Jesteś tutaj: Strona główna » Reklama, Poligrafia » ACRON Sp. z o.o.
 
 

ACRON Sp. z o.o.

cron jest jednym z czołowych producentów wałków gumowych szerokio stosowanych w wielu gałęziach przemysłu. W ciągu 20 lat istnienia firma przekształciła się w jednego z głównych przedstawicieli tej branży na rynku polskim i zagranicznym.
Wykonujemy nowe wałki oraz regenerujemy zużyte wałki dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Naszymi głównymi Klientami są: przemysł drzewny i meblarski, papierniczy, tekstylny, opakowaniowy, skórzany, tworzyw sztucznych, spożywczy. Wykonujemy także regenerację wałków do laminowania typu slevee, lakierowania dyspersyjnego i UV, laminowania na zimno i na gorąco, fleksografii i rotograwiury.

Nasza polityka polegająca na wyborze najlepszych surowców, rozumieniu potrzeb Klienta oraz stosowaniu przystępnych cen spowodowała, że Acron stał się liderem w dziedzinie produkcji i regeneracji wałków przemysłowych na terenie: Polski, Litwy i Łotwy.

Nasza firma jest wybierana jako dostawca nowych wałków także przez wielu zachodnich producentów maszyn, nie tylko ze względu na duże możliwości produkcyjne, ale przede wszystkim dzięki terminowości i profesjonalizmowi.

Nowoczesny park maszynowy pozwala na produkcję wałków spełniających wysokie wymagania stawiane przez Klientów z całego świata. Stosowane rozwiązania techniczne pozwalają spełnić wszelkie oczekiwania Klienta.

Naszym celem jest zwiększanie posiadanej przewagi nad konkurencją i praca dla Państwa satysfakcji.

PRZEMYSŁ POLIGRAFICZNY
Nowe wałki
Nasza firma specjalizuje się w produkcji gotowych do zamontowania w maszynie wałków do druku offsetowego dla około 30 najbardziej popularnych maszyn drukarskich. Dostarczane przez nas wałki są całkowicie uzbrojone w osprzęt i łożyska oraz pakowane w wytrzymałe pudełka.

Drukarnie na całym świecie wybierają Acron jako dostawcę nowych wałków do maszyn zwojowych zarówno do druku heatsetowego jak i coldsetowego.
Wałki te mają znakomicie wykończoną powierzchnię oraz są doskonale wyważone. Wałki Acron dla druku zwojowego stanowią atrakcyjną alternatywę dla wymagających drukarzy.

Nowe wałki są także produkowane dla druku fleksograficznego.

Regeneracja
Acron oferuje pełną gamę usług w zakresie regeneracji wałków stosowanych w druku offsetowym, fleksograficznym i wklęsłodruku, oraz regeneruje wałki z twardym pokryciem elastomerowym poliamid11 znanym pod nazwą RILSAN®. Oferujemy również regenerację wałków chromowych i ceramicznych.

Regeneracja wałka zaczyna się od zdarcia zniszczonej powłoki i oceny zużycia rdzenia pod kątem jego ponownego zastosowania. Jeśli jest to konieczne przeprowadza się regenerację rdzenia a po nałożeniu i wyszlifowaniu powierzchni roboczej przeprowadza się wyważanie statyczne lub dynamiczne i uzbraja wałki w niezbędne łożyska.

Acron oferuje też usługę szlifowania wałków o kształtach cylindrycznym i wypukłym w celu regeneracji istniejącej powłoki.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Baletowa 28
miasto:
02-867 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.1237915, 21.0096784

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 644 73 24
FAX:
(22) 644 73 40
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 402).
Firmy mazowieckie

