Jesteś tutaj: Strona główna » Reklama i marketing » Lektor24.pl profesjonalny lektor
 
 

Lektor24.pl profesjonalny lektor

Lektor24.pl profesjonalny lektor to usługi nagrania głosu lektorskiego do reklam i filmów. Nagrywam głos do systemów ivr i dso oraz powitanie telefoniczne i zapowiedzi dla call center.
Realizuję nagrania lektorskie do:
- filmów korporacyjnych
- filmów szkoleniowych
- prezentacji multimedialnych
- reklamy telewizyjnej
- reklamy radiowej
- jingli i zwiastunów oraz trailerów

Profesjonalny lektor zapewnia również systematyczne dogrywanie głosu lektora i odświeżanie zrealizowanych wcześniej nagrań. Nowoczesne studio nagrań i dostępność 7 dni w tygodniu.
Na życzenie klientów realizuję kompletne produkcje audio.
Lektor24.pl profesjonalny lektor to również udźwiękowienie zagranicznych filmów reklamowych i zagranicznych reklam telewizyjnych.
Nagrywam również promosy płyt i wydarzeń kulturalnych. Obsługuję również sklepy, sieci handlowe i galerie.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Krakowska 100
miasto:
50-427 Wrocław
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
608828828
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 92273).
Firmy dolnośląskie

 • CENTIMA Marek Gembal
  adres: 51-127 WROCŁAW, ul. Sulmierzycka 10
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Producent wyrobów z drutu, stojaków reklamowych, ekspozycyjnych. Nasza firma od ponad 30-lat zajmuje się tworzeniem wyrobów z drutu, stelaży, systemów służących do ekspozycji towarów. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki wielu branż pozwala nam na łatwe wyszukiwanie optymalnych rozwiązań idealnej prezentacji produktów w sklepie, hali targowej, barze czy kiosku.
 • Santander Consumer Bank S.A.
  adres: 53-611 Wrocław, ul. Strzegomska 42c
  branża: Banki
  Obecny kształt instytucji jest wynikiem połączenia w 2011 roku z AIG Bank Polska, który od 1998 zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych. Santander Consumer Bank od 6 lat niezmiennie jest liderem na rynku kredytowania nowych pojazdów. Bank oferuje lokaty terminowe o atrakcyjnym oprocentowaniu - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie znajduje. ...
 • Royal Dent Bartkowiak i Urban S.C.
  adres: 50-078 Wrocław, Leszczyńskiego 5
  branża: Stomatolodzy, protetycy, ortodonci
  Gabinet dentystyczny Royal Dent to usługi stomatologiczne na wysokim poziomie. Przeglądy uzębienia, zdejmowanie płytki nazębnej, piaskowanie, plombowanie, leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna, implantologia, protetyka, wybielanie zębów. Royal Dent Bartkowiak i Urban s. c. zaprasza do rejestracji telefonicznie, przez internet lub w punkcie przy Leszczyńskiego we Wrocławiu.
 • Przedsiębiorstwo Przewozów Międzynarodowych POL-MAT Sp. z o.o.
  adres: 54-610 Wrocław, ul. Graniczna 8 B
  branża: Transport lądowy, transport rurociągami
  magazynowanie / składowanie: również artykuły spożywcze; transport drogowy, transport międzynarodowy; usługi związane z przeładunkiem, pakowanie
 • ICE sp. z o.o.
  adres: 50-227 Wrocław, ul.Kleczkowska 33a
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  Produkcja i sprzedaż lodu

Firmy z branży Reklama i marketing

 • Wallgrab.com
  adres: 55-100 Trzebnica, www.wallgrab.com
  Naszą misją jest sprawić, by Wasza marka dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. Skuteczne, a przede wszystkim przemyślane działania w mediach społecznościowych, to w dzisiejszych czasach idealne narzędzie do reklamy i promocji własnej firmy. I właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie firmy, która skutecznie i rzetelnie działa właśnie dla Ciebie. Przeprowadzimy odpowiednie kampanie reklamowe w Google AdWords oraz na Facebooku i sprawimy, że Twoja firma nabierze. ...
 • Media Strateg
  adres: 56-120 Brzeg Dolny, Lelewela 5/36
  We współczesnych czasach reklama w Internecie ma duże znaczenie. Jeśli oferta jest w sieci, wiadomo, że więcej ludzi o niej wie. Tym samym więcej ludzi skorzysta z zareklamowanego produktu. MEDIA STRATEG z siedzibą znajdującą się na ulicy Lelewela 5/36 w Brzegu Dolnym/k. Wrocławia ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu całkowitej kampanii. Wiadomości o pełnej ofercie uzyskać można pod numerem 665 466 825.
 • REWKOM Sitodruk Maciej Staszewski
  adres: 20-950 Lublin, Inżynierska 3
  Firma REWKOM SITODRUK zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów reklamowych. Firma zapewnia wysokie standardy jakości i produkcji a także szeroką ofertę produktów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z aktualną ofertą firmy na stronie DobryNadruk.pl, a w razie pytań kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
 • Intmark Agencja Interaktywna Łukasz Hałat
  adres: 59-700 Bolesławiec, Robotnicza 1/4
  Marketing internetowy: - strategia i doradztwo, - użyteczność, - www/kreacja, - foto/video, - pozycjonowanie SEO/SEM, - media społecznościowe. Poza siecią: - pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na reklamę, - reklama na autach Citroen 2CV, - filmy reklamowe, - fotografia reklamowa, - produkcja nagrań muzycznych, logo i efektów dźwiękowych.
 • Emcemedia s.c. - Agencja Reklamowa i Wydawnicza
  adres: 41-400 Mysłowice, Krakowska 7/3
  Nasza działalność nie ogranicza się tylko do działalności wydawniczej, ale także działamy na polu szeroko pojętej reklamy. Oferujemy reklamy typu ATL i BTL, tłumaczenia językowe zamówionych tekstów oraz indywidualne kampanie reklamowe. Nie unikamy także działań niekonwencjonalnych.