zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

DUET - Producent toreb papierowych

Firma Duet jest producentem toreb papierowych z nadrukiem oraz toreb bawełnianych. Na rynku nasza firma działa od 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy usługi na najwyższym światowym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów w kilku seriach.
Torby Papierowe Exclusive, idealnie sprawdzająca się do upominków, wykonana z najwyższej jakości papieru kredowego, z nadrukiem wykonanym techniką offsetową.
Torby Ekologiczne z nadrukiem Classic Eko +, idealne dla osób wspierających ochronę środowiska. Wykonane w wysokiej jakości technice offsetowej.
Torby papierowe White Special, wyprodukowane z papieru kredowego, używane najczęściej do pakowania win oraz innych alkoholi.
Torby Occasional Line , szeroka gama kolorów i wzorów, często używane jako opakowanie na upominek dla bliskich.
Torby bawełniane wykonane techniką sitodrukową, doskonale sprawdzą się na codzienne zakupy.
Dodatki do toreb.
Dzięki dużemu zaufaniu naszych klientów, oferta naszej firmy, ciągle wzbogacana jest o nowe rodzaje, rozmiary a także wzory. Naszą firmę cechują przede wszystkim: indywidualne podejście do każdego z klientów, fachowe doradztwo i obsługa klientów, atrakcyjne ceny, błyskawiczna realizacja i wysyłka zamówień i wiele innych, które sprawdzą Państwo korzystając z usług oferowanych przez naszą firmę. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy oraz do kontaktu.

Dane adresowe firmy

Adres:ul. Floriańska 234 a
Miasto:38-440 Iwonicz
Powiat:Krośnieński
Województwo:podkarpackie
GPS:undefined, undefined

Dane kontaktowe

Telefon(y):+ 48 13 42 420 02
FAX: + 48 13 42 420 02
Kom: +48 604 946 675
www: www.torby-duet.pl

Branże

 Torby podróżne, torebki, nesesery, walizki
Opakowania

Tagi

 Torby papierowe, torby papierowe z nadrukiem, torby bawełniane, producent toreb papierowych

Lokalizacja firmy