 • Diesel Centrum-Polska Sp. z o.o.
  adres: 02-255 WARSZAWA, ul. Krakowiaków 55
  branża: Sprzedaż, obsługa i naprawy poj. mech., sprzedaż detal. paliw do poj. samoch.
  Firma DIESEL CENTRUM-POLSKA rozpoczęła działalność w 1997 roku. Specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych aparatury wtryskowej silników Diesla, wyposażania warsztatów serwisowych, doradztwie technicznym i szkoleniach z zakresu nowoczesnych układów wtryskowych. DIESEL CENTRUM-POLSKA współpracuje z polskimi i zagranicznymi producentami części zamiennych wtryskiwaczy i pomp wtryskowych, w tym jako przedstawiciel handlowy z największym w Polsce producentem. ...
 • DALES Radiokomunikacyjna
  adres: 02-726 WARSZAWA, Skrzetuskiego 3
  branża: Telekomunikacja
  DALES RADIOKOMUNIKACJA od 1991 zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie dostaw i eksploatacji urządzeń łączności radiowej. Specjalizujemy się w następujących obszarach : - Sprzedaż radiotelefonów firm MOTOROLA, ICOM, KENWOOD, ALAN - Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - Wypożyczanie radiotelefonów - Instalacja i konserwacja systemów masztowo-antenowych - Sprzedaż rejestratorów rozmów radiowych i telefonicznych - Sprzedaż , montaż i serwis taksometrów taxi. ...
 • SABELL Kosmetyczne Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe
  adres: 02-493 WARSZAWA, ul. Krańcowa 41
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych i SPA w preparaty i kosmetyki profesjonalne oraz sprzęt, urządzenia i akcesoria kosmetyczne. Specjalistyczne szkolenia i kursy dla kosmetyczek, masażystów i stylistek paznokci.
 • MediaStyle sp. z o.o.
  adres: 02-662 Warszawa, Ul. Świeradowska 47
  branża: Catering
  Jeśli szukacie prostych, jednocześnie luksusowych upominków, to rekomendujemy Wam nasze wspaniałe zestawy upominkowe, które możemy zapakować w kosze wiklinowe. Takie kosze świąteczne co roku cieszą się ogromną popularnością i są zawsze z radością witane przez obdarowane osoby. Paczki świąteczne zamówcie dla swoich pracowników, którzy zawsze działają na korzyść Waszej firmy. Polecamy Wam również staranne zestawy zapakowane w luksusowe skrzynki i pudełka, dzięki. ...
 • PORR (POLSKA) S.A.
  adres: 01-531 WARSZAWA, ul. Wybrzeże Gdyńskie 6A
  branża: Budownictwo 2
  Generalne Wykonawstwo obiektów i działalność deweloperska

Firmy z branży Reklama, Poligrafia

 • GALAXY DESIGN Grzegorz Sztafrowski
  adres: 41-506 Chorzów, Armii Krajowej 87
  Galaxy Design jest agencją reklamową stworzoną przez ludzi pełnych pasji. Oprócz niebanalnych koncepcji zapewniamy możliwość ciągłego rozwoju poprzez dążenie do poszerzania oferty, doskonalenia procesów obsługi, czy współpracę na zasadach pełnego zaufania. Mimo tego, że jako samodzielna agencja reklamowa stawiamy pierwsze kroki - na swoim koncie mamy już kilka zrealizowanych projektów, które w pełni zadowoliły naszych klientów. Naszym klientom proponujemy. ...
 • Viewam - producent reklam zewnętrznych
  adres: 41-933 Bytom, Księdza Prymasa Augusta Hlonda 35/6
  Poznaj ofertę ViewAm. Jest to producent reklam zewnętrznych, który realizuje usługi w Polsce, jak również za granicą, także poza krajami Unii Europejskiej. Szeroka oferta produktów reklamowych obejmuje litery blokowe, litery ze styroduru, litery halo, kasetony, litery z plexi, pylony i totemy, siatki i banery oraz wiele innych propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami. Oferowane produkty: - kasetony reklamowe - litery podświetlane - litery. ...
 • Premium Print - drukarnia cyfrowa Poznań
  adres: 61-333 Poznań, Andrychowska 42a
  Premium Print to drukarnia z Poznania, która jako nieliczna w Polsce drukuje na drewnie, na metalu, na tkaninie, skórze (w tym mdf i na sklejce) czy na pcv. Nasze druki cechują się wysoką jakością obrazu oraz kolorów, niezależnie na czym ów druk powstaje. Zajmujemy się także drukiem wielkoformatowym, przeznaczonym do reklamy wizualnej (w tym drukiem wypukłym na wizytówkach). Współpracujemy z agencjami reklamowymi, jak i prywatnymi firmami, które chcą się wypromować lub. ...
 • Agencja Reklamowa Tablitek Pro
  adres: 35-203 Rzeszów, ul. Żółkiewskiego 7A/3
  Tablitek Pro to specjalistyczna firma mająca siedzibę w Rzeszowie, która świadczy usługi reklamowe. Udostępniamy bardzo szeroką ofertę usług, w której warto wyszczególnić: oklejanie samochodów, tworzenie banerów oraz gadżety z nadrukami. Ważną częścią aktualnej oferty są również tablice pamiątkowe unijne i tablice unijne. Na zlecenie instytucji przygotowujemy znaki drogowe, tablice z nazwami ulic i oznakowanie pionowe dróg publicznych. Nasza oferta poligraficzna to w. ...
 • Agencja Reklamowa "Na Niebie" Mariusz Natkowski
  adres: 33-300 Nowy Sącz, Pijarska 18
  Agencja Reklamowa "Na Niebie" mieści się na ul. Pijarskie 18 w Nowym Sączu i oferuje: bilbordy i banery reklamowe, oklejanie samochodów, wizytówki, ulotki, pieczątki, koszulki z nadrukiem, haft komputerowy oraz inne gadżety reklamowe. Cechą jaka wyróżnia usługi agencji "Na Niebie" jest wysoka ich jakość przy niewygórowanej cenie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.naniebie.com.