Jesteś tutaj: Strona główna » Reklama i marketing » FCDesign
 
 

FCDesign

Zajmujemy się projektowaniem wizytówek, ulotek, logo, szablonów stron internetowych. Jesteśmy również otwarci na nowe dziedziny projektowania takie jak na przykład: wizerunki kart płatniczych.

Poza projektowaniem graficznym postanowiliśmy wejść na rynek z serią kartek okolicznościowych doskonale odzwierciedlających naszą kreatywność oraz zdolności plastyczne naszych grafików.

Zapraszamy do odwiedzenia strony zawierającej nasze portfolio oraz zapoznania się z szerokim wachlarzem kartek.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
os. Tysiąclecia 12/40
miasto:
61-255 Poznań
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.3938669, 16.9739896

Dane kontaktowe

telefon(y):
533273773
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 69904).
Firmy wielkopolskie

 • LEVANT Import-Export
  adres: 60-179 POZNAŃ, ul. Smoluchowskiego 11A
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Nasze marki: Sandra (owoce i warzywa w puszkach), Splendor (owoce i warzywa w puszkach), Ahmad Tea London, Akbar Tea, Rademaker (holenderskie paluszki czekoladowe), Jules Destrooper (belgijskie ciastka), Jacali (belgijskie czekoladki i praliny), Wanted (produkty Tex-Mex), Kimbo (włoska kawa), Castania (bakalie z Libanu), Garden Chtoura (produkty kuchni libańskiej).
 • LEVANT Import-Export
  adres: 60-179 POZNAŃ, ul. Smoluchowskiego 11A
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Nasze marki: Sandra (owoce i warzywa w puszkach), Splendor (owoce i warzywa w puszkach), Ahmad Tea London, Akbar Tea, Rademaker (holenderskie paluszki czekoladowe), Jules Destrooper (belgijskie ciastka), Jacali (belgijskie czekoladki i praliny), Wanted (produkty Tex-Mex), Kimbo (włoska kawa), Castania (bakalie z Libanu), Garden Chtoura (produkty kuchni libańskiej).
 • Spatio
  adres: 61-655 Poznań, os. Na Murawie 8/1
  branża: Salony kosmetyczne, odnowa biologiczna, SPA
  SPATIO – ośrodek Spa w Poznaniu zaprasza wszystkich klientów, którzy chcą uczynić coś dla siebie. Dzięki elastycznym godzinom otwarcia możliwe jest korzystanie z zabiegów ośrodka wieczorem lub przed sobotnią imprezą. Proponujemy zabiegi realizowane przy pomocy nowoczesnego, niezawodnego sprzętu – m.in. mikrodermabrazję, masaże, terapię światłem i kwasami. Dane kontaktowe: SPATIO, os. Na Murawie 8/2, Poznań, nr tel. 61 8204 600.
 • Ogicom Sp. z o.o.
  adres: 61-131 Poznań, Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 88
  branża: Informatyka
  Firma Ogicom oferuje profesjonalne usługi hostingowe, pozycjonowanie, strony www, e-marketing, statystyk, sklepy internetowe. Motto firmy brzmi Skuteczni w internecie - wielu klientów powierza nam całą swoją działalność w internecie, oddając się meritum swojej działalności.
 • Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA
  adres: 60-788 POZNAŃ, ul. Stolarska 7/3
  branża: Zwierzęta
  Celem działania Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra" jest konserwatorska ochrona przyrody - flory, fauny, ekosystemów i krajobrazów oraz szeroko pojęta edukacja przyrodniczo-ekologiczna. Towarzystwo zostało założone w 1993 r. przez grupę biologów. Wszystkie nasze przedsięwzięcia kierowane są przez specjalistów z danych dziedzin, jednak ich realizacja możliwa jest dzięki szerokiemu wsparciu społecznemu - w tym składkom licznych członków, darowiznom. ...

Firmy z branży Reklama i marketing

 • niebieskibobr.pl
  adres: 32-300 Olkusz, Górnicza
  Portal http://niebieskibobr.pl jest nowym lokalnym portalem ogłoszeniowym . Ogłoszenia w nim zamieszczane mogą zawierać 4 zdjęcia dobrej jakości oraz dokładny opis przedmiotu/usługi . Ogłoszenia drobne mogą zamieszczać firmy bez opłat . W portalu znajduje się bezpłatny katalog firm w którym można dodać opis i logo lub zdjęcie firmy . Reklama płatna w formie banerów statycznych i dynamicznych dla firm i osób prywatnych
 • XENEY
  adres: 27-200 Starachowice, ul.Hauke Bosaka 4/12
  Zwiększ szansę na sukces. Zajmij się swoją główną działalnością, bez potrzeby zagłębiania się w techniczne aspekty prowadzenia biznesu. Decydowanie się na przekazanie wyspecjalizowanej firmie określonych zadań związanych z prowadzoną działalnością dyktowane jest często poszukiwaniem oszczędności. Nasza firma posiada pakiety usług komplementarnych do usług biurowych, fachowe porady i wiele innych, które zależą m.in. od indywidualnych preferencji klienta. Dzięki temu. ...
 • CHS Studio
  adres: 90-100 Zgierz, A. Struga 23
  Flagi mogą być świetnym patentem na promocję dla działalności, która pragnie, aby jej filia odznaczała się oryginalnie na tle pobliskich firm. Duża flaga umieszczona na rusztowaniu z symbolami marki będzie rewelacyjnym punktem orientacyjnym dla tego, kto będzie przechodził blisko. Jeśli pragniesz zlecić niebanalną gigantyczną flagę firmową lub flagi samorządowe, wybierz się do CHS Studio. To firma zajmująca się projektowaniem nadruków na gigantycznych materiałach oraz. ...
 • New Tec Skuteczne Nośniki Reklamy
  adres: 02-746 Warszawa, Noskowskiego 12/30
  New Tec Skuteczne Nośniki Reklamy. W ofercie szeroki wybór artykułów reklamowych, systemy expo oraz usługi drukarskie. Poszukujesz oryginalnych i niebanalnych artykułów reklamowych?Dobrze trafiłeś. Zaprojektujemy, wykonamy i oznakujemy każdy gadżet. Nowości w ofercie: New Tec szepcze dla ciebie - Marketing Szeptany.
 • IMS S.A.
  adres: 02-819 Warszawa, Puławska 366
  Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem. Od wielu lat rozwijamy i wdrażamy w kraju usługi związane z audiomarketingiem, aromamarketingiem, digital signage i reklamą in-store. Naszym podstawowym celem jest dotarcie do, jak największej grupy klientów. Nasze kampanie reklamowe są rozbudowane i prowadzone między innymi w centrach handlowych.