Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoły językowe » Akademia Językowa Lentz Professionals
 
 

Akademia Językowa Lentz Professionals

Lentz Professionals to placówka szkoleniowa zajmująca się organizowaniem kursów językowych w siedzibie naszych klientów.

Prowadzimy specjalistyczne szkolenia językowe dla firm, klientów instytucjonalnych i indywidualnych na terenie Polski oraz Niemiec.

Specjalizujemy się wyłącznie w szkoleniach z języka angielskiego.

Oferujemy szkolenia językowe dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, zapewniając kompleksową organizację szkoleń.
Prowadzimy kursy ogólnojęzykowe, biznesowe oraz szkolenia egzaminacyjne.
Oferujemy bezpłatną lekcję pokazową.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Korfantego 64/3
miasto:
40-161 Katowice
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.2700489, 19.0240662

Dane kontaktowe

telefon(y):
0048 502 851 134
kom:
0048 502 851 134
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 70134).
Firmy śląskie

 • ADARI importer Porcelanosa Venis Ariostea Cotto deste
  adres: 44-100 Gliwice, ul. Dojazdowa 1
  branża: Budownictwo
  ADARI Bezpośredni import płytek z prestiżowych fabryk z Włoch i Hiszpanii. Importujemy płytki z takich fabryk jak :Porcelanosa, Venis, Ariostea, Cotto deste, Graniti fiandre, Imola płytki, Caesar płytki, Dune mozaika, Barwolf moaiki, Noken, Azteca, Tau, Cerdomus, Hatria, Polecamy : Porcelanosa Roble, Porcelanosa Sahara, Porcelanosa Kali, Porcelanosa Factory, Porcelanosa Lino, Caesar płytki, Caesar Feel, Caesar Glam, Caesar Rain, Imola płytki, Imola Antares, Imola Durando, Imola. ...
 • Unistone Sp. z o.o.
  adres: 43-400 Cieszyn, Frysztacka 91a
  branża: Kamieniarstwo
  UNISTONE od trzydziestu lat działa w branży kamieniarskiej, a jej głównym profilem działalności są blaty z marmuru, wytwarzane z tworzyw najlepszej klasy. Doświadczenie zdobyte przez wszystkie lata sprawiło, że zyskaliśmy rozległe kontakty, co sprawia, iż kamienie wykorzystywane do produkcji pochodzą z całego świata. UNISTONE oferuje usługę kompleksową - od importu danego materiału, poprzez odpowiednią obróbkę, aż do montażu. Wykwalifikowana i wprawiona kadra. ...
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Zakład Produkcji Betonu Stanisław Waluszek
  adres: 43-502 Czechowice-Dziedzice, Nad Białką 21
  branża: Podłogi, parkiety, posadzki
  Nasz Zakład Produkcji Betonu J&SW mieszczący się w Dankowicach posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży posadzek przemysłowych. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą, jaka w swej pracy stawia na materiały uznanych i sprawdzonych firm. Posiadamy na co dzień węzły betoniarskie w Czechowicach-Dziedzicach, Bielsku-Białej oraz w Knurowie. Wykonujemy dla klientów posadzki przemysłowe na terenie całego kraju.
 • Pomoc Drogowa Gliwice Auto Mikulski
  adres: 44-100 gliwice, Dąbrowskiego 23
  branża: Pomiary, urządzenia pomiarowe
  Nasza firma oferuje szeroką gamę usług motoryzacyjnych, takich jak: - Całodobowa pomoc drogowa oraz holowanie pojazdów na terenie kraju, - Legalne złomowanie pojazdów (wydajemy zaświadczenia o demontażu), - Kompleksowe naprawy powypadkowe - blacharstwo, lakiernictwo, - Sprzedaż części samochodowych. Serdecznie zapraszamy.

Firmy z branży Szkoły językowe

 • Akademos Centrum Językowe
  adres: 00-391 Warszawa, al. 3-go Maja 2/42
  Centrum Językowe Akademos specjalizuje się w szkoleniach językowych dla pracowników firm i instytucji. Dzięki naszemu ponad 20 letniemu doświadczeniu w organizowaniu szkoleń językowych spełniamy wymagania najbardziej wymagających Klientów. Możemy zorganizować dla Państwa szkolenie z każdego języka i w każdym miejscu w kraju i za granicą. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami naszej działalności.
 • Szkoła Języków Obcych Fokus
  adres: 70-481 Szczecin, Al. Wojska Polskiego 76
  Prowadzimy kursy języków obcych. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego i niemieckiego. Organizujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Mieścimy się w samym centrum Szczecina. Działamy nieprzerwanie o roku 2003. Proponujemy także intensywne szkolenia językowe dla firm oraz kursy indywidualne.
 • Szkoła Języka Hiszpańskiego LA VIDA
  adres: 02-119 Warszawa, Pruszkowska 29a/161
  LA VIDA to szkoła języka hiszpańskiego specjalnie dla dzieci i młodzieży szkolnej w wielu od 3 do 16 lat. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, co pozwala dziecku maksymalnie wykorzystać czas nauki. Prowadzimy grupy przedszkolne, dla uczniów szkół podstawowych oraz dla gimnazjalistów. Wykorzystujemy polskie, hiszpańskie i amerykańskie podręczniki, piosenki, gry i wiele zabaw, które pomagają skupić uwagę małego ucznia. Oferowane usługi/produkty: Nauka języka. ...
 • Szkoła Języków Obcych Mały Rynek Sp. z o.o
  adres: 31-003 Kraków, Podzamcze 26
  Nasza firma oferuje szeroki zakres kursów językowych. Prowadzona przez nas szkoła języków obcych istnieje od 1992 roku. Organizowane kursy to przede wszystkim efektywna nauka poprzez starannie dobrane metody nauczania. Mocną stroną są również lektorzy posiadający wieloletnie doświadczenie edukacyjne. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, w sympatycznej i serdecznej atmosferze. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy. Usługi i produkty: - kursy językowe dla. ...
 • Global Language Academy
  adres: 50-114 Wrocław, ul. Odrzańska 24-29/7
  W szkole global Language Academy możesz liczyć na stałe wsparcie naszych lektorów, konsultować się z nimi oraz otrzymywać dodatkowe porady i opinie nie tylko podczas zajęć. Nasi lektorzy dbają o luźną atmosferę podczas zajęć co sprzyja rozwijaniu umiejętności swobodnego wypowiadania się w danym języku.