Jesteś tutaj: Strona główna » Reklama i marketing » Punkt 6 Agencja Reklamy
 
 

Punkt 6 Agencja Reklamy

Nie jesteśmy zwykłą agencją reklamową. Nasi klienci często przekonują się, aby zrealizować ich wymarzony projekt, bez reszty angażujemy się w jego wykonanie. Nie boimy się wyjść poza utarte schematy działania, aby kampania reklamowa trafiła do grupy docelowej, a klienci osiągnęli punkt 6.

* LOGO + CI
Przemyślany logotyp sprawia, że Twoja firma nie tylko jest rozpoznawalna, ale przede wszystkim pozostaje w pamięci.
Corporate Identity to system kompleksowej identyfikacji firmy. W skrócie jest to zespół odpowiednio dobranych elementów językowych, graficznych i przestrzennych mających na celu zbudowanie tożsamości, rozpoznawalności danego przedsiębiorstwa na rynku oraz wykreowanie pożądanego wizerunku firmowej marki.

* Strony internetowe
Dobrze wyglądająca, przyjazna dla użytkownika strona daje zaskakujące wyniki. Przede wszystkim staramy się dopracować każdą stronę w taki sposób, aby dotarła do Twojej grupy docelowej, ale to jeszcze nie wszystko. Wraz z Tobą monitorujemy kto, kiedy i po co odwiedza Twoją stronę, a zdobyte informacje pomagają nam decydować o następnych krokach.
Zajmiemy się Twoją obecnością na portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Z doświadczenia wiemy, że to daje efekty!

* Prezentacje multimedialne
Tworzymy interaktywne prezentacje z myślą o targach lub wysyłce. Niektóre produkty i usługi wymagają szerszego wytłumaczenia, filmów instruktażowych lub innych elementów, które nie zawsze można zamieścić na stronie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoja oferta zostanie przedstawiona klientowi w prosty , przyjemny i interesujący sposób.

* Filmy i 3D
W niektórych branżach, takich jak aranżacja wnętrz lub budownictwo, wizualizacja projektu jest nieodzowna. Tworzymy kompleksowe modele 3D, animacje oraz spoty, aby Twój klient chętniej zainwestował w firmę, która profesjonalnie podchodzi do projektu.

* Poligrafia
W kraju, w którym według badań CBOS jeszcze dwa lata temu niewiele ponad 50% społeczeństwa miało dostęp do internetu, ulotki i katalogi mogą być lepszą metodą dotarcia do klienta. W kompleksowych kampaniach reklamowych różne nośniki komplementują się nawzajem, aby stworzyć wymagany efekt.

* Marketing
Często spotykamy się z sytuacją, że na solidnie zbudowaną stronę klienta nikt nie zagląda, sprawiając, że ten wydatek nigdy się nie zwróci. Zbadamy rynek, zdefiniujemy potencjalnych klientów, stworzymy plan działania i pomożemy Ci go zrealizować. Nasze metody to między innymi: portale społecznościowe, reklama zewnętrzna, kampanie mailingowe oraz reklama w wyszukiwarkach.

* Reklama zewnętrzna
Reklama zewnętrzna jest najstarszą formą komunikacji wizualnej, do której zalicza się oprócz plakatów reklamowych, plansze reklamowe, podświetlone tablice, neony, kasetony przy sklepach, czyli wszystko to, co jest skierowane do konsumenta poruszającego się po galeriach reklamowych czy ulicach. Nasze projekty pozostają w pamięci.

* Odzież
Coraz częściej reklama przenosi się na inne nośniki. Mamy doświadczenie w kreowaniu niesamowitych wzorów i przenoszeniu ich na różnego rodzaju odzież zarówno jako część kampanii reklamowej, jak i dla firm produkujących odzież. Koszulki, polary, czapeczki, stroje sportowe—jeśli da się to nosić, potrafimy to nadrukować.

* Gadżety reklamowe
Długopisy z nadrukiem, wizytowniki z grawerem, oznakowana latareczka do kluczy? Czasami dobrze dobrany, niewielki prezent zostaje na biurku klienta lub w jego kieszeni przez lata. Pomożemy Ci dobrać to, co najlepiej będzie się kojarzyło z Twoją firmą.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Podhalańska 6
miasto:
30-430 Kraków
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.0219013, 19.9189514

Dane kontaktowe

telefon(y):
+48 12 263 00 52
FAX:
+48 12 263 00 52
kom:
0600464699
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 69537).
Firmy małopolskie

