Lokalizacja firmy Gabinet Psychoterapii Manus Bogna Kazior

Lokalizacja siedziby firmy:
31-962 Kraków, Osiedle Stalowe 16/1, woj. małopolskie


Firmy małopolskie

 • First Byte Sp. z o.o
  adres: 31-153 Kraków, ul. Szlak 77/222
  branża: Pozostałe
  Wizlink jest oprogramowaniem RPA, które współpracuje z ekranowym interfejsem użytkownika systemu komputerowego. Wykorzystuje ono logikę biznesową aplikacji, ukrytą za interfejsem użytkownika. Robotyzacja jest zorientowana na przepływ pracy oraz stanowi uzupełnienie restrukturyzacji wszelkich procesów biznesowych. Takie oprogramowanie umożliwia działom operacyjnym na samodzielną obsługę. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie kosztów związanych z procesem, zwiększenie. ...
 • Hotel Efekt Express Kraków
  adres: 31-323 Kraków, ul. Opolska 14
  branża: Hotele, motele
  Hotel Efekt Express Kraków jest nowoczesnym, czterogwiazdkowym hotelem położonym niedaleko centrum miasta. Dla naszych gości przygotowane mamy aż 179 pokoi. Zapewniamy także organizację imprez okolicznościowych, takich jak wesela, bankiety czy konferencje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego hotelu!
 • Befit
  adres: 31-560 Kraków, ul. Na Szaniec 6/58
  branża: Fitness
  Korzystając z portalu BeFit.pl można w jednym miejscu znaleźć wiele informacji odnośnie fitness i dowiedzieć się jak duże znaczenie dla zdrowia i kondycji ma zdrowe jedzenie. Jest to wymarzone miejsce dla każdego, kto pragnie dowiedzieć się, jakie prawdziwe znaczenie dla organizmu ma każda z diet oraz czym jest efektywna aktywność fizyczna. Dbanie o siebie możliwe jest także w zaciszu własnego domu. Jedyne co jest do tego potrzebne to wyznaczenie sobie celu, dokładne. ...
 • CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
  adres: 32-600 OŚWIĘCIM, ul. Chemików 1
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Chemoservis-Dwory realizuje zamówienia w segmencie usług remontowych, i inwestycyjnych w zakresie: * odtwarzania, remontów, konserwacji aparatury chemicznej i przemysłowej oraz innych urządzeń (wagi, dźwignice, zawory, dźwigi towarowe, itp.); * produkcji i montażu rurociągów technologicznych; * całodobowego utrzymania ruchu na instalacjach chemicznych i przemysłowych; * remontu maszyn wirujących (pompy, sprężarki, przekładnie) oraz prowadzenia diagnostyki. ...
 • Biuro Rachunkowe K&K Oświęcim
  adres: 32-600 Oświęcim, Plac Słoneczny 5
  branża: Księgowość
  Prowadzisz działalność gospodarczą i co za tym idzie, interesuje Cię biuro księgowe? Jeśli szukasz biura księgowego na terenie Oświęcimia, zapoznaj się z naszą działalnością. Biuro Rachunkowe K&K powstało w 1998 roku, na chwilę obecną obsługujemy blisko 50 różnych podmiotów (jednoosobowe działalności, większe przedsiębiorstwa, jak i spółki prawa handlowego). Można też dodać, że pomagamy również stowarzyszeniom.

Firmy z branży Psychologia, psychoterapia

 • Mandroya Senses - Logopeda & Terapia SI (Bemowo)
  adres: 01-365 Warszawa, Kruszyńska 31A
  W Mandroya Senses, Centrum Terapeutycznym na Jelonkach w Warszawie (Bemowo), oferujemy szereg usług terapeutycznych, takich jak terapia mowy, terapia integracji sensorycznej (SI), terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia ręki, masaże relaksacyjne i terapeutyczne, fizjoterapia oraz sesje w Sali Doświadczania Świata. Poszukujemy doświadczonych logopedów, fizjoterapeutów, psychologów oraz masażystów. U nas znajdziesz wyłącznie najlepszych specjalistów.
 • Strefa Mindfulness Kamila Szymańska
  adres: 85-129 Bydgoszcz, ul.Poznańska 19/5a
  Mindfulness Trening uważności dla dzieci. Dzięki treningom uważności dzieci odnajdują spokój w ciele i umyśle, poprawiają koncentrację. Zaczynają wierzyć we własne możliwości a także lepiej radzą sobie ze stresującymi sytuacjami, Uczą się stosowanie zasad życzliwości, współczucia, cierpliwości oraz radzić sobie z emocjami i natłokiem myśli. Zapraszamy na zajęcia!
 • Pracownia psychorozwoju Izabeli Kielczyk
  adres: 03-810 Warszawa, Gocławska 11
  Prywatna pracownia psychoterapii Pracownia Psychorozwoju Izabeli Kielczyk to fachowe usługi psychologów i psychoterapeutów. Pracownia działa w Warszawie. Oferuje ona obszerny wybór usług skierowanych do dorosłych, dzieci, młodzieży, par. Obejmuje ona również terapię psychologiczną dla biznesu, life coaching, mediacje dla par. Pomogliśmy już setkom osób, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapisz się na sesje już teraz!
 • Gabinet Psychoterapii
  adres: 30-001 Kraków, ul Zamoyskiego 33/15a
  Dzisiejsze czasy wielokrotnie mają negatywny wpływ na człowieka. Ukazuje się to także poprzez kryzysy małżeńskie. Dlatego też w sytuacji różnorakich niekorzystnych oznak owego stanu, warto skorzystać z terapii małżeńskiej w Krakowie. Gabinet Psychoterapii mieści się przy ulicy Zamoyskiego 33/15A w Krakowie i prowadzony jest przez wykształconych psychoterapeutów Przed pierwszą konsultacją warto skontaktować się pod numerem 502 955 430.
 • Gabinet Psychiatryczny lek. Urszula Stańko-Osuch
  adres: 58-508 Jelenia Góra, Stanisława Moniuszki 3A/lok 3
  Doktor Urszula Stańko-Osuch do fachowy psychiatria, który przyjmuje pacjentów w prywatnym gabinecie psychiatrycznym przy ul. Moniuszki 3a/lok3 w Jeleniej Górze. Kolosalne doświadczenie (praktyka od 2014 roku), empatia, solidne nastawienie do każdego pacjenta i wykonywanego zawodu - jeśli takiego psychiatry Państwo wyszukują, uprzejmie zapraszamy do wejścia na witrynę, gdzie znajduje się pełen opis wspólnie z najważniejszymi informacjami dotyczącymi profilaktyki oraz możliwości. ...