Jesteś tutaj: Strona główna » Stomatolodzy, protetycy, ortodonci » Fabdent S.C.
 
 

Fabdent S.C.

Nowoczesny i przyjazny gabinet dentystyczny Fabdent zaprasza pacjentów dorosłych oraz dzieci. Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne na bardzo wysokim poziomie. Nasz gabinet zlokalizowany jest na warszawskim Bemowie. Wśród oferowanych usług znajdą Państwo profilaktykę i leczenie zachowawcze, endodoncję, zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, periodontologii oraz chirurgii stomatologicznej. W naszej ofercie nie zabrakło również implantologii oraz protetyki. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy pomocy nowoczesnych urządzeń (posiadamy m. in. pantonograf Kodak 9000C,specjalistyczny aparat do piezoelektrycznej chirurgii kości, lampę do wybielania Beyoud, piaskarkę, skaler oraz aparat RTG Kodak 2200).

Usługi i produkty:
- Medycyna estetyczna
- Diagnostyka
- Pantomogram
- Cefalometria
- RTG punktowy
- Profilaktyka
- Endodoncja (leczenie kanałowe)
- Implantologia
- Ortodoncja
- Stomatologia estetyczna
- Wybielanie
- Protetyka
- Chirurgia
- Stomatologia zachowawcza
- Stomatologia dziecięca
- Periodontologia

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Pełczyńskiego 22a/78
miasto:
01-471 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 401 12 12
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 79353).
Firmy mazowieckie

 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób
 • Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.
  adres: 05-552 Łazy, Podleśna 83
  branża: Farmaceutyczne produkty
  Firma Angelini znana jest na rynkach farmaceutycznych na całym świecie. Funkcjonujemy obecnie w ponad dwudziestu krajach i cały czas zdobywamy nowe rynki. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości leków różnego rodzaju oraz suplementów diety, które wspierają dążenie do zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Współpracujemy również z innymi firmami z dziedziny medycyny oraz zdrowego stylu życia. Naszą misją jest wprowadzanie na rynek produktów farmaceutycznych, które są. ...
 • ARMOR Polska Sp. z o.o.
  adres: 02-445 WARSZAWA, ul. Parowcowa 8 c
  branża: Dział. organizacji członkowskich, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Firma zajmuje sie sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych tj. tonetów, wkładów atramantowych, taśm barwiących, wałeczków itp.
 • FHU MARABUT Specjalistyczny sklep medyczny
  adres: 06-400 CIECHANÓW, ul. Sienkiewicza 32
  branża: Medycyna
  Zajmujemy się sprzedażą sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i sportowego. W ramach zawartych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy wnioski na przedmioty ortopedyczne i sprzęty pomocnicze.Zaopatrujemy w sprzęt rehabilitacyjny i medyczny klientów indywidualnych oraz instytucje takie jak : szpitale, przychodnie, domy pomocy społecznej itd.Naszym celem jest dostarczenie skutecznych rozwiązań medycznych w celu podniesienia jakości życia, szczególnie u osób z trwałą. ...
 • DVR fashion
  adres: 02-797 Warszawa, Al. KEN 46
  branża: Torby podróżne, torebki, nesesery, walizki
  Producent odziezy skórzanej, galanterii oraz futer. Beżpośredni importer obuwia renomowanych stylistów włoskich. Zapraszamy do Atelier na wyzej wskazany adres. Oprócz dostępnych modeli, oferujemy możliwość realizacji projektów indywidualnych.

Firmy z branży Stomatolodzy, protetycy, ortodonci

 • Violetta Duży Stomatolog
  adres: 59-300 Lubin, Krupińskiego 47/1
  Prywatny Gabinet Stomatologiczny Violetta Duży oferuje pełny zakres usług w ramach stomatologii zachowawczej, profilaktyki oraz stomatologii dziecięcej. Pasja, wieloletnie doświadczenie i podążanie za najnowszymi trendami w dziedzinie stomatologii powodują, że zaufało mi wileu pacjentów, dając powód do ogromnej satysfakcji, dumy i chęci dalszego doskonalenia umiejętności. Gabinet przyjazny małym dzieciom!
 • MJ dent - Stomatolog, Dentysta
  adres: 01-466 Warszawa, ul. Bolkowska 1b lok. h1
  Przychodnia stomatologiczna MJ Dent oferuje Państwu kompleksowe usługi dentystyczne: - leczenie zachowawcze - stomatologia estetyczna - protetyka - chirurgia stomatologiczna - wybielanie zębów - leczenie dzieci Specjalizujemy się w leczeniu dzieci. Nasz gabinet mieści się na warszawskim Bemowie niedaleko zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Górczewskiej.
 • Prywatna Klinika Stomatologiczna LIVE-DENT
  adres: 53-647 Wrocław, Młodych Techników 7
  W skład usług naszej kliniki stomatologicznej wchodzą każde zabiegi dotyczące leczenie zębów. Klinika posiada nowoczesne laboratorium dentystyczne, w którym pracują doskonali eksperci. Bardzo dobrze rozwiniętym działem w klinice jest chirurgia dentystyczna, która realizuje wszelkie wymagające zabiegi dentystyczne. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.
 • pro.orto.dent
  adres: 30-512 Kraków, Plac Serkowskiego 10
  Centrum Stomatologiczne pro.orto.dent oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii. Do dyspozycji pacjentów mamy 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznychoraz pracownia protetyki dentystycznej, świadcząca usługi na najwyższym światowym poziomie. Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne: - stomatologia zachowawcza - stomatologia estetyczna - ortodoncja - pedodoncja( stomatologia dziecięca) - endodoncja - protetyka - implantologia - higienizacja
 • Gabinet Stomatologiczny Krystyna Domagała
  adres: 59-220 Legnica, Fabryczna 17/3
  Korzystając z usług naszego gabinetu stomatologicznego wybierają Państwo bezbolesne leczenie, w życzliwej atmosferze i komfortowych warunkach. Stawiamy na nowoczesne metody leczenia, wysokiej jakości produkty i wysoko zaawansowany sprzęt. W efekcie tego pacjenci doceniają naszą ofertę i bez żadnych obaw umawiają się na kolejne wizyty. Sprawdź jak działają profesjonaliści. W ramach usług kompleksowe zabiegi stomatologiczne oraz zabiegi medycyny estetycznej. Oferta firmy: -. ...