Jesteś tutaj: Strona główna » Spawalnicze urządzenia, materiały, usługi » "AD-MET" ZAKŁAD MECHANICZNY ADOLF DZIEKIEWICZ
 
 

"AD-MET" ZAKŁAD MECHANICZNY ADOLF DZIEKIEWICZ


Zakład nasz został zalozony w 1969 roku. Zatrudnia obecnie 50 wysoko kwalifikowanych pracowników; kadrę inżynieryjno techniczną, specjalistów od obróbki skrawaniem, tłocznictwa , spawalnictwa. Całkowita powierzchnia produkcyjna wynosi 1200 m².

Nasze wieloroczne doświadczenie, kompetentna kadra, "know how", jak i nowoczne wyposażenie zapewniają kontynualny rozwój naszej firmy. Dostosowanie lini produkcyjnych do aktualnych standardów europejskich i przez nas uzyskane certyfikaty gwarantują wysoką jakość naszych usług. W naszej firmie wprowadzony jest system zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Dzieki naszym możliwoscią jesteśmy w stanie wykonywac skomplikowane uslugi ze wszystkich gatunków stali, m.in. stali węglowych, niskostopowych, wysokostopowych, austenitycznych, SX, a także typu "Duplex", jak również aluminium, niklu i ich stopów.

W swojej działalności zajmowaliśmy się wyrobem sprzętu jachtowego na potrzeby Stoczni Jachtowych w Szczecinie i Gdańsku. Od 20-tu lat współpracujemy z firmami mającymi związek z przemysłem drzewnym i na ich potrzeby wykonujemy szereg części zamiennych jak też i nowe różne urządzenia wg. naszych rozwiązań lub dostarczonej dokumentacji.

Prace spawalnicze są przeprowadzane przeważnie automatycznie, łukiem krytym (SAW), albo w osłonie gazów ochronnych. Nasi wysoko kwalifikowani spawacze oraz nowoczne wyposażenie zapewniają wysoką jakość wykonywanych spoin.

Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz profesjonalną obsługę

Dane adresowe firmy

adres:
UL. GDAŃSKA 3
miasto:
78-400 SZCZECINEK
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
53.694517, 16.697208

Dane kontaktowe

telefon(y):
(94) 371-42-30
FAX:
(94) 371-42-30
www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 450).
Niestety edycja danych firmy jest niemożliwa, ponieważ podczas rejestracji firmy nie podano adres e-mail, który jest wymagany podczas generowania hasła do Panelu edycji. Jeśli chcą Państwo dokonać edycji wpisu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Firmy zachodniopomorskie

 • ESCORT Sp. z o.o.
  adres: 70-103 SZCZECIN, ul. Grudziądzka3
  branża: Prod. sprzętu i aparatury radiowej, telewizyjnej i komunikacyjnej
  Handel i usługi w zakresie elektroniki morskiej, łączności bezprzewodowej, monitoringu i hydrografii
 • Siloe Group: Skimboard
  adres: 72-600 Świnoujście, Grunwaldzka 22
  branża: Sport i rekreacja
  Siloe Group zaprasza wszystkich miłośników sportów ekstremalnych, oraz poszukiwaczów przygód do skorzystania z ich oferty i odwiedzenia szkółki, która mieści się na plaży. Oferujemy: *wynajem desek *sprzedaż desek ( konkurencyjne ceny) *nuke skimbordu ( atrakcyjna scena instruktażu) *mobilny tor
 • ART WAX Wytwórnia Świec
  adres: 71-220 SZCZECIN, ul. Żyzna 1
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Firma ART WAX w obecnej formie istnieje od początku 1992 roku i jest kontynuacją wcześniejszych doświadczeń w branży świeczkarskiej założyciela firmy Krzysztofa Otrząska, absolwenta Wydziału Chemicznego Politechniki Szczecińskiej, który w opracowywaniu technologii i wzornictwa połączył fachową wiedzę chemika ze swoimi pasjami artystycznymi, gwarantując wysoką jakość świec oraz oryginalne wzornictwo. Stosujemy tradycyjne techniki ręcznego formowania świec, stosowanych w. ...
 • Ułańska Zagroda
  adres: 78-630 Człopa, Załom 15
  branża: Hotele, motele
  Ułańska zagroda jest pensjonatem położonym w wiosce Załom na terenie powiatu Wałeckiego. Jesteśmy ośrodkiem z certyfikatem diety warzywno owocowej dr Doroty Dąbrowskiej. Piękne zalesione, wiejskie klimaty zachęcają do odpoczynku wraz z dietą warzywno owocową. Serdecznie zapraszamy do zaplanowania sobie wczasów w Ułańskiej Zagrodzie z dietą warzywno owocową, która zmieni wasze życie na lepsze.
 • Kompleks Nieruchomości
  adres: 70-471 Szczecin, Al. Wojska Polskiego 24/2
  branża: Nieruchomości
  Obrót nieruchomościami – jest t specjalizacja naszej firmy KOMPLEKS. Na www.kompleks.szczecin.pl można obejrzeć dostępne nieruchomości domy, działki, lokale, mieszkania oraz inne obiekty. Zajmujemy się pośrednictwem w handlu nieruchomościami. Nasi doradcy inwestycyjni zapewniają fachowe usługi oraz kompleksową pomoc w zakresie kredytów. Oferowane produkty: KOMPLEKS – to zasada kompleksowej obsługi klienta. Poprzez lata działalności osoby pracujące i wspólpracujące z. ...

