracujemy nad unowocześnieniem i podniesieniem standardów świadczonych usług. Transport krajowy i międzynarodowy, magazynowanie, dystrybucja – to dziedziny, w których Paganini gwarantuje jakość, terminowość i kompleksową obsługę.
Firma świadczy usługi transportowe na terenie Polski i Europy, również w krajach spoza Unii Europejskiej, podejmując się najtrudniejszych wyzwań. Z największą starannością realizujemy zlecone zadania oraz dobieramy kompetentnych i doświadczonych współpracowników. System lokalizacji pojazdów i całodobowy kontakt z dyspozytorem, to dodatkowa gwarancja dla klienta.
Paganini to kompleksowa obsługa transportowa. Oferuje wiec przewóz pojazdami takimi jak chłodnie (m.in. dwugrodziowe, z podwójną podłogą), kontenery, izotermy, plandeki, coilmulde, jumbo i in.
W zakresie logistyki, trzy nowoczesne magazyny przeładunkowe, komplementacyjne i konsygnacyjne w Krakowie, Warszawie i Bydgoszczy, to ogromne powierzchnie paletowe, o temperaturach przechowywania do -30ºC. W ramach usług spedycyjnych zapewniamy wybór trzech pakietów - Standard, Partner i Prestiż. Szczegóły oferty na stronie internetowej www.paganini.pl.
Centrum konsultingowe przy firmie Paganini, analizując każde zlecenie, pomaga dopasować adekwatne usługi, ofertę i zakres czynności, takich jak przyjęcie towaru, magazynowanie transport, dystrybucja, dokumentacja itp.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – podnosimy jakość, obniżamy ceny.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Kazimierza Wyki 12
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(0-12) 258-11-55
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 65381).
Firmy małopolskie

 • Instytut Nafty i Gazu, Pion Technologii Nafty
  adres: 31-429 KRAKÓW, ul. Łukasiewicza 1
  branża: Instytuty, ośrodki badawczo rozwojowe
  Instytut Nafty i Gazu jest instytutem badawczym, podległym Ministrowi Gospodarki, pracującym na potrzeby przemysłu naftowego i gazowniczego. Czerpiąc z tradycji i osiągnięć jednostek z których powstał, Instytut legitymuje się bogatym dorobkiem naukowym oraz licznymi rozwiązaniami wdrożonymi w górnictwie naftowym, gazownictwie, a także w przemyśle rafineryjnym i petrochemicznym. Wykaz opracowanej w Instytucie dokumentacji tworzy długą i różnorodną listę, na której. ...
 • Palace Apartments
  adres: 31-153 Kraków, Szlak 65/1002
  branża: Apartamenty
  Nasza firma zajmuje się już od wielu lat z sukcesem wynajmem ekskluzywnych apartamentów na terenie miasta Kraków. W ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt obiektów cechujących się nowoczesnym wystrojem wnętrz. Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy na stronę internetową lub do bezpośredniego kontaktu z nami.
 • CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
  adres: 32-600 OŚWIĘCIM, ul. Chemików 1
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Chemoservis-Dwory realizuje zamówienia w segmencie usług remontowych, i inwestycyjnych w zakresie: * odtwarzania, remontów, konserwacji aparatury chemicznej i przemysłowej oraz innych urządzeń (wagi, dźwignice, zawory, dźwigi towarowe, itp.); * produkcji i montażu rurociągów technologicznych; * całodobowego utrzymania ruchu na instalacjach chemicznych i przemysłowych; * remontu maszyn wirujących (pompy, sprężarki, przekładnie) oraz prowadzenia diagnostyki. ...
 • Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych ZBUD Sp. z o.o.
  adres: 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, ul. Żabieńska 6
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Firma ZBUD Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku urządzeń dźwignicowych w Polsce. W przypadku zainteresowania produkowanymi urządzeniami dźwignicowymi przez Naszą firmę jak niżej proszę o kontakt: ZBUD Sp. z o.o. projektuje i wykonuje (również na indywidualne życzenie Klienta) następujące urządzenia: - SUWNICE (pomostowe, bramowe), - ŻURAWIE (słupowe, przyścienne), - WCIĄGNIKI i WCIĄGARKI (z napędami ręcznymi, elektrycznymi, linowe i łańcuchowe), - ZAWIESIA. ...
 • Akademia Uśmiechu - Przedszkole w Krakowie Bieżanowie-Prokocimiu
  adres: 30-822 Kraków, ul.Śnieżna 15
  branża: Przedszkola
  Akademia Uśmiechu to wyjątkowe prywatne, niepubliczne przedszkole w Krakowie – Bieżanowie - Prokocimiu, gdzie edukacja i opieka odbywa się według najwyższych standardów. Każdy Mały Człowiek znajdzie tu bezpieczeństwo, bezwarunkową akceptację oraz możliwość fantastycznej zabawy, nauki i rozwoju

Firmy z branży Transport lądowy, transport rurociągami

 • UNIDED
  adres: 03-299 WARSZAWA, UL.LEWANDÓW 18
  Tanie przewozy na terenie Warszawy ! Firma zajmuje się profesjonalnym przewozem mebli. Przeprowadzkami , utylizacją mebli itp. szybko ,solidnie, na czas dla osób prywatnych i firm. Chcą państwo coś przewieść proszę dzwonić jesteśmy do państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu. - przewóz mebli itp. - bagażówka - przeprowadzki - utylizacja niepotrzebnych mebli - wywóz niepotrzebnych mebli itp.(opróżnianie piwnic)
 • Markowy Transport s.c.
  adres: 80-390 Gdańsk, Opata Rybińskiego 6/11
  Transport drogowy towarów na terenie kraju i zagranicy, przeprowadzki, przesyłki. Oferujemy swoje usługi firmom jak i Osobom prywatnym. Zapraszam do współpracy.
 • Busy Kraków M-bus
  adres: 32-420 Gdów, Dembowskiego 753
  Licencjonowana firma przewozowa Busy Kraków M-bus oferuje wynajem komfortowych busów w Krakowie. Usługi transportowe wykonujemy mikrobusami marki Mercedes Sprinter oraz Vito do 19 miejsc pasażerskich.
 • AF - TRANS
  adres: 70-475 Szczecin, Al.Wojska Polskiego 48/3
  Firma zajmuje się transportem oraz świadczeniem usług w zakresie przeprowadzek na terenie Szczecina, Polski oraz całej Europy.
 • TaxiGliwice
  adres: 44-117 Gliwice, Centaura 2
  Jesteśmy firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku. Indywidualne podejście do każdego klienta, dostosowanie się do jego potrzeb oraz profesjonalna obsługa to podstawowe elementy, na których opieramy naszą działalność. Mając na uwadze coraz większe wymagania klientów oraz specyfikę usług transportowych mam przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę skierowaną zarówno do firm jak i osób prywatnych. Nasza propozycja charakteryzuje się kompleksowością obsług. ...