Jesteś tutaj: Strona główna » Tłumaczenia » Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Best Text
 
 

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Best Text

Nasze biuro tłumaczeń Best Text wykonuje przekłady specjalistyczne zwykłe i poświadczone przez tłumacza zaprzysiężonego, pisemne i ustne. Firma ma siedzibę w centrum Jaworzna, w województwie śląskim. Posiadamy też „filię” w Krakowie. Nasze specjalizacje: medycyna ze stomatologią, biologia z biotechnologią, chemia z biochemią, farmacja, kosmetologia i rolnictwo. Czołową specjalizacją naszej agencji jest medycyna. Tłumaczenia medyczne wykonują przede wszystkim lekarze i tłumacze techniczni NOT z medyczną specjalizacją translatorską, w tym pracownicy naukowi z tytułem doktora nauk medycznych. Tłumaczenia stomatologiczne wykonują lekarze dentyści. Przekładamy: książki medyczne, podręczniki kliniczne, instrukcje obsługi urządzeń medycznych, patenty medyczne, artykuły naukowe i popularnonaukowe, abstrakty na konferencje medyczne, umowy na dostawę aparatury medycznej pomiędzy szpitalami i dystrybutorami. Dzięki współpracy naszego biura z tłumaczami przysięgłymi różnych par językowych na życzenie klienta każda translacja medyka może zostać uwierzytelniona, stąd możliwe jest również dostarczenie medycznych tłumaczeń przysięgłych.

Dla klientów lokalnych trudnimy się sztuką przekładu także z innych dziedzin, dzięki czemu zapewniamy kompleksową, wielojęzyczną obsługę tłumaczeniową, np. tłumaczenia aktów urodzenia, tłumaczenia dokumentów samochodowych, tłumaczenia prac magisterskich z biologii, tłumaczenia umów handlowych czy wyroków sądu. Naszą wizytówką są: profesjonalizm, krótkie terminy oczekiwania i konkurencyjne ceny.

Ponadto zajmujemy się obróbką grafiki i składem tekstu naszych translacji oraz ich przygotowaniem do druku. Prowadzimy również sklep internetowy i stacjonarny. W ofercie posiadamy urządzenia, zwane tłumaczami elektronicznymi, poradniki dla tłumaczy, słowniki specjalistyczne, podręczniki językowe. Świadczymy usługi na rzecz osób prywatnych, firm, organizacji pozarządowych i innych podmiotów.

Posiadamy liczne referencje. Niektórzy nasi klienci: Euroleki Sp. z o.o., Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A., Acteon Germany GmbH, BTL Polska Sp. z o.o., VWR International GmbH, Health Data Management Sp. z o.o., Richter Med Sp. z o.o., ABOOK Sp. z o.o., Medical Hair Poland Sp. z o.o., Dynabrade Europe Sarl, Rapofarm, Farmacom, Biochefa – Farmaceutyczny Zakład Naukowo-Produkcyjny, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Akademia Pomorska w Słupsku

Zapraszamy do bezpośredniego odwiedzenia naszego biura w Jaworznie bądź do składania zamówień przez Internet.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Grunwaldzka 41/3
miasto:
43-600 Jaworzno
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.2013734, 19.2731092

Dane kontaktowe

telefon(y):
(32) 222 9009
FAX:
(32) 222 9009
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 70543).
Firmy śląskie

