Jesteś tutaj: Strona główna » Szkolenia, kursy » ABC Szkoła Szybkiego Czytania » kontakt z firmą
 
 

Kontakt z firmą ABC Szkoła Szybkiego Czytania

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą ABC Szkoła Szybkiego Czytania, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
ABC Szkoła Szybkiego Czytania
Miasto:
31-150 Kraków
Adres:
Św. Filipa 23
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Przepisz tekst z obrazka w pole "Token", aby poprawnie wysłać wiadomość.
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy małopolskie

 • HOLISTIC Clinic Kraków
  adres: 30-701 Kraków, Zabłocie 25/3
  branża: urządzenia, instrumenty oraz wyroby medyczne
  Jeśli Twoja skóra potrzebuje pilnej pomocy, a ciało domaga się profesjonalnej kosmetycznej pielęgnacji – skorzystaj z naszych usług. W krakowskiej klinice holistycznej zajmujemy się fachowo pacjentami potrzebującymi regeneracji skóry, odmładzania, liftingu a nawet liposukcji. W ofercie mamy ginekologię i stomatologię estetyczną, rewitalizację ud, pośladków, biustu i twarzy, leczenie łysienia, nadmiernej potliwości i redukcję cellulitu. Produkty i usługi: - medycyna. ...
 • VICTORINOX SPENCER DUTSSON
  adres: 31-306 KRAKÓW, Łokietka 48
  branża: Narzędzia, elektronarzędzia
  Dystrybutor Victorinox, Muela, Recta, Maglite, Niteize. Sprzedaż hurtowa. Sklep on-line. Obługa firem, sieci handlowych, sklepów. Nadruki logotypów dla firm. Wyłączny przedstawiciel RECTA (Szwajcaria) i Niteize (USA) w polsce.
 • Hurtownia Upominków AW-Podarki
  adres: 63-300 Sheffield, Block B, Parkwood Buisness Park S3 8AL
  branża: Hurtownie
  Witajcie w Hurtowni Upominków AW-Podarki. Ponad 4000 produktów Jesteśmy producentami ręcznie robionych produktów do łazienki: mydeł i szamponów w blokach, musujących kul i pigułek do kąpieli, produktów do aromaterapii: olejków eterycznych, zapachowych, olejków do masażu, zapachów do domu: olejków oraz świeczek zapachowych. W naszej ofercie znajdziecie również olbrzymi wybór kadzidełek ( Nag Champa, Satya, Stamford, Red Dragon) wyroby z kamienia, biżuterię,. ...
 • Huta Szkła Artystycznego i Gospodarczego FISTEK GLASS
  adres: 33-100 TARNÓW, ul. Ujejskiego 11
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Produkujemy szeroki asortyment szkła dekoracyjnego i użytkowego, bezbarwne lub w wielu kolorach i odcieniach. Jest to szkło dmuchane i formowane ręcznie, prasowane i odlewane.
 • ARTGRAF Agencja Reklamowa
  adres: 30-006 KRAKÓW, ul. Wrocławska 8
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Projektowanie i druk ulotek, folderów, kalendarzy, opakowań. Reklama zewnętrzna: banery, plansze, reklama na pojazdach, billboardy Fotografia autorska, katalogowa.Sesje zdjęciowe, aranżacje. Projekty stron www, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne. Obsługa i oprawa graficzna kongresów, konferencji, seminariów, targów, akcji promocyjnych.

Firmy z branży Szkolenia, kursy

 • BHP SOLAR
  adres: 03-287 Warszawa, Skarbka z Gór 51F lok. 25
  Obszarem pracy reklamującej się na poniższej domenie warszawskiej firmy SOLAR są wszechstronne usługi w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony przeciwpożarowej. Posiadający właściwe kwalifikacje specjaliści trudnią się organizacją okresowych szkoleń bhp dla kierowników, a ponadto dla stanowisk inżynieryjno - technicznych. Opracowują dokumenty dotyczące oceny ryzyka zawodowego i wspierają w realizowaniu badań lekarskich.
 • TOTUJEST
  adres: 02-528 Warszawa, ul. Rakowiecka 45/23
  TOTUJEST to ogólnopolski portal ogłoszeniowy, zrzeszający nauczycieli i korepetytorów. Na TOTUJEST znajdziesz idealne korepetycje i zajęcia pozalekcyjne dla swoich dzieci: naukę pływania, gry na skrzypcach, zajęcia plastyczne i wiele, wiele innych. Na portalu znajdziesz ogłoszenia z największych miast z całej Polski.
 • Studium Języków Obcych ALMA
  adres: 93-020 Łódź, Tuszyńska 31
  Szkoła językowa Studium Alma istnieje już od 1988 roku. Posiadamy ogromne doświadczenie w kształceniu języków obcych. Proponujemy naszym uczniom 16 poziomów językowych, by każdy mógł dokładnie dostosować grupę do swoich potrzeb i lekcje zarówno indywidualne ale także grupowe, bardziej lub mniej intensywne, a nawet weekendowe. Zajęcia prowadzone w kameralnych pomieszczeniach z wyposażeniem audiowizualnym i w nowoczesnym laboratorium językowym. Można nam zawierzyć, gdyż. ...
 • Nauka jazdy Euro Klasa
  adres: 40-008 Katowice, ul. Wodna1
  Szkoła Euro Klasa zaprasza na kurs prawo jazdy kategorii B. Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach w miłej, przyjaznej atmosferze. Posiadamy doskonale wyposażoną salę wykładową oraz nowe, klimatyzowane samochody. W cenie kursu, oprócz zajęć teoretycznych i praktycznych, oferujemy badania lekarskie na miejscu oraz pomoce dydaktyczne. Nasi instruktorzy, to profesjonaliści, którzy w sposób miły i cierpliwy wskażą Państwu wszystkie zawiłości jazdy samochodem. Nauka jazdy pod. ...
 • Przedsiębiorstwo Usługowe Doradztwo BHP Przemysława Królikiewicz
  adres: 63-400 Ostrów Wlkp., Chłopickiego 92
  kompleksowa obsługa firm w zakresie BHP, obsługa kadrowa szkolenia bhp opracowywanie oceny ryzyka zawodowego nadzór nad warunkami pracy opracowywanie dokumentacji powypadkowej reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną. Zapraszamy do współpracy!