Jesteś tutaj: Strona główna » Szkolenia, kursy » Centrum Edukacyjne MRP-KODER
 
 

Centrum Edukacyjne MRP-KODER

Centrum Edukacyjne MRP-KODER przygotowuje kursy w zakresie obsługi komputerów. Naszą specjalnością jest bardzo szeroko rozumiana technologia informacyjna i kwestie z nią powiązane. Jesteśmy idealnie zorganizowaną placówką oświatową, jaka zatrudnia jedynie wykwalifikowanych specjalistów. Gorąco zachęcamy na szkolenia – dzwoń pod numer 604-705-901 lub wpadnij do nas - Zakopiańska 73 w Krakowie – tam nas znajdziesz. Pełną ofertę i koszta są na w zakładce cennik.

Dane adresowe firmy

adres:
Zakopiańska 73
miasto:
30-418 Kraków
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.0204073, 19.9314992

Dane kontaktowe

telefon(y):
12 357-86-26
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 74703).
Firmy małopolskie

 • Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A.
  adres: 32-340 WOLBROM, ul. 1 Maja 100
  branża: Wyroby gumowe
  Misja Fabryki FTT WOLBROM Celem działalności Fabryki jest spełnienie oczekiwań w zakresie jakości, terminowości dostaw, odpowiednio długich okresów gwarancji oraz dobrej ceny produkowanych w Wolbromiu taśm transporterowych i innych wyrobów. ZA WAŻNE UWAŻAMY TO WSZYSTKO CO KLIENT UWAŻA ZA WAŻNE Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. jest najstarszym producentem wyrobów gumowych w Polsce. Ponad stuletnie doświadczenie oraz nowoczesność technologii są gwarantem. ...
 • TECHFORMONT Sp. z o.o.
  adres: 32-660 CHEŁMEK, Plac Kilińskiego 1
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Producent form wtryskowych i rozdmuchowych
 • MEBLE - Black Red White – Kraków ul. Pilotów 6
  adres: 31-462 Kraków, ul. Pilotów 6
  branża: Meble
  Firma Black Red White oferuje szeroki wybór mebli do pokoju młodzieżowego, w tym wiele rodzajów biurek, komód, krzeseł obrotowych, regałów i szafek, idealnie dopasowanych do potrzeb uczniów, nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale i estetycznym. Meble te charakteryzują się nowoczesnym designem, wygodą użytkowania, a oprócz tego są przystępne cenowo.
 • Zefir-Klimatyzacja.pl
  adres: 31-872 Kraków, Dywizjonu 303 14
  branża: Budownictwo
  Poszukujesz dobrej oraz sprawdzonej firmy zajmującej się instalacją wentylatorów, nagrzewnic, pomp ciepła, czy też klimatyzacji? Jeśli tak, to niewątpliwie można powiedzieć, że bardzo dobrze trafiłeś! Oferta Zefir-Klimatyzacja.pl jest bowiem niezwykle rozbudowana i jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Zefir-Klimatyzacja.pl. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne. ...
 • CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
  adres: 32-600 OŚWIĘCIM, ul. Chemików 1
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Chemoservis-Dwory realizuje zamówienia w segmencie usług remontowych, i inwestycyjnych w zakresie: * odtwarzania, remontów, konserwacji aparatury chemicznej i przemysłowej oraz innych urządzeń (wagi, dźwignice, zawory, dźwigi towarowe, itp.); * produkcji i montażu rurociągów technologicznych; * całodobowego utrzymania ruchu na instalacjach chemicznych i przemysłowych; * remontu maszyn wirujących (pompy, sprężarki, przekładnie) oraz prowadzenia diagnostyki. ...

Firmy z branży Szkolenia, kursy

 • Rzeszow BHP Center
  adres: 35-005 Rzeszów, Plac Kilińskiego 2
  Kursy BHP są niezbędne w każdej firmie. Korzystając z naszych usług możesz zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom. posiadamy ogromne doświadczenie oraz wszelkie certyfikaty niezbędne, aby prowadzić tego typu szkolenia. Działamy na obszarze miasta Rzeszów i okolic współpracując z wieloma firmami. Proponujemy naszym Klientom pełen pakiet szkoleń obejmujący nawet kurs inspektora BHP. Dzięki naszej pomocy znacznie wzrośnie wydajność pracy w Twojej firmie.
 • Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe academic
  adres: 90-406 Łódź, Piotrkowska 17
  Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne z przedmiotów: język polski, angielski,niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Kursy w ekskluzywnych grupach 5 - osobowych. Organizujemy kursy językowe dla firm z niemieckiego i angielskiego oraz kursy specjalistyczne - angielski prawniczy,medyczny oraz biznesowy.
 • Mens Mentis Antoni Piwowarczyk
  adres: 70-402 Szczecin, Kaszubska 57 pok. 293
  -psychoterapia indywidualna młodzieży i dorosłych, -wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych i kryzysie, -rozwój osobisty, -"Szkoła dla Rodziców i Wychowawców", -treningi interpersonalne, -szkolenia rozwojowe: m.in. komunikacja interpersonalna, poczucie własnej wartości, praca z emocjami, radzenie sobie ze stresem.
 • Atena kursy i szkolenia we Wrocławiu
  adres: 50-950 Wrocław, Wita Stwosza 16, lok.23
  Atena - kursy i szkolenia we Wrocławiu Szkoły Atena przedstawiają szeroką ofertę najbardziej popularnych kursów wybranych na podstawie zapotrzebowań rynku pracy. Oferta adresowana jest do osób, które chciałyby poszerzyć swoja wiedzę i umiejętności, a przez to stać się bardziej atrakcyjnymi na rynku pracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku szkoleń, pozwoliło nam na opracowanie specjalnej oferty. Nasi kursanci poszerzają zakres swoich umiejętności oraz zdobywają. ...
 • 4business&people Sp. z o.o.
  adres: 01-625 Warszawa, Mickiewicza 55
  4business&people to doświadczona i renomowana firma, prowadząca działalność szkoleniową dla firm, w celu usprawnienia ich organizacji i zwiększenia efektywności. Firma uzyskała szereg nagród, w tym: Medal Europejski, przyznawany przez Europejski Komitet Społeczno-Ekonomiczny. Wybierz, jaki model współpracy będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy.