Jesteś tutaj: Strona główna » Remonty i usługi budowlane » OneLevel - obróbka betonu
 
 

OneLevel - obróbka betonu

Jesteśmy profesjonalnym zespołem zajmującym się mechaniczną obróbką betonu. Wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością, zajmujemy się cięciem, frezowaniem, szlifowaniem lub śrutowaniem betonu.

Mechanicznej obróbki betonu - OneLevel

Beton jest materiałem najczęściej spotykanym w budownictwie. Jest to bardzo trwały materiał, dlatego jest tak często wybierany przez klientów i firmy budowlane. Z biegiem lat nawet beton traci swoje trwałe właściwości, dlatego trzeba co jakiś czas naprawiać powierzchnie betonowe.

Obróbka betonu

Proces obróbki betonu nie jest prosty. Aby był zrobiony w profesjonalny i trwały sposób wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i urządzeń. Firma OneLevel posiada odpowiedni sprzęt oraz maszyny, które szybko i skutecznie naprawią Twoją powierzchnie betonową.

Specjalizujemy się w wielu technikach obróbki betonu. Na co dzień wykonujemy frezowanie zniszczonych betonowych powierzchni. Odnawiamy lub przygotowujemy powierzchnię pod nowe aranżacje.

OneLevel - oferta obróbki betonu

Oferujemy pełen zakres usług, czyli:

frezowanie betonu,
frezowanie posadzki,
frezowanie subitu,
młoteczkowanie,
szlifowanie betonu,
śrutowanie betonu,
usuwanie subitu,
wylewki samopoziomujące,


Ponadto zajmujemy się usługami zrywania wykładzin oraz zrywania kafli z podłoża.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Adres naszej firmy:

OneLEvel - obróbka betonu
ul. Powstancow Wlkp. 58,
64-234 Kaszczor,
E-mail:pawel@onelevel.eu
Telefon komórkowy: 609 600 400

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Powstancow Wlkp. 58
miasto:
64-234 Kaszczor
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
609 600 400
kom:
+48 609 600 400
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 95123).
Firmy wielkopolskie

 • Agencja Detektywistyczna Sektor
  adres: 60-810 Poznań, ul. Bukowska 12
  branża: Detektywistyczne usługi
  Biuro detektywistyczne Sektor z Poznania oferuje usługi licencjonowanych detektywów oraz byłych funkcjonariuszy służb mundurowych. Zajmujemy się zleceniami z zakresu spraw gospodarczych, wykrywaniem podsłuchów i oszustw, zapobieganiem inwigilacji, a także sprawami rodzinnymi, takimi jak zdrady, rozwody i testowanie wierności.
 • 7 POMYSŁÓW
  adres: 62-052 Komorniki, Komornicka 84
  branża: Reklama i marketing
  To świat formy i designu. Nowatorskie rozwiązania nie tylko dla firm ale i dla osób prywatnych. Kreowanie pięknych i użytecznych form i dekoracji to nasza pasja. Mówiąc krótko: Z miłości do oryginalności.
 • Restauracja Jowisz
  adres: 60-631 Poznań, ul. Dojazd 34
  branża: Restauracje, bary, puby
  Restauracja działa na rynku gastronomicznym i proponuje wszechstronne usługi gastronomiczne i rozległy zakres smacznych potraw, które spełnią oczekiwania wymagających gości. Mający doświadczenie personel kucharzy i kelnerów zapewnia całkowite zadowolenie ze standardów serwisu oraz standardu serwowanych potraw. Odwiedzający mają możliwość oczekiwać również na bardzo konkurencyjne ceny i miłą atmosferę obiektu.
 • JANSER POLSKA Sp. z o.o.
  adres: 64-111 LIPNO, ul. Powstańców Wielkopolskich 5
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma JANSER Polska pracuje w ramach światowego holdingu firm Janser, który specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu firm zajmujących się instalacją wszelkiego typu podłóg i posadzek w maszyny, urządzenia i narzędzia oraz sklepów sprzedających wykładziny podłogowe w sprzęt do ich sprzedaży, magazynowania i konfekcjonowania. Od początku swojej działalności skupiamy się na kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw branży wykończeniowej oraz ogólnobudowlanej. W. ...
 • STILL Polska Sp. z o.o.
  adres: 62-023 Gądki, ul.Składowa 11, Żerniki
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  STILL - jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej. STILL oferuje wózki widłowe, podnośniki paletowe, gęstą sieć serwisową, rozwiązania software, usługi finansowe oraz inne rozwiązania systemowe logistyki wewnątrzzakładowej.

Firmy z branży Remonty i usługi budowlane

 • Firma remontowa Decorbud
  adres: 00-140 Warszawa, aleja Solidarności 113
  Firma remontowa Decorbud obsługuje zlecenia z obszaru małych remontów mieszkań i domów prywatnych oraz realizacji dużych, kompleksowych projektów remontowo-budowlanych dotyczących obiektów komercyjnych i publicznych. Główne obszary działania Decorbud to wykończenia wnętrz, prace tynkarskie, dekarskie oraz pomoc w przypadku nieodpiwednio wykonanych zleceń remontowych.
 • Roof Bud
  adres: 40-750 Katowice, ul. Chęcińskiego 4b
  Firma remontowo- budowlana oferująca swoje usługi w woj. śląskim. Obszary, na których wykonujemy prace w branży budowlanej to: Katowice, Śląsk. Nasza specjalność to prace remontowe i instalacyjne, dekarstwo, remonty mieszkań, ocieplanie budynków, montaż centralnego ogrzewania ( C.O) oraz instalacje wodno-kanalizacyjne.
 • Sokolik Przedsiębiorstwo drogowe
  adres: 15-795 Białystok, Palmowa 54
  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi z zakresu budowy dróg i nawierzchni drogowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu nawierzchni z materiałów kamiennych głównie kostki i płyt. Ponadto w ramach naszych usług wykonujemy budowę dróg, ulic, parkingów, placów zabaw, schodów, terenów zielonych, boisk, kanalizacji deszczowej. Przedsiębiorstwo Drogowe Sokolik jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Produkty i usługi: - budowa dróg i ulic - budowa. ...
 • Reno-Art Mariusz Dawidowicz
  adres: 59-101 Polkowice, Ociosowa 31/3
  Kompleksowa renowacja mebli: - rekonstrukcje mebli, - tapicerstwo, - szeroki wybór tkanin tapicerskich, - różne metody wykańczania powierzchni, - lakierowanie, politurowanie, woskowanie, złocenie, patynowanie, olejowanie, Kompleksowa renowacja domów: - układanie płytek, - układanie paneli podłogowych, - klejenie parkietów, - tynki dekoracyjne, - stiuki, - zabudowy z karton-gipsu - malowanie, - szpachlowanie, - montaż drzwi i okien, - ocieplanie poddaszy, - prace. ...
 • Skymat
  adres: 52-219 Wrocław, ul. Grota Roweckiego 27
  Skymat zajmuje się wynajmowaniem podnośników koszowych renomowanych marek. Dostosowuje sprzęt do zadań stojących przed klientem i zapewnia jego kompleksową obsługę. Oferta jest dopasowywana również pod względem profilu osoby wynajmującej (czy jest podmiotem indywidualnym czy przedsiębiorczym). Skymat to gwarancja solidnie wykonanej pracy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa! Szeroki wybór, korzystne ceny i szybkość wykonanej pracy zapewnione!