Jesteś tutaj: Strona główna » Rolnicze maszyny, artykuły » Agroskaner sp. z o. o.
 
 

Agroskaner sp. z o. o.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej strony internetowej o nazwie Agroskaner. Jest to internetowa giełda rolna, na której można oferować swoje produkty i usługi. Poza tym korzystając ze strony internetowej, każdy nowoczesny rolnik będzie na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata rolnictwa, ogrodnictwa i sadownictwa. Podziel się komentarzami i opiniami z innymi użytkownikami. Jest to najlepszy sposób na prowadzenie nowoczesnej działalności rolniczej. Chętnych zapraszamy!

Oferta firmy:
- działanie na rynku lokalnym oraz międzynarodowym
- publikowanie reklam oraz ofert handlowych
- bezpośredni kontakt z klientami realnie zainteresowanymi kupnem Państwa produktu lub usługi
- powiększenie bazy klientów o stałych odbiorców
- przekazywanie rzetelnych informacji o Państwa firmie
- korzystanie z prestiżowego i cenionego przez rolników serwisu poświęconego rolnictwu
- możliwość wystawiania swoich ofert na platformie Giełda rolna agroskaner.pl

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Kościelna 14
miasto:
05-400 Otwock
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 779 66 54
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 76620).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Rolnicze maszyny, artykuły

 • P.H.U.P. BARNI Łukasz Klekotko
  adres: 19-300 Ełk, Kajki 26
  Autoryzowany dealer ciągników i maszyn rolniczych firma Berni mająca swoją siedzibę niedaleko Ełku, oferuje sprzedaż nowych ciągników rolniczych oraz serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz bieżący. Stały dostęp do części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych umożliwia wykonywanie wszystkich prac na najwyższym poziomie. Usługi mogą być wykonywane zarówno w siedzibie firmy jak i u Klienta W przypadku awarii lub wypadku firma oferuje całodobową pomoc drogową wraz z. ...
 • P.O.R. KONSIL
  adres: 89-121 Ślesin k. Nakła, ul. Nakielska 10
  P.O.R. KONSIL funkcjonuje na rynku urządzeń do zbóż i pasz od roku 1995. Przedsiębiorstwo oferuje silosy zbożowe oraz paszowe, modele lejowe oraz płaskodenne. KONSIL realizuje magazyny zbożowe, wykonuje modernizacje, służy fachową poradą, proponuje nowoczesne rozwiązania. KONSIL to prywatne przedsiębiorstwo z renomą w branży, wykonawca baterii silosów, autoryzowany przedstawiciel marki BIN. Wysoka jakość i profesjonalizm świadczonych usług, indywidualne podejście.
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGRO-LECH Leszek Piechocki
  adres: 62-006 Gruszczyn, Wiązowa 1
  Przedsiębiorstwo Agro-Lech.pl to kompleksowa propozycja dla prowadzących fermy drobiu. Oferujemy sprzedaż silosów paszowych i silosów zbożowych najpopularniejszych producentów. Produkty przez nas oferowane to doskonała inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. Oferujemy silosy paszowe o pojemności 5t, 8t, 11t, 14t, 17t, 20t, 25t oraz silosy zbożowe o pojemności 20t, 28t, 60t, 75t, 100t, 120t. świadczymy usługi dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych.
 • AGROJAR NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  adres: 66-500 STRZELCE KRAJEŃSKIE, STRZELCE KLASZTORNE 20
  Głównym przedmiotem działalności jest działalność rolnicza prowadzona w naszym gospodarstwie rolnym. Uprawiane są rzepak ozimy, pszenica, kukurydza, łubin. Dodatkowo rozwijamy świadczenie usług rolnych na rzecz gospodarstw rolnych. Zajmujemy się na zlecenie koszeniem kombajnem na rzecz innych producentów rolnych. Rozwijamy asortyment naszych odbiorców na terenie kraju. Zachęcamy do podjęcia współpracy wszystkie zainteresowane firmy.
 • Gmerek PPHU
  adres: 99-100 Łęczyca, Wilczkowice Średnie 26
  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Gmerek” powstało w 1996 roku. Zajmujemy się produkcją maszyn rolniczych. Naszą specjalnością od początku działalności są myjki do warzyw. Oferujemy szeroki wybór myjek jednobębnowych oraz myjek dwubębnowych przeznaczonych do mycia warzyw i ziemniaków. Produkujemy również myjki do ziół, myjki szczotkowe oraz myjki rolkowe do selekcji warzyw, wywrotnice do rozładunku skrzyniopalet oraz maszyny na indywidualne zamówienie. ...