Jesteś tutaj: Strona główna » Psychologia, psychoterapia » OŚRODEK PSYCHOTERAPII PSYCHOLOGGIA
 
 

OŚRODEK PSYCHOTERAPII PSYCHOLOGGIA

Ośrodek psychoterapii Psychologgia skupia najlepszych specjalistów z zakresu psychologii i psychiatrii działających w Warszawie.

Działalność ośrodka obejmuje diagnozę i leczenie wszelkich chorób i zaburzeń psychicznych, ale także edukowanie społeczeństwa w kwestiach psychologii i przede wszystkim seksuologii (grupy młodzieżowe). Pracownicy ośrodka doradzają również rodzinom, parom i małżeństwom oraz wszystkim zainteresowanym podniesieniem jakości swojego stanu psychicznego.

Na stronie internetowej ośrodka można znaleźć bloga, na którym publikowane są często liczne porady dotyczące problemów życia codziennego takimi jak:

problemy małżeńskiw
problemt z dziećmi,
nie osiąganie satysfakcji z pożycia małżeńskiego,
ataki paniki i lęku,
problemy w sferze społecznej,
uzależnienia,
zaburzenia odżywiania i wiele innych.


Dane adresowe firmy

adres:
Chmielna28A m 1a,
miasto:
00-020 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
509 744 633
kom:
512 021 100
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 92553).
Firmy mazowieckie

 • ARMOR Polska Sp. z o.o.
  adres: 02-445 WARSZAWA, ul. Parowcowa 8 c
  branża: Dział. organizacji członkowskich, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Firma zajmuje sie sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych tj. tonetów, wkładów atramantowych, taśm barwiących, wałeczków itp.
 • Suknie Ślubne Julia Gastoł
  adres: 05-091 Ząbki, 11 Listopada 51
  branża: Odzież damska
  W Ząbkach koło Warszawy mieści się bogato zaopatrzona Pracownia Sukien Ślubnych i Komunijnych, którą prowadzi Julia Gastoł. Atelier sukien ślubnych oferuje tylko modne kreacje z ostatniego sezonu, wiele fasonów, przymiarki, profesjonalne poprawki. W ofercie suknie dla druhny, dla gości weselnych jak również suknie komunijne. Piękne dodatki, fachowe doradztwo.
 • OPAKO SERWIS Artur Kowalczyk
  adres: 03-455 WARSZAWA, ul. Namysłowska 8/Bud.2
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Nasza firma zajmuje się dystrybucją opakowań użytkowych tj : reklamówek HD i LD, worków na śmieci HD i LD, rękawic, folii AL i PE, ścierek, mopów, gąbek, zmywaków, gumek recepturek, art. dla małej gastronomii oraz usługami towarowego transportu drogowego na terenie Polski. Wykonujemy również prace związane z montażem elewacji zewnętrznych : szkło-aluminium oraz konstrukcje szybów windowych wewnętrznych i zewnętrznych.
 • HAZEL Sp. z o.o.
  adres: 01-319 Warszawa, Szeligowska 21
  branża: Instalacje elektryczne, urządzenia
  Domenę firmy Hazel stanowią instalacje elektryczne. Przedsiębiorstwo to jest jednym z najbardziej doświadczonych podmiotów w tej branży na Polskim rynku – posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Doskonale wykwalifikowani pracownicy Hazel są w stanie sprostać nawet najtrudniejszemu zadaniu, jakie powierzy im klient. Oferowane produkty/usługi: - instalacje elektryczne
 • The British Polish Chamber of Commerce
  adres: 00-446 WARSZAWA, ul. Fabryczna 16/22
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  MISJA Reprezentacja interesów członków poprzez działania promocyjne, ułatwiania kontaktów zawodowych, handlowych i towarzysko kulturalnych pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Świadczenie usług na najwyższym poziomie w oparciu o wiedzę i doświadczenie przedstawicieli firm zrzeszonych w izbie oraz bliską współpracę z instytucjami rządowymi i organizacjami gospodarczymi w Polsce i W. Brytanii. WARTOŚCI BPCC jest synonimem tego co najlepsze w brytyjskiej gospodarce i. ...

Firmy z branży Psychologia, psychoterapia

 • DARIUSZ KIEŁKIEWICZ NZOZ CENTRUM IKAR
  adres: 54-130 Wrocław, Bulwar Ikara 30
  Poradnia Ikar we Wrocławiu świadczy usługi dla dzieci i dorosłych z zakresu psychologii i psychiatrii. W naszej poradni zatrudnieni są najlepszej klasy specjaliści gwarantujący specjalistyczną pomoc. Nasze placówki mają podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.
 • Gabinet psychoterapii "Life" Maciej Sawicki
  adres: 70-486 Szczecin, Królowej Korony Polskiej 25/5
  Psychoterapia jest propozycją dla osób, które mają wewnętrzną gotowość do pracy nad sobą oraz odczuwają potrzebę osobistego rozwoju. To forma leczenia oparta na relacji między pacjentem a terapeutą. Jest wsparciem i pomocą, gdy zmagasz się z: nerwicą, depresją, zaburzeniami nastroju, kryzysem życiowym, utratą lub porzuceniem, stanami lękowymi, kryzysem w związku lub innej relacji, nie rozumiesz własnych reakcji, borykasz się ze stresem lub po prostu chcesz zrozumieć. ...
 • Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej "Pomarańczowe ja"
  adres: 60-101 Poznań, Grochowska 59A
  Ośrodek Pomarańczowe Ja to wykwalifikowani eksperci, którzy przyniosą korzyść w walczeniu z wieloma problemami. Gwarantujemy, że otrzymają u nas Państwo dobre rady i staniemy się przyczyną polepszenia waszej egzystencji. Zajmujemy się m.in. likwidacją zaburzeń osobowości, nerwic, fobii, albo dziecięcych zaburzeń rozwoju. Nasza siedziba mieści się przy ul. Grochowskiej 59a w Poznaniu, można także dzwonić pod numer: 608 240 260.
 • Gabinet Psychologiczny Mateusz Molęda
  adres: 78-600 Wałcz, Domańskiego 11
  Zajmuję się psychologią kliniczną oraz staram się o certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień. Mam spore doświadczenie zawodowe, a więc wiem co z czym i dlaczego. Przyjmuję prywatnie jak i w poradni. Jako doświadczony psycholog radzę sobie z wszystkimi przypadłościami. Pomoc w kłopotach natury psychologicznej. Z mojej strony możecie oczekiwać rzetelności, fachowości i specjalistycznej pomocy.
 • Ośrodek Psychoterapii „Impresje” Berenika Korcz
  adres: 60-162 Poznań, ul.Międzyborska 71/2
  Zdarzają się w życiu przypadki w jakich wymagana jest pomoc psychoterapeuty, dlatego, że z różnorakich przyczyn nie potrafi się zaradzić pewnym sprawom. Jeżeli myślicie nad spotkaniem, nie powinno się zwlekać ze zgłoszeniem się do Ośrodka Psychoterapii "Impresje", którego siedziba jest przy ulicy Międzyborskiej 71/2 w stolicy Wielkopolski. Spotkanie umówić należy dzwoniąc pod numer 609 103 357. Długoletnia praktyka to przy właściwej woli pacjenta. ...