Jesteś tutaj: Strona główna » Reklama i marketing » Fit Design » lokalizacja firmy
 
 

Lokalizacja firmy Fit Design

Lokalizacja siedziby firmy:
87-800 Włocławek, ul. Przedmiejska 5, woj. kujawsko-pomorskie


Firmy kujawsko-pomorskie

 • NAVITA Rehabilitacja Sp. z o.o.
  adres: 87-100 Toruń, Kosynierów Kościuszkowskich 13
  branża: Rehabilitacja, masaż
  Firma Navita Rehabilitacja specjalizuje się w usługach z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych. Usługi świadczone są w oparciu o Toruński Model Rehabilitacji. Specjaliści organizują również turnusy rehabilitacyjne. W szczególności na pomoc mogą liczyć te osoby, które borykają się z dysfunkcjami neurologicznymi, problemami ortopedycznymi, czy też wadami postawy. Nativa Rehabilitacja pomaga też w przypadku zaburzeń logopedycznych. Oferta firmy: - rehabilitacja. ...
 • Adezz Poland
  adres: 87-100 Toruń, Lelewela 50/5
  branża: Ogrodnicze usługi, artykuły, sprzęt
  Nasza oferta obejmuje sprzedaż nowoczesnych donic firmy Adezz. Są to produkty o bardzo nowoczesnej, wręcz modernistycznej stylistyce. Eleganckie, ekskluzywne i szykowne. Donice wykonane są z włókna szklanego, betonu, aluminium, drewna tropikalnego, stali nierdzewnej. Nasza marka zaopatruje klientów w dobrej jakości donice, ale z chęcią służy też poradą w zakresie projektowania ogrodów. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.
 • Ezet HVAC
  adres: 85-240 Bydgoszcz, Kraszewskiego 1
  branża: Klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo
  Działamy na polskim rynku już od 5 lat. Zadaniem naszej firmy jest dostarczenie kompleksowych usług związanych z komfortem chłodu. Oferujemy nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście zarówno do indywidualnych klientów, jak i firm czy instytucji publicznych. Niezależnie od wielkości zlecenia znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej ezethvac.pl. Oferowane usługi/produkty: - sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych -. ...
 • Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.
  adres: 87-100 TORUŃ, ul. Wapienna 10
  branża: Tworzywa sztuczne
  W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo różnego typu zbiorniki, kraty pomostowe i podesty przemysłowe. Firma wychodzi naprzeciw oczekiawanią klientów, oferując realziację nietypowych zleceń. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się owocną współpracą z firmami z sektora energetyki, przemysłu spożywczego czy chemicznego.
 • EFK
  adres: 85-087 Bydgoszcz, ul. Gajowa 85
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  Biuro Rachunkowe EFK Marzena Nowicka świadczy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe właściciela biura zostało potwierdzone certyfikatem Ministra Finansów nr 13353/2006. Zgodnie z obowiązującymi przepisami biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi. W biurze EFK mogą Państwo załatwić większość. ...

Firmy z branży Reklama i marketing

 • Stowarzyszenie Przyjaciół i Wychowanków Motor Lublin S.A. "Dzieci Motoru"
  adres: 20-101 Lublin, Aleje Zygmuntowskie 5
  Naszym celem jest wspieranie materialne i organizacyjne grup dziecięcych i młodzieżowych działających w Motor Lublin S.A. Nie tworzymy własnej szkółki piłkarskiej. Dzieci trenują w KLUBIE, a my działamy społecznie dla KLUBU. Zależy nam na zapewnieniu dzieciom jak najlepszych warunków do rozwoju piłkarskiego. Jednocześnie chcemy wychowywać je poprzez udział w akcjach charytatywnych, aby uczyli się pomagać słabym i chorym. Szkolenie, lubelskie, dzieci, motor, nadzieje motoru.
 • Folleto
  adres: 61-706 Poznań, ul. Libelta 1a/2
  Interesuje Cię ciekawy i niebanalny projekt? Dobrze trafiłeś! Projektowanie logotypu i identyfikacja wizualna to nasza specjalność! Nasz zespół z ogromną pasją kreuje nowe marki i odświeża wizerunek już istniejących firm. Dysponujemy dużą wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i zapewniamy, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom w dziedzinie identyfikacji wizualnej i stron internetowych. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia - zaufaj profesjonalistom!
 • Vektimor Grawerowanie laserowe grawer
  adres: 78-300 Świdwin, H. Sienkiewicza 12
  Nasza firma VEKTIMOR- zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych dla agencji promocyjnych, reklamowych, producentów, odbiorców końcowych a także osób prywatnych. Grawer laserowy umożliwia naniesienie na artykuł indywidualnego loga, imienia, nazwiska bądź dowolnej treści. VEKTIMOR ofertuje Państwu przede wszystkim breloki hotelowe, gadżety reklamowe, reklamy podświetlane, szyldy reklamowe. W swojej ofercie posiadamy chociażby bardzo tanie breloki-gadżety. Oprócz breloków. ...
 • Underart s.c. Kamil Topolewski, Maciej Zalewski
  adres: 87-200 Wąbrzeźno, ul.Mickiewicza 4
  Agencja reklamowo - artystyczna, w pełni profesjonalne studio tatuażu, niepowtaralne wzory, duże doświadczenie. Malowidła ściene, dekoracje lokali, pokoje diecięce. Reklama na pojazdach, strony www, wszelkiego rodzaju druki, druk wielkoformatowy. Kampaniere klamowe, projekty graficzne.
 • Terraprinting
  adres: 65-785 Zielona Góra, Osadnicza 35
  Firma Terraprinting zajmuje się nadrukami reklamowymi. Specjalizacja firmy to nadruki na odzieży. Znakujemy odzież sportową, reklamową, roboczą. Korzystamy z kilku technik druku dostosowanych do potrzeb klienta. Podejmujemy się druku na trudnych powierzchniach. Oprócz druku odzieży reklamowej przygotowujemy też kubki reklamowe czy naklejki.