Fabdent

Jesteśmy gabinetem, który spełnia Państwa najwyższe wymagania i oczekiwania. Nasza praktyka to nie tylko świetnie wyposażone gabinety, umożliwiające wykorzystanie najnowszych metod leczenia, ale także komfortowe, klimatyzowane wnętrza. Jednocześnie wiemy, że sam sprzęt to nie wszystko dlatego bierzemy udział w licznych kursach i szkoleniach, tak aby zapewnić naszym pacjentom opiekę stomatologiczną nie odbiegającą od najwyższych światowych standardów.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Pełczyńskiego 22a/78
miasto:
01-471 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
22 401 12 12
FAX:
(22) 401-12-12
kom:
508 222 111
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 78262).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Stomatolodzy, protetycy, ortodonci

 • PARITER Małgorzata Krupa
  adres: 50-048 Wrocław, ul. Piłsudskiego 13
  Gabinet stomatologiczny Parident oferuje fachową obsługę w pełnym wymiarze usług stomatologicznych. Doświadczony stomatolog gwarantuje leczenie zębów na najwyższym poziomie. Naszymi pacjentami są osoby dorosłe i dzieci. Przeprowadzamy bezpłatne przeglądy stomatologiczne. Trudnimy się między innymi stomatologią zachowawczą, ortodoncją, higieną stomatologiczną, protetyką. Posiadamy pracownię RTG. Oferujemy wysoką jakość usług, indywidualne podejście i miłą atmosferę.
 • Furyk Clinic Stomatologia
  adres: 80-175 Gdańsk, Jabłoniowa 29a/9
  Szukasz gabinetu stomatologicznego, który poza skuteczną pomocą dba o komfort pacjenta? Jeżeli tak, odpowiedzią na Twoje oczekiwania jest Furyk Clinic Stomatologia. Trzeba powiedzieć, że jest to miejsce stworzone dla wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie i piękno zębów. Dobrze może jeszcze dodać, że maksymalny komfort i zadowolenie pacjenta to misja kliniki.Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź stronę firmy.
 • M-DENT Zbigniew Michałek
  adres: 82-200 Malbork, ul. Wybickiego 10/2
  Klinika dentystyczna M-Dent Zbigniew Michałek świadczy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując najnowsze technologie stomatologiczne. Nasi specjaliści służą pomocą w zakresie chirurgii dentystycznej, stomatologii zachowawczej, implantologii, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej i in. W M-Dent gwarantujemy przyjazną atmosferę. Zapraszamy.
 • PortalDentystyczny.pl
  adres: 81-353 Gdynia, Władysława IV 7-15/B10
  W naszym portalu każdy znajdzie coś dla siebie. Strona jest podzielona na 5 pod stron (Lekarz, Pacjent, Dziecko, Technik, Student), dzięki czemu łatwiej jest znaleźć interesujące nas materiały. PortalDentystyczny.pl posiada w swoich baza informacje na temat stomatologów ze wszystkich województw Polski.
 • Gabinet stomatologiczny Bożena Wojtczak
  adres: 09-402 Płock, Królewiecka 25/7
  Gabinet stomatologiczny Bożeny Wojtczak zachęca do skorzystania z usług wszystkich mieszkańców Płocka i okolic. Wysokiej jakości materiały oraz profesjonalny sprzęt zapewnia pacjentom najwyższy poziom usług stomatologicznych. Oferta dotyczy zarówno zabiegów leczniczych np. wypełnianiu ubytków, chirurgii stomatologicznej, jak i zabiegów stomatologii estetycznej. Wykonywane profesjonalne wybielanie zębów gwarantuje satysfakcje i piękny uśmiech. Pacjenci korzystający z usług. ...