Jesteś tutaj: Strona główna » Tłumaczenia » Beata Wadowska Tłumaczenia
 
 

Beata Wadowska Tłumaczenia

Tłumacz przysięgły i specjalistyczny języka angielskiego Beata Wadowska proponuje swoim klientom całościowe usługi tłumaczeń zarówno ustnych, jak i pisemnych. W swojej branży posiada ona już prawie 20 lat doświadczenia i duży dorobek tłumaczeniowy.

W ofercie biura są przekłady pisemne zwykłe oraz przysięgłe, na przykład umów, aktów notarialnych, aktów prawnych, aktów małżeństwa, urodzenia, zgonu, dokumentów które stosuje się w rejestracji pojazdów, dokumentów wymaganych do pracy za granicą i innych. W zakresie tłumaczeń ustnych dostępne są tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne, „szeptanka”, również wyjazdowe w trakcie prezentacji, delegacji, spotkań biznesowych.

Biuro tłumaczeń specjalizuje się głównie w następujących dziedzinach: finanse, bankowość, ekonomika przedsiębiorstw, dokumenty unijne, dokumenty przetargowe, technologie, informatyka, medycyna i inne. Realizuję dodatkowo przekłady dla prawników, kancelarii prawniczych, notarialnych a także radców prawnych.

Decydując się na biuro Beaty Wadowskiej, każdy klient ma możliwość kontaktowania się bezpośrednio ze mną bez
pośredników, co całkowicie zapewnia pełną poufność realizacji tłumaczeń. Tłumaczka zapewnia także pełną dyspozycyjność, terminowość oraz najwyższą jakość tłumaczeń. Ponadto usługi biura wyróżniają atrakcyjne ceny pozbawione marży.

Zachęcamy do wejścia na stronę internetową biura Beaty Wadowskiej, gdzie znajdą Państwa pełen wykaz usług oraz orientacyjny cennik. Wycenę indywidualną przygotowuję za darmo. Zapraszamy!

Dane adresowe firmy

adres:
Zygmunta Modzelewskiego 81
miasto:
05-077 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
22 844 62 40
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 83659).
Firmy mazowieckie

 • EXTOR Sp. z o.o.
  adres: 02-455 Warszawa, ul. Wyrzyska 9A
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  Extor specjalizuje się w outsourcingu księgowości i obsługi płacowej dla
 • Makey Polska
  adres: 04-633 Warszawa, Rzeźbiarska 28a/2
  branża: Prezenty
  Od ponad 20 lat Studio "Makey" zajmuję się tworzeniem sztuki , rzemiosła artystycznego i rękodzieła ze skóry naturalnej. Nasze produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem w kraju i zagranicą . Nasze studio współpracuje z wybitnymi artystami i projektantami uznanych specjalistów w tej dziedzinie. Kontynuując tradycję dawnych mistrzów, wszystkie produkty są wykonane własnoręcznie, wyłącznie z naturalnych skór co sprawia, że posiadają szczególne ciepło rąk. ...
 • FINDER S.A.
  adres: 04-175 WARSZAWA, ul. Ostrobramska 79
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Finder jest operatorem systemu lokalizacji i monitoringu, wspomagającego zarządzanie pracownikami w terenie i flotami pojazdów. Od wielu lat firma jest liderem rynku i najszybciej rozwijającym się przedsiębiorstwem w swojej branży. W chwili obecnej z naszych usług, korzysta ponad tysiąc firm, a liczba przyłączonych do systemu pojazdów w niedługim czasie przekroczy 20 tysięcy. Każdego dnia do systemu trafia ok. 1,5 mln rekordów danych przesyłanych z pojazdów naszych Klientów.. ...
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • Detektyw Warszawa WYKRYWACZ
  adres: 04-267 Warszawa, Koniecpolska 40a
  branża: Detektywistyczne usługi
  Detektyw Warszawa WYKRYWACZ świadczy kompleksowe usługi z zakresu detektywistyki. Nasza działalność obejmuje szerokie spektrum zagadnień między innymi; wykrywanie zdrad, sprawy alimentacyjne, sprawy majątkowe, ukrywanie dłużników , obserwacja osób, sprawdzanie pracowników. To tylko wycinek naszej szerokiej oferty usług detektywistycznych.

Firmy z branży Tłumaczenia

 • Pinky & Tong - Centrum Języków Obcych
  adres: 71-693 Szczecin, ul. Thugutta 6b/2
  Centrum Języków Obcych Pinky & Tong. Wilcza-Bandurskiego-Kormoranów-Warszewo. Kursy językowe i tłumaczenia: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, ukraiński, polski dla obcokrajowców. Małe grupy do 6-ciu osób, indywidualne podejście do słuchacza, wysoki poziom, atrakcyjne ceny. Zapraszamy!
 • DAG-CENTER
  adres: 10-506 OLSZTYN, Kętrzyńskiego 5/18
  Do Państwa dyspozycji oddajemy najlepszych specjalistów, którzy pomagają zrealizować wszelkie zawodowe inicjatywy. Są to osoby doskonale wykształcone, z dyplomami krajowych i międzynarodowych wyższych uczelni. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Jako jedyni na Warmii i Mazurach jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń (PSBT), które zrzesza najlepsze agencje tłumaczeniowe w kraju. Zobacz certyfikat PSBT Przystąpienie do PSBT jest dla. ...
 • Porta Lingua Krystian Stańdo
  adres: 97-217 Lubochnia, Olszowiec 34e
  Język angielski - tłumaczenia pisemne, zwykłe i specjalistyczne (w tym techniczne); tłumaczenia ustne na spotkaniach i szkoleniach, asysta językowa; prowadzenie rozmów telefonicznych w imieniu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość przekładu, rzetelność i terminowość, a także konkurencyjne stawki, już od 24 zł za stronę. W ofercie także kursy językowe, w tym Business English.
 • Szkoła językowa Between, biuro tłumaczeń
  adres: 56-400 Oleśnica, Kochanowskiego 9 i 13
  W BETWEEN uczymy angielskiego po angielsku już od pierwszej lekcji - oczywiście uczymy też innych języków, ale angielski jest wciąż najpopularniejszym językiem obcym. Wiele wymagamy od siebie i starannie dobieramy współpracowników. Ciągle się uczymy i doskonalimy nasze procedury i standardy. W Between wychodzimy z założenia, że każdy może nauczyć się władać nowym językiem lub go rozumieć i nigdy nie jest na to zbyt wcześnie lub zbyt późno. Nasi słuchacze to. ...
 • Centrum Tłumaczeń OWL
  adres: 97-300 Piotrków Tryb., Armii Krajowej 22 B (budynek KORONA obok hotelu VESTIL )
  Tłumaczeniami zajmujemy się od 2001 r. Zgodnie z wykształceniem właścicielki (filologia angielska), firma zajmowała się pierwotnie tłumaczeniami angielski-polski i polski-angielski. Z uwagi na dynamiczny rozwój biura, postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę aż o 20 innych języków. Zaowocowało to bardzo pozytywną reakcją klientów i jeszcze ściślejszą współpracą z nimi. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć niemal każdy tekst o różnym stopniu trudności. W zakres. ...