Kontakt z firmą Agencja Konsultingowo-Szkoleniowa AKOS

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą Agencja Konsultingowo-Szkoleniowa AKOS, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
Agencja Konsultingowo-Szkoleniowa AKOS
Miasto:
26-611 RADOM
Adres:
ul. Grzebieniowa 14
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy mazowieckie

 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób
 • La Guèl Clinic & SPA
  adres: 02-843 Warszawa, Pelikanów 10b
  branża: Medycyna
  La Guel to nie tylko salon kosmetyczny. To miejsce, gdzie możesz kompleksowo zadbać o swoją urodę i uwidocznić swoje naturalne piękno. Nasza oferta obejmuje zarówno zabiegi z zakresu kosmetologii, kosmetyki twarzy i ciała, a nawet medycyny estetycznej. Gwarantujemy ci usługi na najwyższym poziomie, świadczone nie tylko przez kosmetologów, ale także przez trenerów i dietetyków. Usługi/Produkty: - pielęgnacja twarzy - pielęgnacja ciała - zabiegi laserowe - medycyna. ...
 • Arual Gadżety
  adres: 04-028 Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 51 lok 5
  branża: Reklama i marketing
  Doskonałej jakości smycze reklamowe, breloki i przenośna pamięć USB z dowolnym napisem i logo firmy. Kolorowe pieczątki, szyldy, podziękowania oraz filiżanki. To wszystko swym kontrahentom proponuje Arual. Polecana firma specjalizuje się w gadżetach promocyjnych, które produkuje bardzo dokładnie, z dbałością o najmniejszy szczegół, o co zatroszczy się wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników. Poza tym, Arual proponuje również grawerowanie i cięcia laserowe. ...
 • UNITRA-UNIZET Sp. z o.o.
  adres: 01-217 WARSZAWA, ul. Kolejowa 15/17
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Sprzedaż hurtowa i detaliczna, bezpośrednia i wysyłkowa podzespołów elektronicznych i elektromechanicznych. Także sklep internetowy.
 • CNS SOLUTIONS Sp. z o.o.
  adres: 02-676 WARSZAWA, ul Postępu 6
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  CNS Solutions zajmuje się dostarczaniem rozwiązań systemowych 3D CAD/CAM/CAE/PDM wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją. Firma jest wyłącznym dystrybutorem AlphaCAM w Polsce i na Ukrainie oraz autoryzowanym dostawcą systemu komputerowego wspomagania projektowania SolidWorks.

Firmy z branży Szkolenia, kursy

 • Agencja J&J Jowita Ciechanowicz
  adres: 81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 98/96
  Agencja J&J Jowita Ciechanowicz powstała w 2002 roku i specjalizuje się w doradztwie w zakresie pozyskiwania wsparcia z funduszy unijnych. Usługi, które oferujemy, skierowane są zarówno do podmiotów gospodarczych, jak również do organizacji pozarządowych i organów samorządu terytorialnego. Naszą działalność charakteryzuje duży profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i wysoka skuteczność działania. Przedsiębiorstwa, które nam zaufały wiedzą, że środki. ...
 • Auto Akademia Salwator
  adres: 30-106 Kraków, Senatorska 26
  Szukasz kursu, który skutecznie przygotuje Cię do zaliczenia egzaminu na prawo jazdy? Nasza szkoła to najlepszy wybór. Auto Akademia to jedna z prestiżowych szkół jazdy w Polsce znajdująca się od lat w czołówce rankingu zdawalności absolwentów oraz szkół realizujących szkolenia według własnych autorskich programów nauczania jazdy motocyklem wzorowanych na systemach europejskich. Nasza szkoła jazdy oferuje profesjonalne szkolenie w kategorii A oraz B.
 • Yellow Centrum Języków Obcych
  adres: 31-105 Kraków, Zwierzyniecka 29
  Centrum Języków Obcych Yellow należy do wiodących firm językowych we Wrocławiu. Od 1995 roku oferujemy pełny zakres usług tłumaczeniowych: tłumaczenia pisemne i ustne, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia symultaniczne oraz obsługę sprzętową międzynarodowych konferencji i kongresów. Nasza oferta obejmuje również szeroką gamę kursów różnych języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski i inne. Kursy językowe prowadzimy jako. ...
 • Staszkiewicz Nauka jazdy
  adres: 68-200 Żary, Drożków
  Firma działająca od 2006r w branży nauki jazdy. Prowadzimy kursy prawa jazdy kat. B. Prowadzimy również szkolenia dodatkowe, uzupełniające oraz dla osób posiadających prawo jazdy. Działamy na terenie województwa lubuskiego, Żary, Zielona Góra. Jeździmy również na placu manewrowym WORDu w Zielonej Górze.
 • Szkoła Trenerów Meritum
  adres: 40-730 Katowice, ul. Panewnicka 36/2
  Meritum oferuje swoim klientom profesjonalne szkolenia interpersonalne. W naszej pracy z ludźmi kładziemy szczególny nacisk na procesy umożliwiające im poznanie samych siebie, ponieważ dobry kontakt z samym sobą, pozwala na dobry i autentyczny kontakt z innymi, zarówno pracy, jak i w życiu osobistym.