 • CHEMITECH Polska Sp. z o.o.
  adres: 30-614 Kraków, Cechowa 51
  branża: Chemia
  Firma CHEMITECH Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1994 roku. Z dumą stwierdzamy, że setki naszych wieloletnich odbiorców w całym kraju, potwierdza swoje zadowolenie ze wzajemnej współpracy. Oferta nasza skierowana jest do dużych zakładów produkcyjnych zarówno przemysłu spożywczego jak i maszynowego, warsztatów naprawczych, klinik oraz gabinetów lekarskich, biur, hoteli, restauracji, cateringu i firm sprzątających, itd. Posiadamy bardzo szeroką ofertę produktów. ...
 • Lost Group sp. z o.o.
  adres: 31-130 Kraków, Kremerowska 5
  branża: Imprezy, przyjęcia
  Mieszczący się w centrum Krakowa Lost Room to popularny w tym mieście escape room oferujący pięć świetnie przygotowanych pokoi zagadek. Każdy pokój zagadek jest urządzony w innym klimacie, dzięki czemu wszyscy wybiorą idealne klimat do zabawy dla siebie. Escape game to gra polegająca na rozwiązywaniu zagadek, by wydostać się z pokoju. Jest to idealny pomysł na grupową rozrywkę. Na stronie firmy znajdziemy opisy pokoi zagadek oraz zakładkę do rezerwacji, dzięki czemu raz. ...
 • Wydawnictwo Strefa Kursów
  adres: 33-100 Tarnów, Rynek 16/16
  branża: Informatyka
  Strefa Kursów to wydawnictwo powstałe w 2006 roku. Obecnie jest w Polsce liderem w tworzeniu profesjonalnych kursów wideo. W naszej ofercie znajdziecie już ponad 130 publikacji na tematy związane m.in. z tworzeniem stron internetowych, grafiką, fotografią, edycją wideo, audio. Omawiamy również środowisko Joomla, Cad/3D oraz różne języki programowania. Oferta jest skierowana dla wszystkich którzy chcą poznać tajniki konkretnego oprogramowania . Nasi eksperci poprowadzą was. ...
 • CHEMITECH Polska Sp. z o.o.
  adres: 30-614 Kraków, Cechowa 51
  branża: Chemia
  Firma CHEMITECH Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1994 roku. Z dumą stwierdzamy, że setki naszych wieloletnich odbiorców w całym kraju, potwierdza swoje zadowolenie ze wzajemnej współpracy. Oferta nasza skierowana jest do dużych zakładów produkcyjnych zarówno przemysłu spożywczego jak i maszynowego, warsztatów naprawczych, klinik oraz gabinetów lekarskich, biur, hoteli, restauracji, cateringu i firm sprzątających, itd. Posiadamy bardzo szeroką ofertę produktów. ...
 • Jordan Group Transport
  adres: 31-535 Kraków, ul. Gęsia 8
  branża: Transport, spedycja
  Kraków zdecydowanie należy do jednych z najpiękniejszych miast w Polsce, a nawet w Europie. Jest to też centrum biznesowe. Organizując tam konferencję już nie musisz się martwić o transport. Firma autobusy.jordan.pl świadczy usługi o szerokim zakresie: obsługa konferencji kraków, transfer na lotnisko kraków czy wycieczki po Krakowie. To wszystko na jednej stronie. Możemy zapewnić uczestnikom niezbędny transport na/z konferencji oraz po wszystkim bliżej zapoznać ich z tym. ...

Firmy z branży Reklama i marketing

 • Netimage
  adres: 02-382 Warszawa, Dickensa 27
  NETImage - Centrum Zarządzania Wizerunkiem w Internecie, Warszawa. W ofercie strony www i pozycjonowanie w wyszukiwarkach, marketing szeptany oraz audyty i doradztwo. Nasze usługi są ukierunkowane na zysk naszego klienta. Działamy elastycznie w ciągłym kontakcie z klientem. Konsekwentnie, kreatywnie i uczciwie dążymy do jasno postawionych celów i zwiększania zysków firm naszych klientów. NETImage jest atrakcyjną alternatywą, która skupia w jedną całość takie usługi jak. ...
 • KONKRET- Producent neonów
  adres: 34-325 Łodygowice k. Żywca, ul. Pod Torem 19
  KONKRET - Producent neonów Wykonujemy: -reklamy neonowe -kasetony -pylony -litery blokowe Prezentujemy Państwu ofertę firmy KONKRET- Producent neonów. Posiadamy własną profesjonalnie wyposażoną neonownię z nowoczesną pompą próżniową marki DACO NEON EQUIPMENT. Nowoczesny sprzęt i dobrze wykwalifikowani pracownicy (15-letnie doświadczenie szklarza neonowego) to gwarancja wysokiej jakości produktów ,którą możemy się poszczycić. Zapewniamy serwis gwarancyjny. ...
 • P.H.U. Malpol
  adres: 67-100 Nowa Sól, ul. Wrocławska 20
  Firma Malpol posiada 16 letnie doświadczenie gwarantowanej jakości w produkcji figur, obiektów reklamowych. Jako główny komponent do produkcji wykorzystujemy fiberglass. Nasze zagraniczne realizacje: Cowparade, Oscar - Hollywood, Maskotka Eurobasket - Serbia podniosły prestiż firmy oraz zwiększyły zaufanie klientów co do pewności i zadowolenia z naszych usług. Produkcja: - figury reklamowe, przestrzenne, - reklama 3d, - dinozaury, - gadżety reklamowe, - laminaty, -. ...
 • SkupFanPage
  adres: 62-065 Grodzisk Wielkopolski, Rynek 21
  Pomożemy Ci w bezpieczny sposób sprzedać/kupić fanpage. Gwarantujemy najlepsze ceny i anonimowość. Jeśli masz popularną stronę lub grupę na Facebooku możesz na niej zarobić. Pomożemy Ci ją sprzedać. Płacimy najwyższe ceny, a płatności dokonujemy już na drugi dzień po akceptacji ceny. Zapraszamy do współpracy.
 • AMAVIS Sp. z o.o.
  adres: 32-005 Niepołomice, ul. Ogrodowa 51
  AMAVIS to firma z długoletnim doświadczeniem w branży tekstylnej. Zajmujemy się produkcją odzieży reklamowej oraz zawodowej. W ofercie mieszczą się m.in. T-shirty, bluzy, softshell, czapki, torby. Posiadamy bogaty wybór galanterii reklamowej, w tym apaszki oraz krawaty. Proponujemy odzież zawodową projektowaną i szytą dla branży medycznej, gastronomicznej, a także odzież roboczą i dla służb mundurowych. Korzystamy z tradycyjnych i nowatorskich technik zdobienia.