 • ISK Sp. z o.o.
  adres: 42-200 CZĘSTOCHOWA, ul. Boya-Żeleńskiego 12/14
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  Świadczymy usługi z zakresu doradztwa biznesowego, rozwiązań informatycznych oraz outsourcingu. Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe usługi doradcze, pamiętając, że drogą do osiągania celów przedsiębiorstwa jest przede wszystkim zrównoważona organizacja, nowoczesne narzędzia informatyczne i skuteczność. Najważniejszym celem ISK jest zapewnienie Klientom wysoce zawansowanych rozwiązań i eksperckiej wiedzy, tak aby ich firmy osiągały nowy, wyższy poziom rozwoju. . ...
 • Interbau Sp. z o.o
  adres: 44-351 Turza Śląska, Mszańska 20B
  branża: Meble ogrodowe
  Producent wysokiej jakości zestawów mebli biesiadnych - doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, biesiadach, piknikach oraz jako wyposażenie ogródków piwnych. Nasze wyroby zostały uznane zarówno przez odbiorców krajowych jak i zagranicznych.Zrealizujemy każde zamówienie - zarówno pod kątem ilości jak i kolorystyki i wymiarów.
 • AlixNet Damian Nosiadek
  adres: 44-207 Rybnik, Pilchowicka 19
  branża: Dekoracje, wyposażenie wnętrz
  Szukasz unikalnego sposobu na udekorowanie ścian swojego mieszkania? Nie chcesz inwestować w tanie obrazy z supermarketu, które produkowane są taśmowo przy użyciu nieznanych materiałów? Doskonałą alternatywą dla Ciebie będzie oferta firmy GaleriaDruku. Specjaliści stający w kadrach pracowniczych przedsiębiorstwa stworzą dla Ciebie obraz z Twojego własnego zdjęcia, który będzie niepowtarzalną dekoracją Twoich ścian. Usługi i produkty: - fotoobrazy - zdjęcia na. ...
 • PSPP Silesia
  adres: 41-902 Bytom, Chrzanowskiego 19/2
  branża: Psychologia, psychoterapia
  Istnieją tacy ludzie, którzy potrzebują pomocy doświadczonego psychologa, choć sami o tym nie wiedzą. Polacy nie doceniają psychologów, a są to przecież specjaliści, którzy mogą zmienić życie człowieka na lepsze. Nie musisz się wstydzić pomocy terapeutów, bo oni też miewali w swoim życiu problemy. Zapraszamy na naszą stronę www. Oferowane usługi/produkty: - poradnictwo psychologiczne - poradnictwo psychiatryczne dla osób dorosłych - psychoterapia - diagnostyka. ...
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)

Firmy z branży Tłumaczenia

 • Alpha - Tłumaczenia Przysięgłe
  adres: 30-618 Kraków, Górników 50/131
  Nasza firma istnieje na rynku realizowania tłumaczeń, na jakim zapewniamy klientom sfinalizowanie rozległego obrębu tłumaczeń między innymi pisemnych, ustnych. Zapewniamy przeprowadzenie tłumaczeń w różnorakich kompliacjach zarówno na język polski a także z języka polskiego na język obcy. Realizujemy dla naszych klientów dodatkowo tłumaczenia uwierzytelnione jak też tłumaczenia zwykłe. Nasza firma zapewnia dodatkowo profesjonalnymi tłumaczami, którzy mogą wykonać. ...
 • mTlumaczenia Warszawa
  adres: 00-680 Warszawa, ul. Żurawia 43 / 215
  mTlumaczenia.pl to profesjonalne biuro tłumaczeń zajmujące się tłumaczeniem różnego rodzaju tekstów, w tym także biznesowych, umów, dokumentów, prac naukowych i wiele innych z języka angielskiego, jak również większości języków obcych. Nasz oddział w Warszawie znajduje się przy ulicy Żurawia 43 / 215. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej biura.
 • 100 AT
  adres: 02-019 Warszawa, Targowa 15
  Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem, wszelkiego rodzajów tekstów w niemal każdym języku na świecie. Skupiamy w sobie najlepszych i niezawodnych tłumaczy a każde zlecenie wykonujemy na czas. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej. Oferujemy także realizacje tłumaczeń ustnych.
 • Lemon Krzysztof Lechowski
  adres: 50-120 Wrocław, Kotlarska 29/1
  Firma Lemon Krzysztof Lechowski to kompleksowy zakres tłumaczenia języków obcych. Specjalizujemy się w obsłudze ponad 35 językach. Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw oraz Klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, mamy bezpośredni kontakt z Kielnem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
 • Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych www.tolk.pl
  adres: 05-119 Legionowo, Piłsudskiego 41
  Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne, techniczne, zwykłe. Specjalizacja: język niderlandzki Oferta: wszystkie języki europejskie Sposób dostarczania dokumentów: poczta, przesyłka kurjerska, osobiście, elektrocznie.