Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoły » Szkoły podyplomowe, technikum, licea, kursy pedagogiczne
 
 

Szkoły podyplomowe, technikum, licea, kursy pedagogiczne

Zajęcia ze słuchaczami odbywają się w siedzibie przy ulicy Jagiellońska 4. Sale dydaktyczne zaopatrzone w sprzęt audiowizualny. W budynku znajdują się bogato wyposażone pracownie komputerowe oraz liczne pomoce naukowe sprzyjają efektywnej nauce.
Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp technologiczny, rozwój gospodarki opartej na wiedzy, procesy globalizacji, zmiany na rynku pracy czy sytuacja ekonomiczna kraju, skłaniają nas do ciągłego podnoszenia, uzupełniania oraz nabywania nowej wiedzy i nowych umiejętności.
Prowadzimy studia podyplomowe, kursy, warsztaty doskonalenia zawodowego oraz szkoły średnie w taki sposób, aby umożliwić słuchaczom wzbogacenie posiadanej wiedzy i umiejętności o nowe praktyczne aspekty zmieniającej się rzeczywistości. Misję tę realizują nauczyciele akademiccy oraz wybitni praktycy z wielu obszarów kształcenia.
Naszą misją jest kształcenie zawodowe osób dorosłych, zarówno pracujących jak i bezrobotnych oraz młodzieży w specjalnościach najbardziej pożądanych na regionalnym rynku pracy.
Na rynku dydaktycznym funkcjonujemy od końca lat 90 ubiegłego stulecia. Wyróżniamy się bardzo dobrą organizacją pracy, rzetelnością oraz 100 % zdawalnością. Nasi absolwenci są mile widziani w zakładach pracy w całym kraju.
W swojej ofercie posiadamy m.in.:
• Studia podyplomowe
• Kursy zawodowe
• Szkolenia
• szkoły policealne 1-roczne
• szkoły policealne 2-letnie
• Seminaria
• Liceum
• Vademecum - szkolenia dla nauczycieli

Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Dane adresowe firmy

adres:
Jagiellońska 4
miasto:
85-067 Bydgoszcz
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
695 390 190
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 83200).
Firmy kujawsko-pomorskie

 • PMP FAST SERVICE Sp. z o.o.
  adres: 86-105 ŚWIECIE, ul. Bydgoska 1
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Główną specjalnością PMP Fast Service jest produkcja wałów nie tylko dla przemysłu papierniczego, ale także z innych branży – hutniczej, gumowej, itp. Wykonujemy również pełen zakres usług dotyczący remontów i regeneracji wałów, począwszy od wymiany czopów, na szlifowaniu i wyważaniu kończąc. W zakresie usług znajduje się ponadto wymiana powłok. Kolejną specjalizacją są remonty i modernizacje maszyn i urządzeń dla przemysłu papierniczego. Naszymi. ...
 • Zakład Remontowo-Budowlany Urtnowski
  adres: 86-200 Chełmno, Rycerska 24
  branża: Budownictwo
  Zakład Remontowo-Budowlany Roman Urtnowski jest prywatną firmą budowlaną zarządzaną rodzinnie od wielu lat. Dzięki połączeniu młodości i doświadczenia udaje nam się odnosić sukcesy. Współpracujemy w szerokim zakresie z klientami indywidualnymi jak i instytucjami. Wszystkie prace zarówno te male jak i duże inwestycje wykonujemy szybko, starannie, fachowo i terminowo, z zachowaniem wysokiej jakości.Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.
 • OKULARY 3d LOOK
  adres: 85-312 Bydgoszcz, Szubińska 17
  branża: Filmy
  Produkujemy kartonowe okulary 3D we wszelkiej konfiguracji filtrów (anaglifowe, polaryzacyjne liniowe) również z własnym nadrukiem w każdej ilości. Proponujemy również plastikowe okulary 3d zarówno red-cyan jak i polaryzacyjne liniowe i kołowe ( pasywne ) do telewizorów 3D. Świadczymy również usługi poligraficzne - wizytówki, banery zewnętrzne, ulotki, foldery, teczki ofertowe i inne.
 • WIMAN Wiesław Malinowski
  adres: 85-025 BYDGOSZCZ, ul. Cieszkowskiego 1A
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  1. Materiały do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Pieczątki, wizytówki. 3. Regeneracja atramentów, tonerów do drukarek. 4. Serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 5. Reklamy, litery do reklam, wydruki wielkoformatowe, litery neonowe. 6. Sprzedaż atramentów, tonerów, drukarek i innych.
 • PROGBIT Zakład Usług Informatycznych
  adres: 85-790 BYDGOSZCZ, Kameralna 7
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Jesteśmy wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Oferujemy serwis i modernizacje komputerów, integrację systemów, instalację i administrację sieci komputerowych LAN, montaż komputerów i doradztwo w zakresie komputeryzacji oraz dobór systemów pod potrzeby klientów.

