Jesteś tutaj: Strona główna » Tłumaczenia » Centrum Językowe mgr Krystyna Konsek » kontakt z firmą
 
 

Kontakt z firmą Centrum Językowe mgr Krystyna Konsek

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą Centrum Językowe mgr Krystyna Konsek, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
Centrum Językowe mgr Krystyna Konsek
Miasto:
44-274 Rybnik
Adres:
ul. Konarskiego 12
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy śląskie

 • IVT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  adres: 42-460 MIERZĘCICE, PRZECZYCE, UL. 21 STYCZNIA 3
  branża: Instalacje grzewcze i ogrzewanie
  Poza dystrybucją systemów Prineto i Latento specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji: pomp ciepła chłodzenia powierzchniowego systemów solarnych ogrzewania podłogowego i ściennego Doświadczenie w realizacji wielu obiektów od 1996 roku.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Biuro Usług Naukowo-Technicznych SOFTPOL
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Wieczorka 27/24
  branża: Automatyka przemysłowa
  Firma SOFTPOL istnieje od 1989r. Zajmujemy się wykonywaniem projektów, aplikacji i oprogramowania "pod klucz" na życzenie klienta. Jesteśmy producentem programów inżynierskich, oprogramowania dla sterowników PLC i wizualizacji SCADA. Zajmujemy sie również wykonywaniem szaf i rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Nasza oferta obejmuje m.in. : Systemy wizualizacji sprzedaży i bilansowania mediów cieplnych dla elektrociepłowni, ciepłowni i PEC, Monitoring. ...
 • POLMECHPiotr Ignatowicz
  adres: 47-400 Racibórz, Eichendorffa 12
  branża: Produkcja
  Polmech to znana firma zajmująca produkcją świetnej jakości elementów konstrukcji maszyn, niezbędnych do podtrzymywania ciągłości pracy maszyn. W asortymencie przedsiębiorstwa odnajdą Państwo zarówno elementy znormalizowane, mieszczące się w standardach ANSI, DIN, PN, jak i części produkowane na specjalne zamówienie klienta, według indywidualnej specyfikacji technicznej. Proponowane przez Polmech części maszyn charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia,. ...

Firmy z branży Tłumaczenia

 • Tłumacz przysięgły języka włoskiego Milana Długopolska
  adres: 71-804 Szczecin, Baśniowa 12
  Tłumacz przysięgły języka włoskiego. Tłumaczenia przysięgłe, techniczne, specjalistyczne (prawnicze, medyczne) oraz zwykłe z języka włoskiego i na język włoski. Tłumaczenia ustne (konsekutywne i symultaniczne). Doświadczenie nabyte podczas pracy w charakterze tłumacza konferencyjnego w Parlamencie Europejskim. DOKUMENTY SAMOCHODOWE - SZYBKO I TANIO! Realizuję zlecenia z całej Polski.
 • Berligo Sp.z o.o
  adres: 90-303 Łódz, Brzeżna 18/4
  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeniowych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach zwykłych i przysięgłych z języka angielskiego i niemieckiego. Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów, tłumaczeniami technicznymi, medycznymi i prawniczymi. Wypełnij formularz zamówienia, wgraj dokumenty i otrzymaj wycenę! W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego!
 • Ireneusz Srokowski TRANS-GLOB
  adres: 50-079 Wrocław, Ruska 61/12
  Tłumaczenia dokumentów to jedno z usług w jakich niedokładność może dużo kosztować, potrzeba dlatego spełniać je bardzo starannie a tłumacz musi posiadać spore umiejętności i wiedzę pozwalającą rzetelne przetłumaczenie otrzymanego dokumentu. Ireneusz Srokowski to założyciel firmy Trans Glob, której załogę tworzą tylko kompetentni eksperci często wyspecjalizowani w tłumaczeniach ściśle sprecyzowanych dziedzinach jak np. farmacja, transport czy IT. Trans Glob. ...
 • przysieglyonline.pl
  adres: 34-100 Wadowice, Sienkiewicza 37/18
  przysieglyonline.pl specjalizuje się w tłumaczeniach zwykłych oraz przysięgłych z języka angielskiego. Nasza oferta obejmuje tłumaczenie dokumentów - np. pism procesowych, czy aktów notarialnych, tłumaczenia medyczne i prawnicze. Sposób zamawiania tłumaczenia został maksymalnie ułatwiony - skorzystaj z formularza na stronie, aby otrzymać bezpłatną wycenę.
 • United Translations
  adres: 00-240 Warszawa, Al. Solidarnosci
  Biuro Tłumaczeń United specjalizuje się przede wszystkim w tłumaczeniach pisemnych i ustnych przysięgłych i nieprzysięgłych. Oferujemy tłumaczenia zarówno z języków europejskich jak i pozaeuropejskich. Siedziba naszej firmy mieści się w centrum Warszawy, ale realizujemy projekty tłumaczeniowe dla Klientów z całego kraju. Stanowimy liczny i wielonarodowy zespół lingwistów różnych specjalizacji oferujący tłumaczenia pisemne zarówno. ...