Lokalizacja firmy Active Beauty & Care Expert

Lokalizacja siedziby firmy:
01-684 Warszawa, Klaudyny 12, woj. mazowieckie


Firmy mazowieckie

 • ARMOR Polska Sp. z o.o.
  adres: 02-445 WARSZAWA, ul. Parowcowa 8 c
  branża: Dział. organizacji członkowskich, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Firma zajmuje sie sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych tj. tonetów, wkładów atramantowych, taśm barwiących, wałeczków itp.
 • Certyfikaty energetyczne
  adres: 05-092 Łomianki, Armi Krajowej 19
  branża: Edukacja
  Portal Świadectwo energetyczne, szkolenia, kursy, przedstawiamy Państwu informację z rynku na temat świadectw energetycznych budynku, cała wiedza w jednym miejscu. Informujemy o świadectwach, świadectwie energetycznym, certyfikat energetyczny budynku, audytach energetycznych.
 • PORR (POLSKA) S.A.
  adres: 01-531 WARSZAWA, ul. Wybrzeże Gdyńskie 6A
  branża: Budownictwo 2
  Generalne Wykonawstwo obiektów i działalność deweloperska
 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób
 • Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
  adres: 02-135 WARSZAWA, ul. Iłżecka 24
  branża: Medycyna
  Firma Johnson & Johnson Poland jest obecna w Polsce od 1990 r. Dzieli się na sektor profesjonalnego sprzętu medycznego i diagnostyki oraz sektor kosmetyków i leków OTC. Zespół ds. opieki medycznej skupia marki: Advanced Sterylization Products, Cordis, DePuy , Ethicon , Ethicon Endo-Surgery , LifeScan, Ortho Clinical Diagnostics, Vision Care. W ramach tego obszaru skupiamy się na udoskonalaniu technologii, rozwiązań i usług wykorzystywanych do opieki nad pacjentem.

Firmy z branży Salony kosmetyczne, odnowa biologiczna, SPA

 • Indigo Spa - Buddha Ayurveda Spa Sp. z o.o.
  adres: 00-508 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 11/19 lok.42
  Warszawski salon Indigo Spa poprawia zdrowie, relaksuje, odmładza. Indigo Spa to medytacje, yoga prowadzona przez specjalistów w tej dziedzinie, a także masaże lecznicze, rehabilitacyjne, relaksacyjne przy użyciu olejków eterycznych. Filozofia ajurwedy, lecznicze zabiegi oparte na wiedzy zaczerpniętej ze starożytnego dalekiego wschodu. Vouchery prezentowe.
 • RAMSTUS Sp. z o. o.
  adres: 00-052 Warszawa, Świętokrzyska 18
  Twoje włosy wypadają częściej niż powinny? Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele, ale żeby znaleźć prawdziwą przyczynę należy odpowiednio zdiagnozować chorobę. W tym właśnie specjalizują się eksperci z firmy Real Beauty. Walczą z wypadaniem włosów i innymi ich chorobami, znajdują optymalne środki i przywracają ludziom wiarę we własne możliwości.
 • Thai Sun Wilanów
  adres: 02-972 Warszawa, Sarmacka 10f/1
  Masaż tajski jest powszechnie rozprzestrzeniony na Zachodzie Europy, a w Polsce staje się coraz chętniej wybieraną formą masażu ze względu na swoją unikalność, orientalny charakter, a przede wszystkim wysokie właściwości relaksujące i równocześnie energetyzujące. Masaż tajski stanowi jedną z najstarszych form masażu na świecie - powstał ponad 2,5 tysiąca lat temu. Jest to sekwencja technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z. ...
 • Adara s.c. Salon Modnej Fryzury I.Lesnow, A.Lesnow
  adres: 81-450 Gdynia, Redłowska 52/5
  Dbaj o swoje zadowolenie razem z salonem modnych fryzur i kosmetycznym Adara znajdującym się w Gdyni – tu na klientów czeka komfortowa atmosfera, w której można poświęcić swój czas na urodę i wypoczynek. W salonie Adara można skorzystać z zaawansowanych usług, które skoncentrowane są na wizażu, fryzjerstwie oraz zabiegach kosmetycznych. Tutaj można zadbać o siebie od stóp do głów! Profil usług salonu to przede wszystkim: asysta fachowej wizażystki, która wesprze. ...
 • Salon masażu Magia dla Ciała Wrocław
  adres: 52-200 Wysoka, ul. Brzozowa 2/7-9
  Jeśli chcesz się odprężyć, a przy tym poddać się masażowi – koniecznie zgłoś się do Magii dla Ciała. Zajmujemy się masażem leczniczym, relaksacyjnym, fizjoterapią, a również kosmetyką twarzy i ciała. Kosmetyki, które stosujemy do naszych zabiegów są całkowicie złożone z naturalnych składników, a nasze masaże wykonujemy wyłącznie za pomocą rąk, gdyż wierzymy, iż tylko naturalne rodzaje leczenia oraz pielęgnacji mogą dać najdoskonalsze efekty. Świadczymy 16. ...