zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

ACRON Sp. z o.o.

cron jest jednym z czołowych producentów wałków gumowych szerokio stosowanych w wielu gałęziach przemysłu. W ciągu 20 lat istnienia firma przekształciła się w jednego z głównych przedstawicieli tej branży na rynku polskim i zagranicznym.
Wykonujemy nowe wałki oraz regenerujemy zużyte wałki dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Naszymi głównymi Klientami są: przemysł drzewny i meblarski, papierniczy, tekstylny, opakowaniowy, skórzany, tworzyw sztucznych, spożywczy. Wykonujemy także regenerację wałków do laminowania typu slevee, lakierowania dyspersyjnego i UV, laminowania na zimno i na gorąco, fleksografii i rotograwiury.

Nasza polityka polegająca na wyborze najlepszych surowców, rozumieniu potrzeb Klienta oraz stosowaniu przystępnych cen spowodowała, że Acron stał się liderem w dziedzinie produkcji i regeneracji wałków przemysłowych na terenie: Polski, Litwy i Łotwy.

Nasza firma jest wybierana jako dostawca nowych wałków także przez wielu zachodnich producentów maszyn, nie tylko ze względu na duże możliwości produkcyjne, ale przede wszystkim dzięki terminowości i profesjonalizmowi.

Nowoczesny park maszynowy pozwala na produkcję wałków spełniających wysokie wymagania stawiane przez Klientów z całego świata. Stosowane rozwiązania techniczne pozwalają spełnić wszelkie oczekiwania Klienta.

Naszym celem jest zwiększanie posiadanej przewagi nad konkurencją i praca dla Państwa satysfakcji.

PRZEMYSŁ POLIGRAFICZNY
Nowe wałki
Nasza firma specjalizuje się w produkcji gotowych do zamontowania w maszynie wałków do druku offsetowego dla około 30 najbardziej popularnych maszyn drukarskich. Dostarczane przez nas wałki są całkowicie uzbrojone w osprzęt i łożyska oraz pakowane w wytrzymałe pudełka.

Drukarnie na całym świecie wybierają Acron jako dostawcę nowych wałków do maszyn zwojowych zarówno do druku heatsetowego jak i coldsetowego.
Wałki te mają znakomicie wykończoną powierzchnię oraz są doskonale wyważone. Wałki Acron dla druku zwojowego stanowią atrakcyjną alternatywę dla wymagających drukarzy.

Nowe wałki są także produkowane dla druku fleksograficznego.

Regeneracja
Acron oferuje pełną gamę usług w zakresie regeneracji wałków stosowanych w druku offsetowym, fleksograficznym i wklęsłodruku, oraz regeneruje wałki z twardym pokryciem elastomerowym poliamid11 znanym pod nazwą RILSAN®. Oferujemy również regenerację wałków chromowych i ceramicznych.

Regeneracja wałka zaczyna się od zdarcia zniszczonej powłoki i oceny zużycia rdzenia pod kątem jego ponownego zastosowania. Jeśli jest to konieczne przeprowadza się regenerację rdzenia a po nałożeniu i wyszlifowaniu powierzchni roboczej przeprowadza się wyważanie statyczne lub dynamiczne i uzbraja wałki w niezbędne łożyska.

Acron oferuje też usługę szlifowania wałków o kształtach cylindrycznym i wypukłym w celu regeneracji istniejącej powłoki.

Dane adresowe firmy

Adres:ul. Baletowa 28
Miasto:02-867 WARSZAWA
Powiat:warszawski
Województwo:mazowieckie
GPS:52.1237915, 21.0096784

Dane kontaktowe

Telefon(y):(22) 644 73 24
FAX: (22) 644 73 40
www: www.acron.pl

Branże

 Reklama, Poligrafia
Maszyny dla przemysłu spożywczego, mięsnego

Tagi

 wałki gumowe, wałki poligraficzne, poligrafia, wałki gąbczaste, wałki chromowe, wałki ceramiczne, wałki przemysłowe

Lokalizacja firmy