Firmy z branży Spawalnicze urządzenia, materiały, usługi

 • "IKAPOL" Kompleksowe wyposażenie firm i produkcji
  adres: 68-213 Lipinki Łużyckie, Żarska 9B
  Firma IKAPOL dba o wyposażenie Twojego zakładu pracy w temacie magazynowania, przechowywania i transportowania substancji łatwopalnych, niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia i życia człowiek i naszego naturalnego środowiska. Główny nasz produkt to magazyny chemiczne do przechowywania cieczy niebezpiecznych, gdyż jesteśmy producentem asortymentu metalowego. Pod zamówienie klienta produkujemy również: wanny wychwytowe, magazyny na butle z gazem, itp. W katalogu znajdziesz też:. ...
 • Kamhut Ums
  adres: 05-332 Mińsk Mazowiecki, Boża Wola 13
  Opcja spawania we całych postawach. Sprawnością rzeczoną spawa się stylem stałym niecałego modele stali. W większości losów elektroda wolframowa podłączana zawarty do rumaka negatywnego, i klamra tłum do konika dodatniego zgrzewarce. Najważniejsza ze wszelkich sprawności zgrzewania forma wiązań, opcja zrobotyzowania, stopienie się składników o dużym zakresie grubości wyłączna strategia do nasycania tudzież zgrzewania artystycznego szczegółów w dole 1 mm grubości;. ...
 • Usługi ślusarsko-spawalnicze Krzysztof Ryś
  adres: 39-315 Ruda, Ruda 113c
  Zakład wykonujący usługi spawalniczo - ślusarskie istnieje na rynku od ponad 20 lat. Spawamy konstrukcje ze stali nierdzewnej, aluminium, tytanu.Wykonujemy balustrady, barierki, uchwyty, konstrukcje schodów, zbiorniki aluminiowe do tirów, naczepy aluminiowe i stalowe, orurowanie na kabiny tirów pod halogeny oraz orurowanie do jeepów i samochodów osobowych. Nasz zakres usług obejmuje: lutowanie na twardo srebrem, spawanie tytanu oraz wiele innych usług w zakresie spawania metali.
 • P.W. ProTechEko
  adres: 86-017 Wierzchucin Królewski, 61
  Firma ProTechEko świadczy usługi ślusarskie, spawalnicze (spawamy metodami MAG TIG stal, wyroby KO - kwasoodporne). Powierzone prace wykonujemy solidnie, estetycznie: bramy, ogrodzenia, płoty, szyldy reklamowe, konstrukcje stalowe i wiele innych. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego: Bydgoszcz, Wierzchucin Królewski, Koronowo. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej ProTechEko.
 • Kalla Sp. z o.o.
  adres: 40-523 Katowice, Kościuszki 141-143
  Kalla Sp. z o.o. to firma funkcjonująca w branży badań nieniszczących NDT. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają na oferowanie kompleksowych usług zarówno polskim, jak i zagranicznym firmom. Oferta firmy obejmuje trzy główne elementy. Po pierwsze, spawanie orbitalne i montaż instalacji bioprocesowych. Po drugie, przeprowadzanie badań nieniszczących NDT oraz niszczących DT. Po trzecie, sprzedaż sprzętu, wyposażenia i aparatury niezbędnej w spawaniu i obróbce instalacji. ...