Jesteś tutaj: Strona główna » Reklama i marketing » Punkt 6 Agencja Reklamy
 
 

Punkt 6 Agencja Reklamy

Nie jesteśmy zwykłą agencją reklamową. Nasi klienci często przekonują się, aby zrealizować ich wymarzony projekt, bez reszty angażujemy się w jego wykonanie. Nie boimy się wyjść poza utarte schematy działania, aby kampania reklamowa trafiła do grupy docelowej, a klienci osiągnęli punkt 6.

* LOGO + CI
Przemyślany logotyp sprawia, że Twoja firma nie tylko jest rozpoznawalna, ale przede wszystkim pozostaje w pamięci.
Corporate Identity to system kompleksowej identyfikacji firmy. W skrócie jest to zespół odpowiednio dobranych elementów językowych, graficznych i przestrzennych mających na celu zbudowanie tożsamości, rozpoznawalności danego przedsiębiorstwa na rynku oraz wykreowanie pożądanego wizerunku firmowej marki.

* Strony internetowe
Dobrze wyglądająca, przyjazna dla użytkownika strona daje zaskakujące wyniki. Przede wszystkim staramy się dopracować każdą stronę w taki sposób, aby dotarła do Twojej grupy docelowej, ale to jeszcze nie wszystko. Wraz z Tobą monitorujemy kto, kiedy i po co odwiedza Twoją stronę, a zdobyte informacje pomagają nam decydować o następnych krokach.
Zajmiemy się Twoją obecnością na portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Z doświadczenia wiemy, że to daje efekty!

* Prezentacje multimedialne
Tworzymy interaktywne prezentacje z myślą o targach lub wysyłce. Niektóre produkty i usługi wymagają szerszego wytłumaczenia, filmów instruktażowych lub innych elementów, które nie zawsze można zamieścić na stronie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoja oferta zostanie przedstawiona klientowi w prosty , przyjemny i interesujący sposób.

* Filmy i 3D
W niektórych branżach, takich jak aranżacja wnętrz lub budownictwo, wizualizacja projektu jest nieodzowna. Tworzymy kompleksowe modele 3D, animacje oraz spoty, aby Twój klient chętniej zainwestował w firmę, która profesjonalnie podchodzi do projektu.

* Poligrafia
W kraju, w którym według badań CBOS jeszcze dwa lata temu niewiele ponad 50% społeczeństwa miało dostęp do internetu, ulotki i katalogi mogą być lepszą metodą dotarcia do klienta. W kompleksowych kampaniach reklamowych różne nośniki komplementują się nawzajem, aby stworzyć wymagany efekt.

* Marketing
Często spotykamy się z sytuacją, że na solidnie zbudowaną stronę klienta nikt nie zagląda, sprawiając, że ten wydatek nigdy się nie zwróci. Zbadamy rynek, zdefiniujemy potencjalnych klientów, stworzymy plan działania i pomożemy Ci go zrealizować. Nasze metody to między innymi: portale społecznościowe, reklama zewnętrzna, kampanie mailingowe oraz reklama w wyszukiwarkach.

* Reklama zewnętrzna
Reklama zewnętrzna jest najstarszą formą komunikacji wizualnej, do której zalicza się oprócz plakatów reklamowych, plansze reklamowe, podświetlone tablice, neony, kasetony przy sklepach, czyli wszystko to, co jest skierowane do konsumenta poruszającego się po galeriach reklamowych czy ulicach. Nasze projekty pozostają w pamięci.

* Odzież
Coraz częściej reklama przenosi się na inne nośniki. Mamy doświadczenie w kreowaniu niesamowitych wzorów i przenoszeniu ich na różnego rodzaju odzież zarówno jako część kampanii reklamowej, jak i dla firm produkujących odzież. Koszulki, polary, czapeczki, stroje sportowe—jeśli da się to nosić, potrafimy to nadrukować.

* Gadżety reklamowe
Długopisy z nadrukiem, wizytowniki z grawerem, oznakowana latareczka do kluczy? Czasami dobrze dobrany, niewielki prezent zostaje na biurku klienta lub w jego kieszeni przez lata. Pomożemy Ci dobrać to, co najlepiej będzie się kojarzyło z Twoją firmą.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Podhalańska 6
miasto:
30-430 Kraków
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.0219013, 19.9189514

Dane kontaktowe

telefon(y):
+48 12 263 00 52
FAX:
+48 12 263 00 52
kom:
0600464699
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 69537).
Firmy małopolskie

 • CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
  adres: 32-600 OŚWIĘCIM, ul. Chemików 1
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Chemoservis-Dwory realizuje zamówienia w segmencie usług remontowych, i inwestycyjnych w zakresie: * odtwarzania, remontów, konserwacji aparatury chemicznej i przemysłowej oraz innych urządzeń (wagi, dźwignice, zawory, dźwigi towarowe, itp.); * produkcji i montażu rurociągów technologicznych; * całodobowego utrzymania ruchu na instalacjach chemicznych i przemysłowych; * remontu maszyn wirujących (pompy, sprężarki, przekładnie) oraz prowadzenia diagnostyki. ...
 • Agencja Reklamowa REKLAMATIC Robert Łętocha
  adres: 30-023 Kraków, Mazowiecka 84/25
  branża: Reklama, Poligrafia
  Agencja Reklamowa Reklamatic zaprasza do zakupu flag reklamowych oraz asortymentu marketingowego jak stojaki na ulotki, flagi państw, broszury i wiele innych. Nasze produkty wykonane są z wysoko wytrzymałych materiałów dzięki czemu oferują bardzo wysoką jakość i świetną cenę. Na naszej stronie znajdą Państwo szerszy opis całego asortymentu.
 • Huta Szkła Artystycznego i Gospodarczego FISTEK GLASS
  adres: 33-100 TARNÓW, ul. Ujejskiego 11
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Produkujemy szeroki asortyment szkła dekoracyjnego i użytkowego, bezbarwne lub w wielu kolorach i odcieniach. Jest to szkło dmuchane i formowane ręcznie, prasowane i odlewane.
 • CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
  adres: 32-600 OŚWIĘCIM, ul. Chemików 1
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Chemoservis-Dwory realizuje zamówienia w segmencie usług remontowych, i inwestycyjnych w zakresie: * odtwarzania, remontów, konserwacji aparatury chemicznej i przemysłowej oraz innych urządzeń (wagi, dźwignice, zawory, dźwigi towarowe, itp.); * produkcji i montażu rurociągów technologicznych; * całodobowego utrzymania ruchu na instalacjach chemicznych i przemysłowych; * remontu maszyn wirujących (pompy, sprężarki, przekładnie) oraz prowadzenia diagnostyki. ...
 • RE-BAU Sp. z o.o.
  adres: 30-150 KRAKÓW, ul. Armii Krajowej 19
  branża: Budownictwo
  Podstawowym zakresem działalności RE-Bau jest budownictwo kubaturowe: nowoczesne obiekty użyteczności publicznej m.in. hotele, kompleksy uniwersyteckie, biurowce, centra handlowe oraz komfortowe budynki mieszkalne i osiedla. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, realizacje – w całej Polsce oraz w Rosji, Niemczech i we Francji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla inwestorów oraz katalogiem ukończonych i aktualnych realizacji. Dla osób zainteresowanych rozwojem. ...

Firmy z branży Reklama i marketing

 • Fit Design
  adres: 87-800 Włocławek, ul. Przedmiejska 5
  Zajmujemy się tworzeniem i projektowaniem nowoczesnch stron internetowych. Możemy dla Ciebie wykonać prostą a zarazem bardzo funkcjonalną i efektowną stronę jak również bardzo zaawansowany i wymagający, indywidualny projekt.Stworzymy unikalne treści, zaprojektujemy nowoczesny wygląd, który wyróżni Cię na tle Twojej branży. Dostosujemy stronę do urządzeń mobilnych aby Twoi klienci mogli wygodnie z niej korzystać zarówno na tabletach jak i smartfonach.
 • graw-print.pl
  adres: 05-530 Góra Kalwaria, ul. Pijarska 35
  ksero, pieczątki, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, grawerowanie, foto gadżety, szyldy, banery, druk i oprawa prac, bindowanie, zaproszenia ślubne, laminowanie, xero kolor, oklejanie samochodów, witryny, gadżety reklamowe,
 • Print-a-Display
  adres: 45-831 Opole, wspólna 9
  We współczesnych czasach nadzwyczaj duże znaczenie posiada reklama. W związku z tym trzeba zrobić wszystko, ażeby wybrana firma perfekcyjnie była zareklamowana. Pomóc w tym może propozycja firmy PRINT-A-DISPLAY, jaka jest dystrybutorem artykułów mających wzmocnić przekaz promocyjno - marketingowy. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest przy ulicy Wspólnej 9 w Opolu. Informacje o artykułach zawartych w sprzedaży otrzymać można kontaktując się pod numerem 77 441 40 95.
 • Brand Express
  adres: 64-320 Buk, Słoneczna 19B
  Gadżety reklamowe, nadruki - tampondruk, grawer, sitodruk, transfer. Oferujemy również odzież reklamową oraz nadruki na niej. Możemy zagwarantować najniższe ceny na rynku oraz szybką realizacje.
 • Gremlik Remigiusz Side Agencja Reklamowa Remigiusz Gremlik
  adres: 05-250 Radzymin, Stefana Batorego 1
  Jeżeli jesteś zainteresowany tanimi i fajnymi gadżetami reklamowymi - różnego rodzaju kubkami, długopisami, podkładkami pod mysz, torbami, power bankami, pamięciami usb czy chociażby okładkami na dowód rejestracyjny, zapraszamy bardzo serdecznie do zajrzenia na stronę internetową www.GadzetydlaFirm.com.pl. Gwarantujemy najwyższej jakości gadżety dla różnego rodzaju firm i instytucji. Oferowane produkty/usługi: - produkcja i sprzedaż gadżetów i materiałów. ...