Jesteś tutaj: Strona główna » Sanatoria, uzdrowiska » P.W. MEDICAL-TOURIST Sp. z o.o. Sanatorium Uzdrowiskowe CHEMIK
 
 

P.W. MEDICAL-TOURIST Sp. z o.o. Sanatorium Uzdrowiskowe CHEMIK

Sanatorium zaprasza do Ciechocinka na turnusy rehabilitacyjne, pobyty hotelowe, wypoczynkowe i świąteczne.
Obiekt położony jest na terenie własnego, ogrodzonego ok. 2-ha parku-ogrodu .
We własnej, dobrze wyposażonej bazie zabiegowej wykonywanych jest ok. 55 rodzajów zabiegów z zakresu: hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii (m.in. na bazie naturalnych surowców: siarki, borowiny, solanki).
Ośrodek zajmuje się profilaktyką i leczeniem osób ze schorzeniami: narządu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego, układu nerwowego, przemiany materii, SM oraz rehabilitacją kobiet po mastektomii.
Popołudniami, wolny czas można spędzić na imprezach organizowanych przez animatora kultury. Są to m.in.: spacery z przewodnikiem, wycieczki autokarowe, koncerty muzyczne, występy zespołów folklorystycznych, wieczory z poezją, ogniska, wieczorki taneczne oraz pokazy i prelekcje.
Do dyspozycji Gości pozostają m.in.: kawiarenka, biblioteka, wypożyczalnia rowerów i kijków nordic walking, parking niestrzeżony.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Widok 13
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
54 283 52 43
FAX:
54 283 32 27
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 26599).
Firmy kujawsko-pomorskie

 • Piotr Burchardt Secret Desire
  adres: 86-300 Grudziądz, ul. Włodka 1
  branża: Sklepy internetowe
  Nasz erotyczny sklep z siedzibą w Grudziądzu to zapewnienie stuprocentowego dostępu do najbardziej ekscytujących, profesjonalnych oraz bezpiecznych erotycznych akcesoriów. Takich, które będą w stanie zagwarantować Ci zupełnie nowe doznania łóżkowe. Zapraszamy na naszą stronę oraz do zrealizowania niezwykle udanych zakupów. Zachęcamy bardzo serdecznie, gwarantujemy pełnię zadowolenia i sto procent dyskrecji w zakupach dla Twojej wygody. Sprawdź z bliska to, o czym marzysz.
 • P.W. MEDICAL-TOURIST Sp. z o.o. Sanatorium Uzdrowiskowe CHEMIK
  adres: 87-720 CIECHOCINEK, Widok 13
  branża: Sanatoria, uzdrowiska
  Sanatorium zaprasza do Ciechocinka na turnusy rehabilitacyjne, pobyty hotelowe, wypoczynkowe i świąteczne. Obiekt położony jest na terenie własnego, ogrodzonego ok. 2-ha parku-ogrodu . We własnej, dobrze wyposażonej bazie zabiegowej wykonywanych jest ok. 55 rodzajów zabiegów z zakresu: hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii (m.in. na bazie naturalnych surowców: siarki, borowiny, solanki). Ośrodek zajmuje się profilaktyką i leczeniem osób ze schorzeniami: narządu ruchu,. ...
 • WIMAN Wiesław Malinowski
  adres: 85-025 BYDGOSZCZ, ul. Cieszkowskiego 1A
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  1. Materiały do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Pieczątki, wizytówki. 3. Regeneracja atramentów, tonerów do drukarek. 4. Serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 5. Reklamy, litery do reklam, wydruki wielkoformatowe, litery neonowe. 6. Sprzedaż atramentów, tonerów, drukarek i innych.
 • Certyfikaty energetyczne - termaTECH Bydgoszcz
  adres: 85-137 Bydgoszcz, Halicka
  branża: Certyfikaty energetyczne
  Termatech - profesjonalnie i tanio wykonujemy Świadectwa Charakterystyki Energetycznej (Certyfikaty Energetyczne, Paszporty Energetyczne), projektowaną charakterystykę energetyczną oraz audyty energetyczne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz, Toruń i okolice). Zajmujemy się także sprzedażą artykułów techniki grzewczej i sanitarnej.
 • TECHTOR
  adres: 87-100 Toruń, Olsztyńska 30a
  branża: Transport, spedycja
  Firma TECHTOR zajmuje się sprzedażą dystrybutorów i układów dystrybucyjnych do paliw płynnych takich jak olej napędowy, opałowy, benzyna, nafta, adblue. W ofercie posiadamy również pompy, liczniki, filtry i separatory wody, złącza przemysłowe do olejów, smarów itp. W ciągłej sprzedaży posiadamy również węże przemysłowe, obciągowe, paliwowe, hydrauliczne. Jesteśmy dystrybutorem firm PIUSI, RASSM, HIFI, oraz PRESSOL, Semperit, Boaflex i wielu innych które są. ...

Firmy z branży Sanatoria, uzdrowiska

 • Pałac Łazienki II w Ciechocinku
  adres: 87-720 Ciechocinek, ul. Raczyńskich 6
  Pałac Łazienki II w Ciechocinku to ceniony ośrodek rehabilitacyjno wypoczynkowy. Zlokalizowany jest w stuletnim obiekcie, co sprawia, że jest tak wyjątkowy. Do dyspozycji Gości oddano ponad sto komfortowych pokoi, które posiadają nie tylko całe niezbędne wyposażenie, ale są również stylowo urządzone. Ponadto kuracjusze mogą wybierać zabiegi spośród szerokiej oferty leczniczej. Więcej informacji uzyskacie Państwo na lazienkiresort.com.
 • Sanatorium Uzdrowiskowe Polex
  adres: 87-720 Ciechocinek, Św. Brata Alberta 5
  Świadczymy stacjonarne i ambulatoryjne usługi medyczne w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji. W swojej pracy wykorzystujemy wielowiekowe tradycje leczenia opartego o naturalne zasoby uzdrowiskowe i osiągnięcia nowoczesnej fizjoterapii i rehabilitacji. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i grupowych. Cechuje nas wysoka etyka zawodowa i profesjonalne podejście, ale Pacjenci cenią nas także za przyjazną atmosferę i życzliwość w codziennych kontaktach.
 • Versusmed
  adres: 32-007 Zabierzów Bocheński, Wola Batorska 343
  Ośrodek Leczenia Uzależnień Versusmed to prywatna klinika, w której mogą liczyć na pomoc osoby dotknięte problemem uzależnień od alkoholu, leków czy hazardu. Terapia prowadzona jest kompleksowo, w komfortowych warunkach, które sprzyjają wyciszeniu i regeneracji sił. Opiekę nad pacjentami sprawują certyfikowani terapeuci. Oferowane produkty: - leczenie uzależnień - diagnoza - psychoedukacja - psychoterapia
 • Sanatorium Uzdrowiskowe Polex
  adres: 87-720 Ciechocinek, Św. Brata Alberta 5
  Świadczymy stacjonarne i ambulatoryjne usługi medyczne w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji. W swojej pracy wykorzystujemy wielowiekowe tradycje leczenia opartego o naturalne zasoby uzdrowiskowe i osiągnięcia nowoczesnej fizjoterapii i rehabilitacji. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i grupowych. Cechuje nas wysoka etyka zawodowa i profesjonalne podejście, ale Pacjenci cenią nas także za przyjazną atmosferę i życzliwość w codziennych kontaktach.
 • Homerehab - masaż relaksacyjny
  adres: 32-100 Kraków, os Słoneczne 14
  Masaż relaksacyjny Łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego, pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest. ...