Firmy z branży Szkoły

 • Szkoła Muzyczna YAMAHA
  adres: 35-329 Rzeszów, Aleja Profesor Adama Krzyżanowskiego 24
  Szkoła muzyczna Yamaha to najwyższej klasy placówka, która prosperuje na szeroką skalę na terenie całego świata, w tym również i na obszarze województwa podkarpackiego, a ściślej w Rzeszowie oraz Łańcucie. Wszelkie realizowane przez nas zajęcia opierają się na dokładnym oszacowaniu stopnia zaawansowania oraz co za tym idzie ocenieniu umiejętności pobierających kształcenie uczniów. Jesteśmy niezawodną placówką, która prosperuje na rozległą skalę, przyjmując w. ...
 • 4system Polska Spółka z.o.o.
  adres: 65-392 Zielona Góra, Botaniczna 70
  Korzyści z uczestnictwa w szkoleniach • Stała cena niezależnie od ilości słuchaczy • Nasza wiedza oparta jest o ponad 10 lat doświadczenia i setki projektów • szkolenia ukierunkowane są na specyficzne rozwiązania e-learning • Zanim podejmiesz decyzję o wdrożeniu, warto poznać wszystkie aspekty e-learningu • Dzięki szkoleniom przeprowadzane wdrożenia systemów odbywają się szybciej i płynniej • Wystawiamy certyfikaty dla osób, które ukończą. ...
 • Tedim
  adres: 76-200 słupsk, Kołłątaja 32 , IV-piętro
  Towarzystwo Edukacji dla Dorosłych i Młodzieży łączy Szkołę Policealną nr 10 oraz Policealną Szkołę Medyczną. Zajmujemy się profesjonalnym kształceniem zawodowym. Działamy w Słupsku. Dzięki temu dynamicznie wzbogacamy swoje doświadczenia i obniżamy koszty nauki. W przyszłości pragniemy rozwinąć się w innych miastach Polski.
 • Doskonalenie Nauczycieli
  adres: 50-079 Wrocław, Ruska 47/48a
  Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli dostarcza swoim klientom najwyższy standard oraz jakość realizowanych szkoleń oraz kursów. Posiadamy bardzo dobre opinia, gdyż zaufało nam wiele szkół i placówek szkolnych funkcjonujących na terenie kilku województw. RODN, jako jedna z 50 placówek w naszym kraju, uczestniczy w realizacji ogólnopolskiego programu prowadzonego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie pn. Nowa rola placówek doskonalenia.
 • Szkoła YAMAHA
  adres: 35-329 Rzeszów, Krzyżanowskiego 24
  Lansujemy różnorodny wachlarz propozycji wyróżnianej placówki muzycznej Yamaha, jaka funkcjonuje na polskim rynku od roku 1992. Jesteśmy nowoczesną instytucją, która następne z własnych sekcji ma również na Podkarpaciu, a ściślej w Rzeszowie również w Łańcucie. Jesteśmy nieustająco od czasu 92'. Umożliwiamy sto procent rzetelności również podnoszenie zdolności na rozlicznych poziomach kształcenia. Realizujemy lekcje nawet dla najmłodszych od 4 miesiąca życia.. ...